Şimdi Ara

Senirkent MYO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Süleyman Demirel Üniversiteyi Senirkent MYO'na yerleşmişim. Bilginiz varmı acaba nasıl bir yerdir. Yaşım 21 bu sene gidemezsem bir daha üniversiteye gideceğimi zannetmiyorum. Bölümüm bilgisayar programcılığı. Eğer benim gibi oraya yerleşen yada bilgi sahibi olan varsa ve burada paylaşırsa sevinirim.

• senirkentliyim. çou köyden daha küçüktür hiç bir şey yok sıkılırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: husozkan

senirkentliyim. çou köyden daha küçüktür hiç bir şey yok sıkılırsın.

Hocam peki gelince sorun yasarmiyim kupe falan takiyorum halki yobazmidir nasildir buyuksehirden gelecegim birde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam gecen sene benim arkadasim gitti oraya.ben sadece onun anlattiklarini soyluyorum.koy gibi bir yermis.3-5 kisinin arabasi varmis.patpat diye bir alet varmis pancar motorlu herkes onu kullaniyormus.ortam falan berbatmis yani.adamin psikolojisi bozuldu orada ve geri geldi devam edemedi.

• Soylemeyi unuttum benim arkadasta saclari uzundu yani fazla degil de bir karistan uzundu ayrica kupe takiyordu.soyledigine gore ordakiler baya takiyonus milletin kilik kiyafetine.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozanerkan

quote:

Hocam peki gelince sorun yasarmiyim kupe falan takiyorum halki yobazmidir nasildir buyuksehirden gelecegim birde

hocam büyühşehirden gideceksen zorlanacağın 2 2 4 yani. küpe felan bişey olmaz sosyal biriysen gitme geri dönersin
  • quote:

quote:

quote:

hocam büyühşehirden gideceksen zorlanacağın 2 2 4 yani. küpe felan bişey olmaz sosyal biriysen gitme geri dönersin

Bu gidişle gitmeyeceğim gibi. Hiç kimse orada yapamazsın diyor. Aklım karıstı iyice.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu gidişle gitmeyeceğim gibi. Hiç kimse orada yapamazsın diyor. Aklım karıstı iyice.

ya hocam dediğim gibi kafanı karıştırmak istemem ama öyle durumlar

• Valla bende ayni sekildeyim orayi kazandim ama nasl biryermis hic fikrim yok ki tokatliyim tokati bile begenmeyen birisiyim.Ankaradan gidince nasil bsey yasicam blmyrm :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.