Şimdi Ara

Erken Sevk Dilekçesinin Kabul Olup-Olmama İhtimali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhabalar sorun şu benim Kütüğüm Konyanın - Seydişehir ilçesinde ve orası 94 doğumluların celp i Ağustos Ayında ama ben Mayısta gitmek istiyordum ve 2013 yılının Kasım ayı gibi gittim muanemi oldum ve Mayısta gitmek istiyorum diye dilekçede belirttim ve ordaki Memur bana 100/99 gidersin Mayısta burda öyle yazıyor dedi ordaki bilgisayar ekranından bişeyler okudu...Bu gün ise askeriyeye gittim ve durumu belirtim ve Mayıs dilekçesinin kabul olup olmadığını sordum yani Mayısta mı gidicem diye ve danışmadaki bayan bana Burda öyle yazıyor Mayıs dedi bende Kesin mi diye sordum ilk Kesin dedi sonra biyerlere bidaha baktı ama senin kütüğün Ağustostaymış dedi ozaman düşük kabul olmayabilir dedi hatta yüksek ihtimal çıkmaz herhalde dedi çünkü Ağustosta dedi ama yinede belli olmaz sen Nisanın son haftası öğren dedi... Ben şimdi iyice sıkıntılı bi duruma girdim yani orda Mayıs yazarken hatta ilk Kesin derken nasıl sonradan böyle oluyor ben bunu nasıl öğrenebelirim bu durumu önce yaşayan var mı aynı dönem işlem yaptıranlar falan bilen birileri yetkili birisi falan lütfen yardımlarınızı esirgemeyin ben biran önce askere gitmek istiyorum bunları nasıl hellidicem....:/

• Lütfen bu konu kaynamasın yardımlarınızı bekliyorum biliyorum Gereksiz yere up yapmak yasak ama lütfen...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.