Şimdi Ara

Filtreli davlumbaz mı bacalı davlumbaz mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, şuan bacalı davlumbaz kullanıyorum ama baca çok ters yerde. üstten giden boru çok çirkin gözüküyor. bacayı iptal edip karbon filtreli davlumbaz kullanmak istiyorum ama tereddütlerim var. filtresiz olanlar, bacalı olanlarla aynı performası veriyor mu? ben bazen evde steak yapan biriyim ev baya duman altı oluyor..

yada duvarı kırsak bacanın yeri değişir mi? bu konuda bilgisi olan var mı?

• Bacasızlardan mümkün olduğunca uzak durun . Filtreleri ayrı dert , tam filtre edememesi ayrı dert .
  • Merhaba mümkün olduğu sürece bacalı kullanmak en yüksek verimi almanızı sağlar.
    Mutfak dolabı üzerinden geçerken kötü görünüyor evet eğer uygunsa önüne mdf kestirip bacayı gizleyebilirseniz belki görüntüyü kurtarabiliriz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Merhaba mümkün olduğu sürece bacalı kullanmak en yüksek verimi almanızı sağlar.
    Mutfak dolabı üzerinden geçerken kötü görünüyor evet eğer uygunsa önüne mdf kestirip bacayı gizleyebilirseniz belki görüntüyü kurtarabiliriz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

• Ev tipi bacasız davlumbaz modelleri adresinde detaylı açıklanmış. Kısaca bacasız kullanım baca çıkışınız yoksa tercih etmeniz gereken kullanım türüdür. Karbon filtre ihtiyacınız olmaktadır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.