Teğmen
22 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar fotoğraf ve video çekerken 2 tane siyah saydam leke çıkıyor. Geçen hafta böyle bir sorunum yokken 2-3 gün önce fark ettim ki böyle bir şey çıkmış. Sanırım çok fazla sorun vermiş iPhone'lar bu konudan. Telefonum yurtdışı simkilitli. Yani garantiye veremiyorum. Sormak istediğim soru ben bunu kendi imkanlarımla düzeltme şansım var mı? Eğer teknik servise verip kamerayı değiştirmelerini istesem ne kadar fiyat çıkarırlar sizce? Ve beklesem İstanbul'da apple store açıldığında uluslararası garantiden versem olur mu? Garantisi şubat ayında bitiyor çünkü.
Arkadaşlar macaristandan alınma iPhone 5'im var. Telefonda * ve # ile alakalı bir şey yapmak istediğimde direk arama yapıyor ve kapanıyor. Bilgi işlem menüsü gelmiyor. Bunu düzeltme şansım var mı?
Arkadaşlar sanırım iPhone 4 ios 7 deki performansı merak konusuydu. Elimden geldiği kadarıyla bir video hazırladım. Ayrıca udid kaydı olmadan ios 7 kurdum.

Ayrıca telefondan ssler:
arkadaslar cwmden cynogen mod yukledim ama orjinal roma geri donmek istiyorum tekrar nasil donebilirim. cwmden tekrar donmemin yolu var mi tekrar?
Galaxy s3 aldım. imei si değiştirilmiş. bugun 30 gün içinde kopyalandığı için kapatılacağı yazdı. ayın 1'inde yurt dışına çıkıyorum. ben bunu orjinal imeisine tekrar döndürebilirmiyim. eğer döndürebilirsem pasaportuma kayıt ettirip kullanabilir miyim?
Arkadaş bilgisayarı bugün aldım. Ubuntu kuruluydu içinde. Win 7 32 Bit'e çevirdim. Sitesinden bütün wireless driverlerini indirmeme rağmen hiç birisi olmadı. Bir türlü tanıtamadım wireless'i. Kafayı yedim resmen. Yardımcı olan biri olursa cidden çok duacısı olurum.
1gb kullanımı aştım. Mesaj geldi hızınız düşürülecektir diye. Hızım sabit kaldı gene hızlıca internette gezebiliyorum. Bir yandan da korkuyorum fatura uçuk falan gelirse diye. Sizce olur mu öyle bir şey?
Şimdi sordu bana 4.2'ye güncellensin mi diye acaba ne gibi yenilikler geldiki?
Arkadaşlar Süleyman Demirel Üniversiteyi Senirkent MYO'na yerleşmişim. Bilginiz varmı acaba nasıl bir yerdir. Yaşım 21 bu sene gidemezsem bir daha üniversiteye gideceğimi zannetmiyorum. Bölümüm bilgisayar programcılığı. Eğer benim gibi oraya yerleşen yada bilgi sahibi olan varsa ve burada paylaşırsa sevinirim.
Arkadaşlar Almanyadan alınmış operatörü eplus ayyıldız dan alınan bir cihaz var. Bunun simfree olup olmadıgını anlayamadık. Kodu MC603DN. Bu acaba simfree mi yoksa değil mi? Saygılar.
Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
[link=http://forum.donanimhaber.com/m_97058070/tm.htm][color=
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 223
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 23.643 (Bu ay: 346)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 34 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.