Şimdi Ara

yapı kredi ile başıma gelen. crystal kart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba, başıma ilginç bir olay geldi. ilginç dedim ama aslı kandırılmak.

Bende yapıkredide world eko vardi. limit artışı istedim. Bir kaç dakika sonra bir sms geldi. Crystal kartınız onaylandı 250 bin limitle ama şu anda 77000 limitli verebiliyoruz. diğer bankalardaki limitleri 15 gün içinde düşürürseniz daha sonra limitiniz yükkselecektir diye

Bende diğer bankalardaki kredikartı limitlerimi 100 bin tl düşürdüm. yani 100 bin tl ödeme yaptım. bugün tekrar yapıkrediye başvuru yaptım. Gelen cevap red. Hahaha

yuh yani bu nedir? bankaya yakışır mı kandırmak.

şimdi aklıma geldi acaba bunun depremle ilgisi olabilir mi?

• sadece ödeme yapmanız yetmez ki, ödeme yaptıktan sonra diğer bankadaki kart limitleri düşürmek, 2-3 gün findeks'e yansımasını beklemeniz lazım.

yazdığınızdan limitleri düşürmediğiniz anlaşılıyor. limitlerini düşürdünüz ve yapmadılarsa olmamış tabi.

• Sadece son bir bankanın indirimi bugün findekse geçti diğerleri 15 gün oldu findekse geçtiği.

• Limit düşürün diyen banka hangisi olursa olsun inanmayın sen limitini düşürsen bile ya istediğin limiti vermez ya da red verir
  • fakat galiba depremden dolayı bankalar araba kredilerinide vermiyor. Bem merakımdam 400000 tl arabanın 250 bin için kredi istedim hemen red geldi. hayatımda ilk defa kredikartı limit artırmasına red ve araba kredisinide red geldi. Bir arakadaşımada araba kredisi için red gelmiş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.