Şimdi Ara

Project Torque (2008) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
0
Favori
19.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu oyunda garajdakı arabalarımızı satabılıyormuyuz
  • arkadaşlar nickim 0047 para kazanamıyorum ya :(
    her yarışta birinciyim xp var para yok para yok aşk yok
  • Ben hiç bir similsayon özelliği görmedim arcade bir oyun. NFS carbonla aynı ayar oyananabilirlik bence gtr2 yada BMW M3 Challenge hele hele Grid ile sakın kıyaslamayın
  • ben üye olamadım ya çok gıcık bişey yardım edebilirmisinizz
  • üyelik için parola'da sorun yaşayibilrisinz...örnek parola---Abc123 bi büyük harf,bi küçük harf,bi adet rakam
  • indirdiriyorum bi club kuralım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nightmare70

ben üye olamadım ya çok gıcık bişey yardım edebilirmisinizz

Bir büyük bir küçük harf ve rakamlar olacak şifrende. 8' den az olmayacak. Atıyorum 123456aB gibi veya 123AbCdE gibi.
  • Bu oyunu neden oynayan yok yahu? Canavar gibi oyun hemde düşük sistem istiyor ve yeni gelen patchle beraber müthiş modlar geldi ve grafikler arttı. Simulasyon zor geliyorsa arcade olarak tadını çıkartabilirsiniz.
  • Arkadaşlar web bazlı bir oyun mu yok sa download etcez mi :?
  • güzel oyuna benzio denemek lazım
  • Ben de dün yükledim modlarıyla fln tamamen çok güzel yapmışlar yaa. Bu Aeria Invictus'tan satın mı almış onlara mı yaptırmış oyunu anlayamadım ama bildiğim bişey var Invictus'un oyunları süper oluyor Geçen gün LFS'yi yükledim bundan alığım keyif bambaşka üstelik bedava...

Yalnız bişey sorcam AP puanları Challengelardan kazanabiliyomuyuz bazı önemli upgradeler fln sadece AP ile alınabiliyo. AP ile alınan arabalar da zaten lisansı alınmış arabalar olduğu için para istemeleri normal
  • hmm bend eindirmeye basladım üyelik aldım bile valla sırf sizin yorumlarınıza güveniyom %8 hadi hayırlısı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Oz_An

Ben de dün yükledim modlarıyla fln tamamen çok güzel yapmışlar yaa. Bu Aeria Invictus'tan satın mı almış onlara mı yaptırmış oyunu anlayamadım ama bildiğim bişey var Invictus'un oyunları süper oluyor Geçen gün LFS'yi yükledim bundan alığım keyif bambaşka üstelik bedava...

Yalnız bişey sorcam AP puanları Challengelardan kazanabiliyomuyuz bazı önemli upgradeler fln sadece AP ile alınabiliyo. AP ile alınan arabalar da zaten lisansı alınmış arabalar olduğu için para istemeleri normal

Ya her online oyunda olduğu gibi bunda item satamayacaklarına göre araba satıyorlar. Bence gereği yok parayla almanın. Diğer arabalarda çok şukela. Ayrıca oyun yerinde de durmuyor. Sürekli geliştiriyorlar.
  • Güzel oyuna benziyor... İnternetten oynanma durumu varmı?
  • quote:

@burukan

Güzel oyuna benziyor... İnternetten oynanma durumu varmı?

zaten aslen online amaclı bi oyun..
  • Çok süper oyun,ben eskiden oynuyordum.İndirin grafikler falan süper.
  • debriyaj ve manual vites desteği varmı gtr serilerindeki gibi?
  • İyiki indirelim dedik demez olaydım kamil gibi 2.5 saat bekledim zaman oldurdum+kota doldurdum sonuc ;

http://img380.imageshack.us/my.php?image=adszsd2.jpg

Bu sorun ne simdi hic kimsenin basına gelmedimi bu hata ne denememi önerirsiniz ?
  • Geçmiş olsun. Yeniden indirmen gerekecek. Bence kotasız bir kafeden falan indir ya da kotasız bir arkadaşından rica et indirsin.

Debriyaj var oyunda. Manual vites zaten var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaraki-kenpachi!!! -- 9 Haziran 2008; 18:10:14 >
  • Oyun updateleriyle fln 3 gb'a yakın yer kaplıyor ona göre sadece 700 mb lık dosyayla bitmiyor yüklendikten sonra Invictus Live'a bağlanıp 2 gb'a yakın bir update yapıyor. Kotalılara Duyurulurrr!!!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.