Şimdi Ara

Program Yazdırmak İstiyorum (Ücretli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Seslendirme ve dublaj işleri ile ilgileniyorum. Video izleme ile ses kaydını aynı anda yapabileceğim bir program istiyorum. Yani bir tuşa ya da butona basıldığında video ile ses kaydı aynı anda başlayacak. Hem videoyu izleyeceğim hem de kayıt alacağım. Eğer bir replikte hata yaparsam da kaydı önceki replikten alabilmem gerekiyor.

İlgilenebilecek arkadaşları bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furko3455 -- 5 Mayıs 2015; 20:35:11 >

• Çok kapsamlı bir program olur.Burda Kimse de uğraşmaz uğraşan da yüksek fiyat ister diye düşünüyorum.
    Adobenin Cs6 serine bi göz at işine yarıyacak bişi bulabilirsin.
    Bol şans.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarsilmaz21

Çok kapsamlı bir program olur.Burda Kimse de uğraşmaz uğraşan da yüksek fiyat ister diye düşünüyorum.
    Adobenin Cs6 serine bi göz at işine yarıyacak bişi bulabilirsin.
    Bol şans.

Premier mi yoksa After Effects mi acaba?
  • Bütçen dahilinde yazabiliriz ama bütçenin elvereceğini sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillForYou!

Bütçen dahilinde yazabiliriz ama bütçenin elvereceğini sanmıyorum.

Böyle söylediğinize göre benim de umutlarım sönüyor hafiften de yine de merakımdan soruyorum. Ne kadar eder?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furko3455

quote:

Orijinalden alıntı: KillForYou!

Bütçen dahilinde yazabiliriz ama bütçenin elvereceğini sanmıyorum.

Böyle söylediğinize göre benim de umutlarım sönüyor hafiften de yine de merakımdan soruyorum. Ne kadar eder?

Video ile ses aynı anda işlenecek, doğru mu?
    Saat ücreti 100$ civarında. Kaç gün, hafta, ay sürerse ona göre maliyet artar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KillForYou! -- 13 Mayıs 2015; 22:07:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KillForYou! kullanıcısına yanıt
    Video ile ses aynı anda işlenecek derken yani benim için sadece videonun ses kaydı ile aynı anda oynaması yeterli. Diğer tüm işlemler ses dosyası üzerine yapılacak. Yani render yapılırken ses dosyası renderlansa yeter, videoya gerek yok. Videonun görevi sadece oynamak. Aslında 100 dolara yaptırılabilir. Ama şimdi değil. Zamanı gelince ben size özelden mesaj atarım hocam. İleriki zamanlarda yaptırmayı düşünüyorum.

Teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furko3455 -- 14 Mayıs 2015; 17:03:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.