Şimdi Ara

Crysis 3 alpha beta sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler saat 10da betaya girim dedim bana 'desteklenmeyen ekran kartı algılandı Devam etmek beklenmedik sonuçlara ve çökmelere yol açabilir. Donanım gereklilikleri için lütfen rehberinize başvurun' hatası verdi.Ekran kartım gt 9800 normalde kaldırması lazım neyse tamm tıkladım bizim meşur çalışmayı durdurdu hatası verdi ne yapıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dehard -- 2 Kasım 2012; 10:26:02 >

• çalışmayı durdurdu hatasını bende alıyorum yokmu çözümü ?
  • Araştırdığım kadarıyla directx 11 olan ekran kartlarını destekliyor oyun.Ama tam olarak emin değilim.
  • ekran kartının directx 11 olması lazım
  • 689gjyjxv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rob dö şambır -- 30 Nisan 2013; 15:53:03 >
  • Oyun Ver highte kasıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dehard

Beyler saat 10da betaya girim dedim bana 'desteklenmeyen ekran kartı algılandı Devam etmek beklenmedik sonuçlara ve çökmelere yol açabilir. Donanım gereklilikleri için lütfen rehberinize başvurun' hatası verdi.Ekran kartım gt 9800 normalde kaldırması lazım neyse tamm tıkladım bizim meşur çalışmayı durdurdu hatası verdi ne yapıcam

Oyun sadece dx11de çalışacak ve 9800 çok eski dx 11 olmasa bile anca lowda oynardın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crysis 2'de de bu hatayı veriyordu.Evete tıklayınca oyuna giriyordu.
  • arkadaşlar lütfen yardım originden play e basınca 1 kaç kere yuvarlak çıkoyo sonra hiç bir şey olmuyo oyun açılmıyo hata falanda vermiyo ne yapmalıyım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.