Şimdi Ara

Yadigar Sansung'un Eski Kapaklı Telefonları Konusunda Bilgili Olan Arkadaşlardan Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba abilerim kardeşlerim yarıdımınıza muhtacım. Geçenlerde bir dedenin elinde Samsung un kapaklı telefonlarından gördüm ve beni o kadar kendine çekti ki sanki değeri anlaşılmayan elmas gibi hatta şuan sahip olduğum İphone 5 den bile çekici geldi diyebilirim Eskiden bu kadar dikkatimi çekmiyordu neden bilmiyorum ama şuan ciddi derecede aklımda almak istiyorum. ama tam olarak hangisi daha iyi onu bilemiyorum ve burdan itibaren yardımlarınızı bekliyorum .
    İnternette araştırmalarımda bulduğum bir kaç telefonu var ama hangisi daha iyidir belki birinde fm radio su vardır onu bilemiyorum

Not: Bazı sebeplerden dolayı kamerasız olması gerekmekte

Telefonlar ;

Samsung E1270

Samsung E1150

Samsung E1190

Eğer benim gözümden kaçan bunlara benzeyen telefon varsa bilgilendirirseniz sevinirim Şimdiden teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daserka -- 12 Nisan 2017; 16:5:5 >

• Neden kamerasız olması gerekmekte?
  • Sebebi şöyle Jandarma Uzman Çavuşluğu kazandım ve okula atama - çağrılma beklemekteyim. Askeri eğitim - okullarında kamerasız telefonlara izin verilmekte bu vesileyle de kamerasız tercih ediyorum .
  • daserka kullanıcısına yanıt
    Motorola V serisinden öneride bulunacaktım ama kameralı cihazlar.
  • Maalesef kamera işi bozuyor kameralı olsa benim de aklıma gelmişti Motorola ve Sony Ericsson fakat durum bu sadece kamerasız tercih edilebilir bunları bulabildim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.