Şimdi Ara

Tabletin imajını almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarda Acronis tarzı imaj ile tüm sistem ve programlarımız ayarlarla birlikte imaj olarak alınıyor ve istediğimizde çok kısa sürede geri getirebiliyoruz.

Tabletlerde kurduğumuz tüm yazılımları, ayarlarımızı, dosyalarımızı ve mevcut sistemi imaj olarak alabilecek bir yol var mı?
    Kısaca fabrika ayarlarına dönmek gibi, ama tüm sistemin benim imajını aldığım haline dönmesini istiyorum.

• Merhaba. Titanium Backup programını tabletiniz rootlu ise kullanabilirsiniz. Root etmeden Helium Backup programını kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 25 Mayıs 2014; 17:43:06 >
  • cevap için teşekkürler. Yanlışım varsa düzeltin ama bahsettikleriniz yüklü programlar ve verilerini yedeklemek için kullanılan programlar değil mi?

Tablete format attığımızda,android düzenlemelerini veya custom ROM u tekrar yükleyip Titanium ile verileri geri yüklemek mümkün tamam ama ben imaj alıp bilgisayardaki acronis örneğindeki gibi fabrika reset dediğimde fabrika versiyonu değil benim ayarladığım ROM, sistem ayarları, programlar ve veriler ile aldığım imajın yüklenmesini istiyorum.

Bildiğim kadarıyla Titanium veya Helium bunu yapmıyor.
  • valhalax V kullanıcısına yanıt
    Haklısınız. bahsettiğiniz işleri yapamaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.