DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
profilo fırın almak istiyorum yardımmm
22
Cevap
1
Favori
4.007
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Beyaz Eşya >> Fırın ve Ocaklar >> profilo fırın almak istiyorum yardımmm
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      5 Mesaj
      14 Şubat 2013 17:04:43 Konu Sahibi
      profili siyah inci ankestre setlerinden frma 652 yi almak istiyorum düşünceleriniz nelerdir?
      ya da frs 5131 gml tek olarak fırın almayı planlıyorum veya frs 5031 gml...Düşüncelerinizi alabilir miyim?

|
      |

• Er
      5 Mesaj
      14 Şubat 2013 17:06:22 Konu Sahibi
      ilki 5131 ikincisi 5031

|
      |

• Yarbay
      6677 Mesaj
      14 Şubat 2013 18:03:24
      quote:

Orijinalden alıntı: cempapa

profili siyah inci ankestre setlerinden frma 652 yi almak istiyorum düşünceleriniz nelerdir?
      ya da frs 5131 gml tek olarak fırın almayı planlıyorum veya frs 5031 gml...Düşüncelerinizi alabilir miyim?

http://www.profiloshop.com/ANKASTRE-SET-7-FRMA-952-OCA652-DVA-560_128.html#0 BU SETSE IYI URUNLERI. SOLO FIRINA O KADAR PARA VERENE KADAR BENCE ANKASTRE ALIN DERIM.AMA SOLO OLANLAR IYI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazpanyol -- 14 Şubat 2013; 18:06:27 >
      |
      |

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 KULLANICILARI
      [/center]
      Omnes Vulnerant Ultima Necat.....
    • Binbaşı
      1045 Mesaj
      14 Şubat 2013 23:16:49
      Hocam buradaki degerli arkadaslarimin vesilesiyle frma952 ankastre firin aldim. Hanim cok memnun kaldi. Hem de netten aldik cok uyguna geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

SONY VAIO F13L8E
    • 14 Şubat 2013 23:26:37
      quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

Hocam buradaki degerli arkadaslarimin vesilesiyle frma952 ankastre firin aldim. Hanim cok memnun kaldi. Hem de netten aldik cok uyguna geldi.

Hocam , ne kadara nereden aldınız acaba ?

Hyundai i20 1.4 otomatik
    • Binbaşı
      1045 Mesaj
      15 Şubat 2013 14:38:04
      quote:

Orijinalden alıntı: gurgenli

Alıntıları Göster

Hocam , ne kadara nereden aldınız acaba ?

guzel evimden aldım hala aynı fiyat

http://www.guzelevim.com.tr/Profilo-FRMA952-Ankastre-Firin_3404.html#0

SONY VAIO F13L8E
    • Er
      5 Mesaj
      15 Şubat 2013 14:47:13 Konu Sahibi
      Hocam acaba kirlenmesi olsun temizlenmesi olsun ve size kötü olan tarafları hiç çıkmadı mı benim kalbim buna yöneldi şimdi Şimdiden hepinize teşekkür ederim

• Yarbay
      6677 Mesaj
      15 Şubat 2013 16:31:54
      quote:

Orijinalden alıntı: cempapa

Hocam acaba kirlenmesi olsun temizlenmesi olsun ve size kötü olan tarafları hiç çıkmadı mı benim kalbim buna yöneldi şimdi Şimdiden hepinize teşekkür ederim

İNOXLAR LEKE GOSTERIYOR ŞIK AMA SUREKLI TEMIZ KALMALI
      |
      |

[/center]
    • 15 Şubat 2013 19:03:36
      quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

Alıntıları Göster

guzel evimden aldım hala aynı fiyat

http://www.guzelevim.com.tr/Profilo-FRMA952-Ankastre-Firin_3404.html#0

Teşekkürler.Çok uygun fiyatmış burada.Kargo da bedava.Siemensin bir modeli aklıma takıldı.Ya ondan ya da bundan alacağım.
      |
      |

Hyundai i20 1.4 otomatik
    • Er
      5 Mesaj
      15 Şubat 2013 23:13:02 Konu Sahibi
      tamam kardeşim çok teşekkür ederim
      |
      |

• Teğmen
      101 Mesaj
      18 Şubat 2013 16:41:23
      konuyu canlı tutmak istiyorum.

profilo fırınlı ocaklar hakkında net bilgi verebilecek arkadaşlar arıyorum.

bosh-siemens-profilo grubunda ocakta profiloya yönelmeyi düşünüyorum. ev kira olduğundan ankastre düşünemiyorum.

• 18 Şubat 2013 21:37:21
      quote:

Orijinalden alıntı: cakocan

konuyu canlı tutmak istiyorum.

profilo fırınlı ocaklar hakkında net bilgi verebilecek arkadaşlar arıyorum.

bosh-siemens-profilo grubunda ocakta profiloya yönelmeyi düşünüyorum. ev kira olduğundan ankastre düşünemiyorum.

Hocam profilodan şaşma.Biz 3 sene önce aldık ve en ufak sorun yaşamadık. Ben o zaman 505 tl ye 3010 gtl diye bir fırın aldım. Ocaklı vs .

Kira için çok para verme.Şimdi kendi evime geçiyorum diye ankastre bakınıyorum.

Hyundai i20 1.4 otomatik
    • Binbaşı
      1045 Mesaj
      18 Şubat 2013 23:41:35
      Ustalar dedi ki. Profilodaki firinin ayni ozellikte diger markalardan alirsan yuzde 60-70 fazla odersin. Dedi. Yani bin liralik firinin aynisi mesala bosch da 1600-1700 filan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

SONY VAIO F13L8E
    • Teğmen
      101 Mesaj
      19 Şubat 2013 15:01:17
      quote:

Alıntıları Göster

Hocam profilodan şaşma.Biz 3 sene önce aldık ve en ufak sorun yaşamadık. Ben o zaman 505 tl ye 3010 gtl diye bir fırın aldım. Ocaklı vs .

Kira için çok para verme.Şimdi kendi evime geçiyorum diye ankastre bakınıyorum.

teşekkür ederim hocam.

dediğiniz gibi. kira evde ankastre kullanmak pek akıl karı değil, o yüzden böyle gideceğiz bir süre.
      beyaz eşya tam anlamıyla şans ürünü.

fırın olayında mevut tecrübelerimden yola çıkarak biraz önemli gördüğüm hususlarda bilginizi dilerim.

1- fırında olan mevcut çakmak sistemindeki ateşleme başlıklarının kalitesi nedir?

eski fırınımızda, ateşleme başları plastiğimsi bir malzemeyle çevreliydi ve bu malzemeler zamanla kırıldı.

2- ocak kumanda panelinin kalitesinin durumu nedir, eski fırınımızın kumanda paneli zamanla sanki tam kapanmıyormuş gibi birkaç milim gevşek duruyordu ve görüntü olarak hoş olmuyordu.

3- fırının açma kolunun sağlamlığı nasıl? eski fırınımızda tek elle açmadan kaynaklı olduğunu düşündüğüm 3-4 kere kırılma oldu. yeni bar almak zorunda kaldık her seferinde.

4- fırının cam kapağının tutan menteşelerin kalitesi nasıl?

• Onbaşı
      17 Mesaj
      19 Şubat 2013 15:26:04
      iyi bir tercih
      |
      |

• Teğmen
      101 Mesaj
      19 Şubat 2013 17:15:31
      iyi bir tercih olan nedir?

• Yarbay
      6677 Mesaj
      19 Şubat 2013 18:02:49
      quote:

iyi bir tercih olan nedir?

KALITE- PERFORMANS -İŞÇİLİK- SERVİS AĞI
      |
      |

[/center]
    • 19 Şubat 2013 18:39:31
      quote:

Alıntıları Göster

teşekkür ederim hocam.

dediğiniz gibi. kira evde ankastre kullanmak pek akıl karı değil, o yüzden böyle gideceğiz bir süre.
      beyaz eşya tam anlamıyla şans ürünü.

fırın olayında mevut tecrübelerimden yola çıkarak biraz önemli gördüğüm hususlarda bilginizi dilerim.

1- fırında olan mevcut çakmak sistemindeki ateşleme başlıklarının kalitesi nedir?

eski fırınımızda, ateşleme başları plastiğimsi bir malzemeyle çevreliydi ve bu malzemeler zamanla kırıldı.

2- ocak kumanda panelinin kalitesinin durumu nedir, eski fırınımızın kumanda paneli zamanla sanki tam kapanmıyormuş gibi birkaç milim gevşek duruyordu ve görüntü olarak hoş olmuyordu.

3- fırının açma kolunun sağlamlığı nasıl? eski fırınımızda tek elle açmadan kaynaklı olduğunu düşündüğüm 3-4 kere kırılma oldu. yeni bar almak zorunda kaldık her seferinde.

4- fırının cam kapağının tutan menteşelerin kalitesi nasıl?

Ürünü şimdi inceledim.Depoda duruyor kendi evimize henüz taşınmayacağız ve eşyalar istifili halde bekliyor.

Dediğiniz kısımlara baktım, bir renk solması vs olmamış.Ocak çakmağı sorunsuz çalışıyordu zaten.Fırının performansından da eşim çok memnundu. Temizlik vs iyi üründü.Tabii daha kalitelisi vardır ama bu fiyata biz çok memnun kaldık.

Hyundai i20 1.4 otomatik
    • Teğmen
      101 Mesaj
      20 Şubat 2013 10:50:04
      quote:

Alıntıları Göster

Ürünü şimdi inceledim.Depoda duruyor kendi evimize henüz taşınmayacağız ve eşyalar istifili halde bekliyor.

Dediğiniz kısımlara baktım, bir renk solması vs olmamış.Ocak çakmağı sorunsuz çalışıyordu zaten.Fırının performansından da eşim çok memnundu. Temizlik vs iyi üründü.Tabii daha kalitelisi vardır ama bu fiyata biz çok memnun kaldık.

teşekkür ederim, gerçekten ilginiz süper...

muhakkak daha iyisi olacaktır. ama önemli olan "dayanıklı tüketim" de uzun soluklu ve performansa cevap verebilecek ürünleri almak.

gerçi artık sözkonusu ürünlerle ilgili ömürlük performans beklemek saçma olur. aldığımız ürüne bakanlıkça en fazla 9 yıl kullanım ömrü koyuluyor...

fiyat performans ürünü olarak profilo tercih edilebilir öyleyse.

peki bulaşık makineleri hakkında bilgisi olan var mı?

• Binbaşı
      1359 Mesaj
      20 Şubat 2013 11:00:00
      bence kirada oturuyoruz diye normal fırın alıp ilerde tekrar masraf yapmayın. ankastre fırını modülüyle beraber alıp normal gibi kullanırsınız, üzerine ucuz yollu bir setüstü ocak işinizi görür. ilerde kendi evinizde oturmak nasip olunca ankastre olarak monte ettirirsiniz. zebetosu nun kullandığı frma 952 yi her türlü bu fırınlara tercih ederim ben olsam.
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
ses yalıtımı
SEO
izmir havalimanı transfer
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,349
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.