Şimdi Ara

PROFİLO FIRIN GÖRÜŞLERİNİZ: (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
3
Favori
23.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    6-7 aydır kullanıyoruz, henüz bir sorun yasmaadim. pisirmesine gelince hanım henüz şikayet etmedi.

sadece ilk zamanlar tam ortaya koyduğumuzda alt ve ust un çalıştığı ayarda, üstü daha çok pişirip altı az pişiriyordu. Sonra baktım ki altında ısıtma ızgarası direk gözükmüyor temizlik vs için levha var ve o yüzden olduğunu anlayınca artık o programda alta yakın koyuyoruz tepsileri ve tam ayarda pisiriyor.

Bu olay bütün firinlarda öyledir sanırım. altta direk ısıtma izgaralarini açıkta olan görmedim. üstteki nin açıkta olması izgara yapma özelliği de olduğundan sanırım.

Kısaca kullanmasını bildikden sonra güzeldiyebilirim. HHenüz kirlenmesinden temizleme özelliğini kullanmadim ama yakında deneyecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok teşekkür ederim 1050 lira civarı bu fırın mevcut. 1400 e orta ayar arçelik alacağıma bunu almayı düşünüyorum.

• Bu fırından aldık ama memnun değiliz altı pişirmiyor servise söyledık kullanıcı hatasıdır dedi haftaya gelip pısırme yapacaklar ama sonuç alacağımızı sanmıyorum

• ben de ankastre fırın alacağım kararsız kaldım
    profilo frma 955 w
    profilo frma 952 arasında kaldım

hatta bosch'un da bir iki modeli var ama fiyat farkı fazla
    çamaşır makinesini alırken burda @candoğan62 beyin yorumlarından faydalandım, umarım yazımı görür yardımcı olur
  • Sakın profilo alma. 8 ay önce frma952 aldım ve ön camı patladı. Servis garanti kapsamında değil diye ilave ücret istiyor. Önceki fırınım vestel idi 12 sene kullandık ona bile böyle bir sorun yaşamadık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emukl

Sakın profilo alma. 8 ay önce frma952 aldım ve ön camı patladı. Servis garanti kapsamında değil diye ilave ücret istiyor. Önceki fırınım vestel idi 12 sene kullandık ona bile böyle bir sorun yaşamadık.

bence tüketici hakem heyetine başvurmanız lazım, darbe almadan patlamışsa garanti kapsamına girmek zorunda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternetten aratıp gelenler için yazıyorum, profilo frma 700 aldık, altını iyi pişirmediği için sıkıntılı. Her pişirmede sona doğru en alt rafa koyuyoruz tepsiyi. Komşuda termikel fırın var, çok memnun. Almayın, aldırmayın.

• Sizi anlamıyorum ya. Elinizdeki ürünün işleyişinden hoşlanmıyosunuz çözüm arıyacağıza bok atıyosunuz. Yahu koskoca marka hadi koskocayı geçtim kıçıkırık dandik bi marka bile olsa 1000 tane ürettiği çihazın pişirmeyen özellikli olanını üretirmi. Hiç mi düşünmüyosunuz pişirmek için üretilmiş cihaz pişirmiyosa önce sorunun çözümüne bakın bi neden pişirmiyo diye. Almayın aldırmayın diye slogan uydurmuşlar bide fitil ediyonuz beni ya. Bende FRMA955 var gayet güzel pişiriyo.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.