Şimdi Ara

Progressive ve Trance Müzik Ana Konu (344. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
8.900
Cevap
80
Favori
229.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vocalin boylesine bal dokup yalamali...
    (20) [Protoculture feat. Shannon Hurley] Sun Gone Down

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Global Trance Music 020 (19.09.2010) ...........

• Bir şimdiye bak bir 2006'ya...

Değişmeyen tek şey RecoverWorld :P

• Merhaba bana yavaştan başlayıp hızlanan şarkı paylaşımında bulunabilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

Merhaba bana yavaştan başlayıp hızlanan şarkı paylaşımında bulunabilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: kreat

kesinlikle katılıyorum. trance ile geç tanışan biriyim.20'li yaşlarda.Daha önce tanışsaydım daha farklı biri olurdum heralde... Belki bu kadar yıpranmazdım sinir yüzünden.Çünkü yıllardan beri anti-depresan kullanıyorum.İlacımı içmeyi unuttuğum zaman trance müzik dinliyorum.Faydasını gördüm.Her bünyede aynı etkiyi gösterir mi bilmiyorum.
    Trance dinlerken hissedilen ruh hali gerçekten çok güzel.İnsan hayata 4 elle % 100 kapasite ile sarılmış oluyor.Çalışırken dinleyince daha başka oluyor.İster sinirli ol ister moralsiz farketmez.Trance hissedebilene gerçekten çok güzel hazlar yaşatıyor.Sağlığım izin verdiği müddetçe dinlemek istiyorum.İnş uzun yıllar dinleyebilirim.

Hocam herkes bana saçma diyor ama. Köyde deniz kıyısına gece 2 de gittim aldım içkileri ve vocal trance dinleyerek gözyaşı döktüm hiç unutmam. Çok sinirli ve hüzünlü olduğum zaman trance dinleyince kendime geliyorum. Deep House ve Trance ikisi favorim. EDM den bıktım açıkçası.

• Destination Paradise 004 ...........
  • Trance daki duyguları bilmediği ve/veya hissetmediği için saçma diyor olabilir.Çünkü nasıl bi arabesk, pop, rap vb. müzik insanın duygularını değiştiriyorsa trance da bu duyguların kat be kat fazlasını yaşatıyor.

Sen anlatınca benim de aklıma ilk ağlamam geldi trance dinlerken. :) O anki duygu gerçekten bir başka nasıl anlatılır ki ? Benim %90 trance dinliyorum.Sade ve eli ayağı düzgün şarkıyı zaten ekliyorum playliste.Çünkü dinletiyor hiç değilse. Çorba gibi parçaları pek dinleyemiyorum. Tek tük beğendiğim çıkıyor.

Hüzünlü müzik olarak en sevdiklerimden.Avernus'un (Yiğit) tarzını çok beğeniyorum.Ben beni benden alıyor. Bu tarz bildiğin varsa söyle

• W&W Ak 47

• quote:

Orijinalden alıntı: just4techno

W&W Ak 47

Arnej re-edit'ini de tavsiye ederim

• Hocam o remixde bi değişiklik göremedim açıkcası
  • 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.