Şimdi Ara

Western Digital 1 Tb My Book Essential Edition İnceleme (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
1
Favori
22.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Orkun.T

quote:

Orijinalden alıntı: gokooo

ben de aldım ısınma olmuyo fakat açılırken bios giriş ekranı tuşlarının yazdığı yerde eğer disk bağlıysa takılıyo ve diski çıkartıp reset atmam gerekiyo bunu neden yapar bios ayarlarıyla ilgi diye düşünüyorum nasıl düzeltebilirim

Siyah ekran windows logosu vs. windows yükleniyor... (Umarım anlatabilmişimdir.. )

kısaca bilgisayar açılırken takılıyor demi? O nedense bende de oluyor.Ama laptop'ta olmuyor !

ya hani ekranda anakart modeli yazıyo ya bence bios ayarlarıyla alakaı başka bilgisayarlarda yapmıyo

not: windows 7 kullanıyorum

• Arkadaşlar açma kapama düğmesi yok bildiğim kadarıyla. bilgisayarı kapattığımızda fişten çekmesek oluyormu? sürekli açık kalsa stand by konumunamı geçiyor. günlerce açık kalsa bir sorun olurmu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Orkun.T

quote:

ben de aldım ısınma olmuyo fakat açılırken bios giriş ekranı tuşlarının yazdığı yerde eğer disk bağlıysa takılıyo ve diski çıkartıp reset atmam gerekiyo bunu neden yapar bios ayarlarıyla ilgi diye düşünüyorum nasıl düzeltebilirim

Siyah ekran windows logosu vs. windows yükleniyor... (Umarım anlatabilmişimdir.. )

kısaca bilgisayar açılırken takılıyor demi? O nedense bende de oluyor.Ama laptop'ta olmuyor !

ya hani ekranda anakart modeli yazıyo ya bence bios ayarlarıyla alakaı başka bilgisayarlarda yapmıyo

not: windows 7 kullanıyorum

anladım oluyor o nedense.daha önce de dediğim gibi laptop'ta öyle bir sorun yok.

quote:

Orijinalden alıntı: betacrusis

Arkadaşlar açma kapama düğmesi yok bildiğim kadarıyla. bilgisayarı kapattığımızda fişten çekmesek oluyormu? sürekli açık kalsa stand by konumunamı geçiyor. günlerce açık kalsa bir sorun olurmu

bilgisayardan güvenli kaldır de sonra fişini çek..

• Dostlar ben aleti aldım yanlız öyle bir durum var. 300 gb dosyayı tek seferde atabiliyorum. Ama dosya sistemi fat32 :) bu nasıl oluyor?
  • bir klasör içinde parça parça da toplamımı 300 gb
  • evet. Hani fat32 de 4 gbden fazla atılamıyor ya. Ama bu fat32 olduğu halde tek parça 10 gb de attım toplu halde 300 gb de. :)
  • o klasöürn içindekilere bakacan küçük boyutlu birsürü dosya vardır oyüzden atar sorun olmaz
    ama o klasörü tümden rar yapsan atmaz
  • anladım dostum teşekkür ederim.. :)
  • 5 disk aldım 1 i bozuk cıktı kutusunuda attıgımdan iade edemedim. 4 u canavar gibi calısıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingDwa®F

5 disk aldım 1 i bozuk cıktı kutusunuda attıgımdan iade edemedim. 4 u canavar gibi calısıyor.

faturanla git yapmak zorundalar ürününü

siparişlerim geldi

öncelikle kaplamayı oturmakta biraz sıkıntı çektim fakat söküp yapıştırmak sorun olmadı gayet hoş duruyor baskı ve malzeme kalitesi süper çıkarttığınız kağıda malesef geriye yapışmıyor. aktivasyon ışığı olan yer normalde boş kalıyo ama ben o ufak parçayı da yapıştırmayı tercih ettim çünkü tam olarak o ışığa denk gelmiyo yanları biraz açık kalıyo kötü kötü görünüyo ışık kaplamanın altında belli olmuyo karanlıkta bakmak gerek fotoğraflarda daha detaylı görebilirsiniz

çantaya gelince

beklediğimden büyüktü ama hoş ve şık bir çanta darbelere dayanıklı, sanırım sugeçirmiyo ama emin değilim

veee işte fotoğraflar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokooo -- 11 Eylül 2009; 20:46:35 >

• inceleme için teşekkürler...
  • Aleti dün aldım bugün elime ulaştı.Ancak çok büyük bir talihsizlik yaşadım.Adaptörüm yandı.Arkadaşımda bunun 500gb home editonından var.Onun adaptörüne baktım laptop adaptörü gibi iki kısımdan oluşuyor. Bizimkiler ise ucuz çin malı adaptörler gibi görünüyor.Görüntüde kalmadı adi çin malları gibi hemen yandı.Bu problemi yaşayan başka arkadaşlar var mı. Ayrıca gidip aynı değerlere sahip daha kaliteli bir adaptör alsam işimi görür mü.Teşekkürler...
  • Ben de bir şey sormak istiyorum.Kutusundan çıkan güç adaptörü ve usb kablosunun uzunluğu kaç cm?
  • Süper Bir hdd teşekkürler
  • İkiside doldu.Yeni modellerinden alcam tr ye gelmesini bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Àhmet

İkiside doldu.Yeni modellerinden alcam tr ye gelmesini bekliyorum

yeni modellerin yeni özellikleride varmı?

• quote:

Gerçekten süper modeller çıkmış,2tb ve daha ince.Aşağıdaki linkten bakabilirsiniz özelliklerine

http://store.westerndigital.com/DRHM/servlet/ControllerServlet?Action=DisplayCategoryProductListPage&SiteID=wdus&Locale=en_US&ThemeID=1300400&Env=BASE&parentCategoryID=13092300&categoryID=13092800

ürünlerin arkasına bakınca on off butonu görüyorum, sonunda eklediler şunu

• quote:

Orijinalden alıntı: revenger11

quote:

Gerçekten süper modeller çıkmış,2tb ve daha ince.Aşağıdaki linkten bakabilirsiniz özelliklerine

http://store.westerndigital.com/DRHM/servlet/ControllerServlet?Action=DisplayCategoryProductListPage&SiteID=wdus&Locale=en_US&ThemeID=1300400&Env=BASE&parentCategoryID=13092300&categoryID=13092800

ürünlerin arkasına bakınca on off butonu görüyorum, sonunda eklediler şunu

Bende aynı şeyi düşündüm.Geçte olsa eklendi

• Arkadaşlar geçenlerde Electro World'e gittim bir tane daha almak için. Ama bitmiş maalesef... Sizin gösterdiğiniz yeni modeldende galiba 1 tane vardı... Önündeki ışığı daha uzundu... Fiyatıda 199 muydu neydi???

Bu eski modellerden bir daha gelemeyecek mi acaba
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.