Şimdi Ara

4.2 Güncellemesi Gelmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi sordu bana 4.2'ye güncellensin mi diye acaba ne gibi yenilikler geldiki?

• Apple'ın mobil işletim sistemi iOS, yeni versiyonu 4.2'nin resmi çıkış tarihini bugün itibariyle resmi site üzerinden duyurdu.
    04/11/2010 20:40

Apple'ın mobil platformdaki başarılı mobil işletim sistemi temsilcisi iOS'un merakla beklenen yeni versiyon 4.2, dün itibariyle geliştiricilerin hizmetine sunulmuştu.
    Firma bugün itibariyle de daha önce kasım ayı içerisinde yayınlayacağını duyurduğu iOS 4.2'nin resmi tarihini de açıkladı. Apple'ın internet sitesinde resmi olarak açıkladığı tarih 7 Kasım 2010. Yani diğer bir deyişle bu haftasonu tüm mobil cihazlara güncelleme uyarısı gelecek.

iOS 4.2 tabii ki içerisinde hayli fazla yenilik ve güncelleme barındırıyor fakat, belki de iOS kullanıcılarını en fazla heyecanlandıran güncelleme, nerdeyse kıtalar çapında bir sorun olarak bir anda ortaya çıkan DST (Day Time Saving), yani yaz/kış saati uygulaması sorununun giderilecek olması diyebiliriz.
    iOS 4.2 ayrıca AirPrint adı verilen yeni baskı çözümünü de içerisinde barındırıyor. AirPrint ile herhangi ekstra bir donanıma ya da yazılıma ihtiyaç duymadan, AirPrint destekleyen cihazlar üzerinden baskı alınabilecek. iOS 4.2, iPhone, iPod Touch ve iPad platformlarında yayınlanacak.

• Yaklaşık 2 sene önce yükledim ben, tavsiye ederim.
  • hemen geçme bence, problemli sürüm olabilir (şarj yeme durumları vs.) insanlar geçsin yorumları alalım sonra geç
  • apple sorsa 5.1.1 ... sana soran kim gaipten mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Yaklaşık 2 sene önce yükledim ben, tavsiye ederim.

4.2 güncellemesini bilmiyorum da 4.2.1'e iyi diyorlar. bulabilirsen onu yükle panpa.
  • Yau adam 3g kullanıyordur 2 senedir itunes'a takmamıştır belki
  • Adam 2 yıl geriden geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibretlik mi olmuş ne
  • 1 saattir okuyorum 5.1.1. cıkmadımı diye geçiriyldum içimden teallaam :)
  • Sagol panpa hemen yukseltiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: apple_boy

Apple'ın mobil işletim sistemi iOS, yeni versiyonu 4.2'nin resmi çıkış tarihini bugün itibariyle resmi site üzerinden duyurdu.
    04/11/2010 20:40

Apple'ın mobil platformdaki başarılı mobil işletim sistemi temsilcisi iOS'un merakla beklenen yeni versiyon 4.2, dün itibariyle geliştiricilerin hizmetine sunulmuştu.
    Firma bugün itibariyle de daha önce kasım ayı içerisinde yayınlayacağını duyurduğu iOS 4.2'nin resmi tarihini de açıkladı. Apple'ın internet sitesinde resmi olarak açıkladığı tarih 7 Kasım 2010. Yani diğer bir deyişle bu haftasonu tüm mobil cihazlara güncelleme uyarısı gelecek.

iOS 4.2 tabii ki içerisinde hayli fazla yenilik ve güncelleme barındırıyor fakat, belki de iOS kullanıcılarını en fazla heyecanlandıran güncelleme, nerdeyse kıtalar çapında bir sorun olarak bir anda ortaya çıkan DST (Day Time Saving), yani yaz/kış saati uygulaması sorununun giderilecek olması diyebiliriz.
    iOS 4.2 ayrıca AirPrint adı verilen yeni baskı çözümünü de içerisinde barındırıyor. AirPrint ile herhangi ekstra bir donanıma ya da yazılıma ihtiyaç duymadan, AirPrint destekleyen cihazlar üzerinden baskı alınabilecek. iOS 4.2, iPhone, iPod Touch ve iPad platformlarında yayınlanacak.

Uyarıyorum!
    Bu konuda kandırmaca var!

Adam demiş ki "Apple'ın internet sitesinde resmi olarak açıkladığı tarih 7 Kasım 2010. Yani diğer bir deyişle bu haftasonu tüm mobil cihazlara güncelleme uyarısı gelecek.
    "
    yani 7 Kasım'a kadar daha çok vaktimiz var beyler,panik yok
    serin

•  4.2 Güncellemesi Gelmiş
  • iOS 4.2 çıktı diye okuyunca affalladim bir tarihe bakıyorum bir yazıya bugün yazılmış halla halla dedim ne oluyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

4.2 Güncellemesi Gelmiş

sesli güldüm
  • Son dakika
    Apple'den aciklama ios 6 yi ve İphone 5'i 2 yil erteledi

Sana soru Steve Jobs öldümu?

• hahaha

• bende uygulama felan güncellendi saniyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.