Şimdi Ara

Profilo BM 6480MG

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
1
Favori
12.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadalar evdekı makına bozuldu,bende BM 6480MG cihazı begendım profılonun fırın ve set ustunu kullanıyor memnunum,bu urunu kullanan ve tavsıye edenler varmı acaba.teşekkurler

• Tabani celikse super makine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazın tabanı çelik. Şu an fiyat/performans birincisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Cihazın tabanı çelik. Şu an fiyat/performans birincisi.

O zaman muadili 6 programli bosch u sollar ama profilonun 6 programli eski serisinin kapi saci distan incecikti bu nasil acaba

• Onlar giydirme kapak olduğundan esnek yapıda. Makinenin malzeme kalitesi de çok iyi. Tek dezavantajı üst sepette katlanan tabaklık olmaması.

46dB ses seviyesi, 30 ve 55dk hızlı programlar, PowerWash basınç artırma, HijyenPlus sıcaklık artırma, JetPlus program hızlandırma, BLDC değişken devirli motor, ısı alışveriş bloku, 3. sepet öne çıkan özellikleri.
  • quote:

Onlar giydirme kapak olduğundan esnek yapıda. Makinenin malzeme kalitesi de çok iyi. Tek dezavantajı üst sepette katlanan tabaklık olmaması.

46dB ses seviyesi, 30 ve 55dk hızlı programlar, PowerWash basınç artırma, HijyenPlus sıcaklık artırma, JetPlus program hızlandırma, BLDC değişken devirli motor, ısı alışveriş bloku, 3. sepet öne çıkan özellikleri.

Hocam giydirme nedemek?

mesela boschlara arcelikletin ust serilerine ve bendeki vurunca tok bir ses cikiyor esnemiyor

• quote:

Onlar giydirme kapak olduğundan esnek yapıda. Makinenin malzeme kalitesi de çok iyi. Tek dezavantajı üst sepette katlanan tabaklık olmaması.

katlanan tabaklık nasıl oluyor hocam
    ayrıca profilolar için kurutmada problem var deniliyor
    boyle bir problem varmı acaba
  • Bu 6480mg nın en kısa programı kç dakıka suruyor acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: social

Bu 6480mg nın en kısa programı kç dakıka suruyor acaba

30 dk. Var diye biliyorum ama program suresi sensor ler vasitasiyla belirlendigi icin degisiyor. Cok guzel mak ben 6 ay once 900 e vestel aldim memnunm ama bu mak 1000 e bulabilseydim kesinlikle alirdim su an 1000 e1100 e bulunabiliyor

• Katlanabilen tabaklıktan kastım üst sepette çay ve fincan tabaklarının dizildiği dar aralıklı tel çubukların büyük bulaşıklara yer açılması için katlanmasıdır.

Makinede 29dk 45'C ve 55dk 65'C olmak üzere 2 tane hızlı program var. Aynı zamanda yoğun 70'C, otomatik, ekonomik 50'C ve hassas 40'C programların süresini JetPlus tuşu ile kısaltabiliyorsunuz.

Bulaşık makinesinin dışına tıklattığınızda veya vurduğunuzda esnek ve boşmuş gibi olması normal. Bulaşık makinesinin kasası iç iskeletidir. Dıştan gördüğünüz sac sadece kapak vazifesi görür. Yani çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi kasanın kendisi değildir. Kastettiğim buydu. Bu yüzden bulaşık makinesinin sacı ile çamaşır makinesinin sacını ancak beyaz eşya yapısı ve parçalarını bilmeyen insanlar kıyaslar. Tok ses aldığınız bulaşık makinesi saclarında sağlamlık hissini veren sac değil, altındaki strafordur

A+ ve üstü seviyelerdeki tüm bulaşık makinelerinde doğru ayar kullanılmazsa plastik ve teflon eşyalarda su damlası lekeleri gözlemlenebilir. Doğru ayar ve kullanımda sorun yaşamazsınız.

• fiyatı düşer mi acaba bütçe bu ara sıkışık ben de düşünüyorum da..

sayın candoğan hocam yine profilonun 5250 ankastre bulaşk makinesi var fiyatı da 800-850 civarı, bm6480 ise 1000-1050 lira seviyesinde, sizce 200 lira fark verip 6480 almalımıyım yoksa 5250 güzel bir makine mi?
  • ozgur ceyizden 1035tl ye aldim.
    Tesekkurler

• quote:

ozgur ceyizden 1035tl ye aldim.
    Tesekkurler

hayırlı olsun, ürün gelip de kullanılınca bilgilerinizi aktarır mısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

quote:

ozgur ceyizden 1035tl ye aldim.
    Tesekkurler

hayırlı olsun, ürün gelip de kullanılınca bilgilerinizi aktarır mısınız

Tabiki mutlaka deneyimlerimi paylaşacagım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

fiyatı düşer mi acaba bütçe bu ara sıkışık ben de düşünüyorum da..

sayın candoğan hocam yine profilonun 5250 ankastre bulaşk makinesi var fiyatı da 800-850 civarı, bm6480 ise 1000-1050 lira seviyesinde, sizce 200 lira fark verip 6480 almalımıyım yoksa 5250 güzel bir makine mi?

HAYIRLI OLSUN INC. YAPARSINIZ
  • Arkadaşlar 2 defadır eko modda yıkama yapıyoruz,plastikleri anladım ama teflon tavalar bile sırılsıklam çıkıyor.3 saate yakın bır programda bu kadar ıslak olmasını anlayamıyorum kı son 45 dakıkası kurutma yapıyor.Plastikler zaten sırılsıklam ama teflon tencerelerın içleri damla damla sırılsıklam çekılde çıkıyor,ilk yıkamada altdakı sepetın tabaklıkları yatırıp yıkadık tencerelerı,ıslak çıktı.2.de tabaklıklara dayadık oyle yıkama yaptık yıne ıslak çıktı.Kurutma ile alakalı ciddi bir problemı var bu makınanın.
  • quote:

Arkadaşlar 2 defadır eko modda yıkama yapıyoruz,plastikleri anladım ama teflon tavalar bile sırılsıklam çıkıyor.3 saate yakın bır programda bu kadar ıslak olmasını anlayamıyorum kı son 45 dakıkası kurutma yapıyor.Plastikler zaten sırılsıklam ama teflon tencerelerın içleri damla damla sırılsıklam çekılde çıkıyor,ilk yıkamada altdakı sepetın tabaklıkları yatırıp yıkadık tencerelerı,ıslak çıktı.2.de tabaklıklara dayadık oyle yıkama yaptık yıne ıslak çıktı.Kurutma ile alakalı ciddi bir problemı var bu makınanın.

Plastik ve teflon suyu tutuyor.
  • 10 yıllık ındesit makınam vardı,dandık bişi geçen sıgortayı attırıyor dıye 6480mg aldım ama emın olun plstik ve teflonlar kupkuru çıkıyordu.
  • bsh grubunun bulaşık makinaları genelde kurutmada başarılı değiller.profilosu,siemensi,boschuda aynı çevremden edindiğim izlenim.Ancak şu da var,biz bulaşıklarlar bittikten sonra ekstra 15 dk lık duruluma yaptırıyoruz.Nedeni ise deterjan artıklarını iyice temizlemek.Bu açıdan ıslak çıkması bizim için sorun olmuyor :)
  • walla hanım kızıyor bu ne boyle sırılsıklam dıyor,bardakları ters kapatıyoruz tabanlarının üzerindede su bırıkıntısı oluyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.