Şimdi Ara

PROFİLO FIRIN GÖRÜŞLERİNİZ:

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
3
Favori
23.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mrb arkadaşlar ben profilo fırın almay düşünüyorum: http://www.profilo.com.tr/beyaz-e%C5%9Fya/f%C4%B1r%C4%B1nlar-ocaklar-ve-aspirat%C3%B6rler/f%C4%B1r%C4%B1nlar/multifonksiyonel/FRS4011WML.html?source=browse bütün fırnları arştırdım. şikayetvar.com da en az şikayet alan fırın profiloydu.bunu düşünüyorum kullanan,memnun olan-olmayan,olumsuz özelliği varsa lütfen bir yardımcı olun

• İçiniz rahat tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve güzel bir fırındır.

Tek sıkıntısı tepsilerin fırın gövdesine göre büyük olması. Doğru açıyı bularak itmeniz gerekiyor.
  • neyse önemli bir sorun değilmiş. kaç tepsisi var içinde? şu ara evden çıkmak nasip olmuyor bir türlü.onun için buradann soruyorum arkadşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkishe -- 18 Mart 2012; 12:12:20 >
  • profilonun allah belasını versin uzak dur o markadan. çamaşır makinam profilo bin pişmanım
  • quote:

Orijinalden alıntı: topitanem

profilonun allah belasını versin uzak dur o markadan. çamaşır makinam profilo bin pişmanım

sorunu ne makinanızın?
  • quote:

profilonun allah belasını versin uzak dur o markadan. çamaşır makinam profilo bin pişmanım

Olaya sizin yaklaşımınızla bakarsak, elektronik ev eşyalarından uzak durmamız gerekir.

Örneğin ben de Bosch kdl buzdolabından memnun değilim. Uzak mı duralım şimdi. :)

Herbir markanın daha iyi olduğu kategoriler var. Örneğin Samsung için tabiki TV. Bulaşık makinesi için Bosch, Siemens..

Neyse, kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lotus43

quote:

Olaya sizin yaklaşımınızla bakarsak, elektronik ev eşyalarından uzak durmamız gerekir.

Örneğin ben de Bosch kdl buzdolabından memnun değilim. Uzak mı duralım şimdi. :)

Herbir markanın daha iyi olduğu kategoriler var. Örneğin Samsung için tabiki TV. Bulaşık makinesi için Bosch, Siemens..

Neyse, kolay gelsin.

bende aşa yukarı sizinle aynı görüşteyim. elektronik eşya şans işi bence. ama çamaşır makinemden hiç ama hiç memmun değilim. profilo marka bi eşyadan memmun olan varsa bilemem. genede genelleme yapmamak lazım. haklısınız

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lotus43

quote:

Neyse, kolay gelsin.

bende aşa yukarı sizinle aynı görüşteyim. elektronik eşya şans işi bence. ama çamaşır makinemden hiç ama hiç memmun değilim. profilo marka bi eşyadan memmun olan varsa bilemem. genede genelleme yapmamak lazım. haklısınız

Dediğiniz gibi en güzeli genelleme yapmamak. Ankastre fırın olarak Profiloyu kullanıyorum. Şu an için memnunum. Çamaşır makinesi de Hotpoint Ariston ama memnun değilim. O makineden o ses nasıl çıkıyor anlamış değilim :)

• deneyerek görmek lazım galba.bi kaç marka var aklımda asllında ama bütçeye ve ardğm özelklere uygun diye bunu seçtm.inşallh pişman olmam.teşkkürler arkdşlar
  • Bende profilo FRS4011WML MODELİNİ DÜŞÜNDÜM internetten alayım dedim
    Özgür çeyiz diye bı sitede en ucuz gösteriyor
    799 + 25 tl kargo
    Hızlıal da 997 tl henüz onda kargo ne bakmadım
    Aradaki farktan dolayı kararsız kaldım
    Acaba yanlış yerden almis olurmuyum
    Ayrıca model nasıl onerirmisiniz
    Elektronik dakika sayacı olmasi olmayan modelle verilecek farka degermi?
    Nolur acele bı cvp verin bana bu aksam bitirmem lazım bu işi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suan Yanlış hatırlamıyorsam kataloga baktığımda
    Bu 4011 ile 4010 modeli arasında fiyat farkı vardı ama özellikleri karsilastirdigimda fark göremedim Atladigim bı noktasımi var acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevahirx

Bende profilo FRS4011WML MODELİNİ DÜŞÜNDÜM internetten alayım dedim
    Özgür çeyiz diye bı sitede en ucuz gösteriyor
    799 + 25 tl kargo
    Hızlıal da 997 tl henüz onda kargo ne bakmadım
    Aradaki farktan dolayı kararsız kaldım
    Acaba yanlış yerden almis olurmuyum
    Ayrıca model nasıl onerirmisiniz
    Elektronik dakika sayacı olmasi olmayan modelle verilecek farka degermi?
    Nolur acele bı cvp verin bana bu aksam bitirmem lazım bu işi

bende 4011 düşünüyorum.wok gözü var ve ben dijital göstergeli olmasının daha şık durduğunu ve daha iş yarar olduğunu düşünüyorum.sanrm ikisi arasndki fark dijital saat ..henüz almadım ama aklımdki model o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkishe -- 23 Mart 2012; 23:53:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevahirx

Suan Yanlış hatırlamıyorsam kataloga baktığımda
    Bu 4011 ile 4010 modeli arasında fiyat farkı vardı ama özellikleri karsilastirdigimda fark göremedim Atladigim bı noktasımi var acaba

Arasında 1 fark var o da 4011 deki elektronik dakika sayacının 4010 da olmaması..

bende bu 2 model arasında kaldım, acaba elektronik dakika sayacına o kadar vermeye değer mi, tam fonksiyonu nedir bilemedim..

Şu tarih itibariyle fırınlardan herhangi birini alan arkadasım oldu mu acaba ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theunnamed -- 14 Mayıs 2012; 8:13:00 >
  • bende şimdi bakıyorum fırınlara..

profilo 4011 wtl ya da 4011 gsl düşünüyorum..

özgürçeyizde fiyatlar çok uygun, buzdolabımı oradan almıştım ve gayet memnunum...
  • ben de aynı fırını almayı düşünüyorum.takipteyim.bayi 1000 tlye 12 taksit yaptı ama bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: alitopuat

ben de aynı fırını almayı düşünüyorum.takipteyim.bayi 1000 tlye 12 taksit yaptı ama bilemedim

4011 WML yi mi ? Piyasada daha ucuza satan yerler var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theunnamed -- 22 Mayıs 2012; 14:47:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theunnamed

quote:

ben de aynı fırını almayı düşünüyorum.takipteyim.bayi 1000 tlye 12 taksit yaptı ama bilemedim

evet ama piayasaya güvenemedim.teknik servis hizmetini kendileri mi veriyor profilo mu? bir de bağlantısı vs nasıl olur bilemedim teslimat sürecinde de kafam karıştı
  • quote:

quote:

quote:

evet ama piayasaya güvenemedim.teknik servis hizmetini kendileri mi veriyor profilo mu? bir de bağlantısı vs nasıl olur bilemedim teslimat sürecinde de kafam karıştı

Bildigim kadarıyla Profilo veriyor, bağlantı çok problem olmasa gerek, olsa bile çağırırsınız bir eleman 10-20 tl ye halleder gider.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bildigim kadarıyla Profilo veriyor, bağlantı çok problem olmasa gerek, olsa bile çağırırsınız bir eleman 10-20 tl ye halleder gider.

siz araştırdınız mı almaya karar verdiniz mii?ben de araştırdım bi ariston hotpointin modeliyle bu modeli tavsiye ettiler

• Ben de midi fırın için nette ufak bir araştıtma yaptım.

Çok fazla bigiye ulaşamadım, kullanıcısı pek yok galiba, muhtemelen bosch, siemens aynı grup ama isim farkından dolayı onlar daha çok satılıyor.

Bir de şikayet pek yok. Şahsi fikrim görsellikte iddialı olmayan, ancak kaliteli ürünleri olan bir marka profilo.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.