Şimdi Ara

uygun fiyatlı saat tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

daha önce saat hevesim olmadı casio dijital ve metal iki saatim oldu şimdi uygun fiyatlı bir saat ile giriş yapmak istiyorum. bazı başlıkları okudum, farklı türlerdeki saatlerin fotograflarını falan inceledim. Şu aşamada kalite ve dayanıklılık önemli değil, fiyat olarak uygun 50-100 gibi, görünüş olarak şık durması yeterli alsında.

takım elbise,genellikle lacivert tonlar, 30 yaş, ince vucut yapısı var bilek 17 cm civarı, öneri ve tavsiyelerinizi denemelere başlıyorum.

Siyah deri kayış (veya silikon) 40mm civarı modellere bakıyorum. Beyaz kadran bana daha sadece ve hoş görünüyor ancak genelde siyah kadran tercih edildiğini gördüm. siyah ve beyaz kadran konusunda görüşünüz nedir? Estetik zevk haricinde, hangisi neden hangi durumda tercih edilebilir?

resimleri hoşuma giden tarzı gösterip, tarz konusunda fikirlerinizi almak varsa modeller için önerilerinizi rica ederim

bu da siyah kadranlı modeller

• merhaba,

saat konusunda size yardımcı olabiliriz. çok sayıda marka saatler var sitemizde. iletişim bilgilerinden bize ulaşırsanız sitede görünen fiyatlardan indirim yapabiliriz size. (saatler kesinlikle orjınal olup garanti belgesi ile gönderisi yapılmaktadır) depoutlet.com

• Bahsettiğiniz sitede seiko saatlerin avrupaya gönderimi yok altta şöyle bir ifade var
    ''We do not ship Seiko watches to EU countries''
  • quote:

Orijinalden alıntı: esesli1975

Bahsettiğiniz sitede seiko saatlerin avrupaya gönderimi yok altta şöyle bir ifade var

valla ben saati 16'sında sipariş ettim yola çıktı bayramdan sonra elime ulaşır
    ki türkiyeden alışveriş yapan ilk kişinin ben olmadığıma eminim saat forumlarında bu siteden sorunsuz alışveriş yapan arkadaşlar mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: esesli1975

Bahsettiğiniz sitede seiko saatlerin avrupaya gönderimi yok altta şöyle bir ifade var

Ben de ayni siteden saat aldim ve hic bir sorun olmadi. Oradaki EU avrupa ulkekeri degil, avrupa birligi ulkeleri anlamina geliyordur. European union.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.