Şimdi Ara

yemeksepeti ve dominos rezaleti hk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugun saat 18.50 de yemeksepeti uzerinden dominos basaksehir arterium subesine siparis verdim. saat 19.50 gibi siparisim geldi bir saat gecikesine ragmen buz gibi olan pizzayi kurye gozumun icine baka baka yalan soyleyerek `olur mu abi sicak pizza` diyerek adeta beni aptal yerine koyaram amiyane tabirle itelemeye calisti fakat geri gonderdim tabiki. bu arada yemeksepeti mobil uzerinden canli baglanti kurarak siparisin soguk ve gec geldigini ileterek hizli ve sicak bir sekilde tekrardan getirilmesini rica ettim operatorde magazaya ilettigini belirtti. neyse tekrardan beklemeye basladik. saat 20.50 de siparisin ulasmadigini gorunce tekrarda yemeksepeti mobil uzerinden operator ile baglanti kurduk fakat operator kuryeye siparisin tekrar sicak bir sekilde talep etmedigim icin siparisini gelmedigini soylediler.
    iki saat icinde iki adet pizzayi bile ulastiramiyacak kisi ve kuruluslarla muhatap oldugunuzu bilerek hareket etmenizi onemle tavsiye ederim. isin kotusu bir sorun yasadiginizda karsinizda hicbir muhatap yok. iki saat ac kaldiginiz yaniniza kar kaliyor.

• Haklisin ama millet ac ne yapsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beleşe olmuyor mu 30 dk geçince :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Haklisin ama millet ac ne yapsın
    bizde aciktik diye siparis verelim dedik basimiza bunlar geldi ustune iki saat daha ac kaldik.

sizde basiniza bunlarin gelecegini hesap edip acikmadan iki saat once siparis verin ki benim yasadiklarimi yasamayin

bu da benden size kiyak
  • quote:

Orijinalden alıntı: GambleUS

bizde aciktik diye siparis verelim dedik basimiza bunlar geldi ustune iki saat daha ac kaldik.

sizde basiniza bunlarin gelecegini hesap edip acikmadan iki saat once siparis verin ki benim yasadiklarimi yasamayin

bu da benden size kiyak

Kardesim beni fakir gördün galiba
    Evde 2 asci var biri italyan yemeklerine hakim digeri yöresel yemeklere
    Ama sevdim seni bir gun nusrette new york steam ismarlayayimda ye

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

quote:

bu da benden size kiyak

Kardesim beni fakir gördün galiba
    Evde 2 asci var biri italyan yemeklerine hakim digeri yöresel yemeklere
    Ama sevdim seni bir gun nusrette new york steam ismarlayayimda ye

Alıntıları Göster
    estafurullah oyle bisey demedim kesinlikle

super olur valla

adini koyalim yarin aksam olur mu

• GambleUS kullanıcısına yanıt
    Sen kutahyaya gel beni al arabam yok
    Istinye parka gideriz ben rezervuar yaptiririm nusrete

• koy fırına ısıt, hadi yemek yapamıyon pizzadamı ısıtamıyon
  • Domino’s un kendi sitesi varken neden yemeksepetinden sipariş veriyorsunuz ki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SW4RTHY

Domino’s un kendi sitesi varken neden yemeksepetinden sipariş veriyorsunuz ki?
    daha onceden kendi sitesinden siparis veriyordum. ordan verilen siparislerde hep soguk geliyordu ve sikayet edecek bir yer yoktu.
  • Birader sendeki de iyi cesaret.

Kurye getirecek geri göndereceksin ve yeni pizza isteyeceksin. İçine sıçıp getirirler ruhun duymaz ve onu afiyetle yersin burası Türkiye.

Ben o yüzden hep Nakit Ödeme ile ödüyorum ve eğer olur da sıkıntı olur kabul etmezsem ne para iadesi ile uğraşıyorum ne de tekrar yemek istemekle.

Ekleme: Ayrıca bir de yemeksepetinden şikayet ediyorum ama tekrar yemek filan istemiyorum kabul etmiyorum kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0988D7594 -- 29 Temmuz 2018; 23:16:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0988D7594

Birader sendeki de iyi cesaret.

Kurye getirecek geri göndereceksin ve yeni pizza isteyeceksin. İçine sıçıp getirirler ruhun duymaz ve onu afiyetle yersin burası Türkiye.

Ben o yüzden hep Nakit Ödeme ile ödüyorum ve eğer olur da sıkıntı olur kabul etmezsem ne para iadesi ile uğraşıyorum ne de tekrar yemek istemekle.

Ekleme: Ayrıca bir de yemeksepetinden şikayet ediyorum ama tekrar yemek filan istemiyorum kabul etmiyorum kesinlikle.
    dedigin de laf simdi

kusura bakma da burasi turkiye olabilir de icine sicilan seyi yiyecek agiz da bende yok baskalariyla karistirmissin kardes

adam gibi getirmedikleri siparisi de gerekirse 10 kere de adam getirecekler

burasi turkiye diye iyi anasini satayim her halti yeyip benim aklimla dalga gecemezler

• quote:

dedigin de laf simdi

kusura bakma da burasi turkiye olabilir de icine sicilan seyi yiyecek agiz da bende yok baskalariyla karistirmissin kardes

adam gibi getirmedikleri siparisi de gerekirse 10 kere de adam getirecekler

burasi turkiye diye iyi anasini satayim her halti yeyip benim aklimla dalga gecemezler

Alıntıları Göster
    İsterse fırından çıkar çıkmaz 5 dakikada gelsin.

http://www.diken.com.tr/kuryenin-tukurdugu-pizzayi-alan-musteri-ucuncu-dilimi-isirdim-yeme-mesaji-geldi/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.