Şimdi Ara

Başka ülkenin Stock Rom unu Yükelmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde S3 mini var ve ben başka bir ülkenin stock rom unu yüklemek istiyorum bi sorunla karşılaşır mıyım acaba ? Benim düşüncem mesela ALMANYA rom unu yüklesem o rom o gelen güncellemeler benim telefonuma da gelecek değil mi benim bilgim böyle bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden ..

• Yok mu acaba bilgili bir arkadaş ??
  • Yükleyeceğin 4.1.2 sürümünün aynısını türkiyede aldı.Bence yüklemene gerek yok.Farklı ülkelerin romlarında artı olarak oraya özgü bazı uygulamalar gelebiliyor.Bunlar sistem uygulaması olarak geliyor kaldırman için root etmen lazım vs.vs..Farklı sürüm olsa neysede aynısı olduğu için hiç uğraşma.

http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I8190
  • Not Today! kullanıcısına yanıt
    Benim değiştirmek istememdeki sebep telefonun normalde desteklediği bazı uygulamalar bende çalışmıyor allshere mesela ve duvar kağıdım ne ayarlarsam ayarlıyım durmadan kendiliğinden değişiyor fabrika ayarına dönsem bile öyle aradan 5 dk sonrada değişe biliyor 15 dk sonrada belli olmuyor yani bundan dolayı değiştirmek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

Yükleyeceğin 4.1.2 sürümünün aynısını türkiyede aldı.Bence yüklemene gerek yok.Farklı ülkelerin romlarında artı olarak oraya özgü bazı uygulamalar gelebiliyor.Bunlar sistem uygulaması olarak geliyor kaldırman için root etmen lazım vs.vs..Farklı sürüm olsa neysede aynısı olduğu için hiç uğraşma.

http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I8190

Kardeş sonuç olarak yapsan bile sorun olur mu ?

• Sorun var diyorsan hard resetlede düzelmediyse yine türkiye romunu yükle.Bir sorun olmaz.
  • Not Today! kullanıcısına yanıt
    Türkiye rom unu yüklememek istememin sebebi güncellemeleri çoook geç vermesinden dolayı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.