Şimdi Ara

Ankastre ocak, tezgah kesilmeden set üstü olarak kullanılabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
134.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ankastre ocak, tezgah (mermer, ahşap vs.) kesilmeden set üstü olarak kullanılabilir mi? Mobilyacıda bu modülü yaptırabilirim diye düşünüyorum. Bu şekilde kullananlar var mı aramızda?

Aşağıdaki fırının üst modülü gibi bir parça kestirebilirsem tezgah üstünde kullanabilirim diye düşünüyorum. (kırmızı çerçeve, gri renklendirdiğim kalınlıkta)

Önerileriniz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.D.K -- 20 Aralık 2015; 21:20:29 >

• Gençler, bu olayı araştırdım, çözümü de sağladım. Aynı problemi yaşayan arkadaşlar için nasıl çözdüğümü anlatayım.

Öncelikle mobilyacıya yaptırmaktan başka bir çözüm yok. Asıl sorun ise o mobilyacıyı bulmak. Adamlara anlatıyorsun bön bön bakıyor sana, çiziyorsun anlamıyor.

Biraz reklam yapayım da adamların işleri artsın Google sağolsun ankastrefirindolabi.com sitesini buldum. Galeri de işimi görecek modeli seçtim. Aradım konuştum ölçüleri verdim. Firma sahibi Ertan Bey eve geldi, monte edip gitti.

Yapılan işlem sonucu dolap hazır;

ANKASTRE FIRIN DOLABI VE OCAK MODÜLÜ

ÇEKMECE İÇİ

Ankastre ocak, tezgah kesilmeden set üstü olarak kullanılabilir mi? Ankastre ocak, tezgah kesilmeden set üstü olarak kullanılabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: A.D.K

Gençler, bu olayı araştırdım, çözümü de sağladım. Aynı problemi yaşayan arkadaşlar için nasıl çözdüğümü anlatayım.

Öncelikle mobilyacıya yaptırmaktan başka bir çözüm yok. Asıl sorun ise o mobilyacıyı bulmak. Adamlara anlatıyorsun bön bön bakıyor sana, çiziyorsun anlamıyor.

Biraz reklam yapayım da adamların işleri artsın Google sağolsun ankastrefirindolabi.com sitesini buldum. Galeri de işimi görecek modeli seçtim. Aradım konuştum ölçüleri verdim. Firma sahibi Ertan Bey eve geldi, monte edip gitti.

Yapılan işlem sonucu dolap hazır;

ANKASTRE FIRIN DOLABI VE OCAK MODÜLÜ

ÇEKMECE İÇİ

Ankastre ocak, tezgah kesilmeden set üstü olarak kullanılabilir mi? Ankastre ocak, tezgah kesilmeden set üstü olarak kullanılabilir mi?

Siz nekadara yaptırdınız? Bizde alt modül yaptırıyoruz da yeni. Kombi altına olacak bizim fırın ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• eVaSu E kullanıcısına yanıt
    Merhaba, belirttiğim web sitesinde mobilya malzemesine ve modele göre fiyatlar yazıyor hocam. En ucuzu 150 TL mesela. Benim yaptırdığım model MDF ve çekmeceli alt modül 225 TL, üst modül 50 TL dedi ama ikisine 250 TL ödedim. Üstelik ölçüleri de bana göre ayarlandı yani hazır dolap değil.

Ikea da filan da var gittim gördüm 120 TL'den başlıyor hazır dolaplar ama kaliteli değil. Kaliteli olanlar da 250 TL den başlıyor ama ölçüleri sabit.

Sitede numarası yazıyor, ister arayın ister whatsapptn yazın. Ben tavsiye ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.D.K

Merhaba, belirttiğim web sitesinde mobilya malzemesine ve modele göre fiyatlar yazıyor hocam. En ucuzu 150 TL mesela. Benim yaptırdığım model MDF ve çekmeceli alt modül 225 TL, üst modül 50 TL dedi ama ikisine 250 TL ödedim. Üstelik ölçüleri de bana göre ayarlandı yani hazır dolap değil.

Ikea da filan da var gittim gördüm 120 TL'den başlıyor hazır dolaplar ama kaliteli değil. Kaliteli olanlar da 250 TL den başlıyor ama ölçüleri sabit.

Sitede numarası yazıyor, ister arayın ister whatsapptn yazın. Ben tavsiye ediyorum.

Teşekkürler.ben Ankaradayım. Acil olunca bir yere sipariş verdik bizde. Kombinin altına girecek ve üzerine mikrodalga koymak içinde yer yapacaklar 300e anlaştık. 450-500 diyende oldu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.