Şimdi Ara

BELKIN IPHONE 4G/4GS PORTABLE VIDEO STAND*SİYAH

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

BELKIN IPHONE 4G/4GS PORTABLE VIDEO STAND*SİYAH

• Fiyatı ne kadar ? Kullanışlı duruyor.
  • Ben kullanıyorum, kullanışlı, hafif, kompakt bir ürün... Tavsiye ederim. Hem dock olarak hem de stand olarak kullanabiliyorsunuz. Kolay taşınabilir olması da başka bir güzellik. Fakat yalnızca USB vasıtası ile kullanabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kleftiko

Ben kullanıyorum, kullanışlı, hafif, kompakt bir ürün... Tavsiye ederim. Hem dock olarak hem de stand olarak kullanabiliyorsunuz. Kolay taşınabilir olması da başka bir güzellik. Fakat yalnızca USB vasıtası ile kullanabiliyorsunuz.

hocam usb kablosu kısamı?
  • Yatık kullanılabilseydi olabilirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralksk

quote:

Orijinalden alıntı: kleftiko

Ben kullanıyorum, kullanışlı, hafif, kompakt bir ürün... Tavsiye ederim. Hem dock olarak hem de stand olarak kullanabiliyorsunuz. Kolay taşınabilir olması da başka bir güzellik. Fakat yalnızca USB vasıtası ile kullanabiliyorsunuz.

hocam usb kablosu kısamı?

Aynen, oldukça kısa ama laptop kullanan biri için sorun olmuyor. Desktop için de USB çoklayıcı ile kullanılır...
  • Elimde bir adet mevcut 1 kere kullandim isteyen olursa 40 liraya verebilirim istanbuldayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serintuna

Elimde bir adet mevcut 1 kere kullandim isteyen olursa 40 liraya verebilirim istanbuldayim

valla abi özlettin kendini :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.