Şimdi Ara

Bu ayakkabıyı nerede bulabilirim? (Kadın arkadaşlara ithafen)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar "dogo shoes" tasarımlarına çok benziyor mamafih "dogo" değil. Firmaya maille dahi sordum, böyle bir tasarımları yokmuş. Benim tam olarak bu ayakkabıyı bulmaya ihtiyacım var. Nerede bulabileceğimle alakalı fikri olan var mıdır acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brsayhan -- 13 Şubat 2014; 5:10:28 >

• bu saatte burada kadın olma ihtimali %0,2 falam
  • Kadınların en bol olduğu saatler hangileridir hocam? Ona göre güncelleriz başlığı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brsayhan

Kadınların en bol olduğu saatler hangileridir hocam? Ona göre güncelleriz başlığı.

bu görevi sizin için üstleniyorum yarın aralıklı olarak üste taşırım başlığı
  • Özellikle kadın arama sebebin nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

quote:

Orijinalden alıntı: brsayhan

Kadınların en bol olduğu saatler hangileridir hocam? Ona göre güncelleriz başlığı.

bu görevi sizin için üstleniyorum yarın aralıklı olarak üste taşırım başlığı

Teşekkürler hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brsayhan -- 13 Şubat 2014; 5:27:03 >
  • kadım değilim ama ayakkabının deseni iyiymiş
    -dogo değil, mail falan attım demişsin ama bu bariz dogo yav ürün kodunu bilmediğin için geçiştirmişlerdir.
    nasıl bu kadar eminsin? diyeceksin çünkü dogoyu biliyorum. 3-5 örnek resim atayım, model olarak aynı hatta desenlerde benziyor ama tıpkısı yok.

üstte dediğim gibi dostum, senin verdiğin model apaçık dogo shoes oluyor.
    + olarak illa dogo dan hediye alıcam diyosan bi sürü efsane modeli var.

• @Chequx

Dostum amacım "dogo" almak değil. Tam olarak aradığım ayakkabı bu. Nerede bulabileceğimi araştırırken dogo'da olabileceği söylendi. Sitelerine girdiğim anda beni bir sevinç kaplamıştı sonunda buldum diye lakin hayal kırıklığı, yok. Sonra bir mail atayım dedim müşteri hizmetlerine; "ekteki ayakkabı Dogo ürünü değildir." diye, beni üzen bir cevap verdiler.

Hasılı; spesifik olarak almam gereken ayakkabı bu.
  • brsayhan kullanıcısına yanıt

söyle biri var akkabıya resim çiziyo belki işine yararhttps://twitter.com/EbrHanim
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

söyle biri var akkabıya resim çiziyo belki işine yararhttps://twitter.com/EbrHanim

Sanırım dediğin gibi özel yaptıracağız. Zira buradan da çıkmadı bir bilen. Ne lanet bir ayakkabıysa artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.