Şimdi Ara

EYÜP B GEOMETRİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
1.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hocam elinize emeğinize sağlık, bizim için bir cevher hazırlamışsınız. Matematik adına çok iyi olduğunuzu biliyordum ama geometri kısmını yeni keşfettim. Soru bankası almaya imkanı olmayan bir öğrenci için bulunmaz bir nimet pdfteki sorular. Yeni nesil soru, zor soru, konuyu kavratan sorular ne ararsan var. Umarım hayatta her şey istediğiniz gibi olur Eyüp hocam, sağ olun.

• Merhabalar geçen yılki o sorular değişmese bu sene yine önermezdim,kendim de çözmezdim. Zaten kitaplatdaki 1500 soru hepsinde aynı iyi olan yayınların. Farkı belirleyen kalan sorular oluyor ve ben 3dnin o sorularının çok abartılduğını düşünüyordum.çünkü yeni nesil demek değildi onlar. Hocaya da söyledim. Yaklaşıl 150 soruyu deneme tarzında iyi sorularla değiştirdiler. Ben de memnuniyetle çözdüm. Önermememe rağmen geometri 3d aytyi de çözdüm. Onu alın çözğn drmem mesela ilk 10bine oynamıyorsanız. Çünkü soruları üst düzey,çoğu zor moaliniz bozlur. Ama ayt vr özrllikle bu seneki tytyi herkese öneriyorum. O yorumlarımı hala silmedim kanalda duruyor bu arada
  • merhaba eyüp hoca
  • merhaba poğaçacı
  • bunu özelden de yazabilirsin niye konu acarsin ki
  • geçen sene bana 3d çözülmez onun yerine başka yayın çöz diyip bu yıl kanalında 3d çözmesi büyük ironi
  • tavsiye etmek istedim kankam
  • pichbomber kullanıcısına yanıt
    Bu seneki başlangıç videosunda eski basımlarda hoşuma gitmeyen sorular vardı ama bu sene onları hallettiler demişti.
  • pichbomber kullanıcısına yanıt
    Merhabalar geçen yılki o sorular değişmese bu sene yine önermezdim,kendim de çözmezdim. Zaten kitaplatdaki 1500 soru hepsinde aynı iyi olan yayınların. Farkı belirleyen kalan sorular oluyor ve ben 3dnin o sorularının çok abartılduğını düşünüyordum.çünkü yeni nesil demek değildi onlar. Hocaya da söyledim. Yaklaşıl 150 soruyu deneme tarzında iyi sorularla değiştirdiler. Ben de memnuniyetle çözdüm. Önermememe rağmen geometri 3d aytyi de çözdüm. Onu alın çözğn drmem mesela ilk 10bine oynamıyorsanız. Çünkü soruları üst düzey,çoğu zor moaliniz bozlur. Ama ayt vr özrllikle bu seneki tytyi herkese öneriyorum. O yorumlarımı hala silmedim kanalda duruyor bu arada
  • ant geo çözülür mü ?
  • eyüpb E kullanıcısına yanıt
    hocam 3d ayt alınır mı ?

yeni nesil furyası devam ediyor mu 3dde ?
  • eyüpb E kullanıcısına yanıt
    hocam kanalda da yazdim size, kirtasiye de 2020 basim vermis. kitabin yarisi bitti ve yirtik. basim yilini basta gorseydim ne guzel yeni basimla degisirdim
  • mbayediagne10 kullanıcısına yanıt
    Ben olsam sizin yerinizde kesin alırım.çünkü konu anlatıyorum,üzerine soru çözüyorum bi de tyt ayt kitabı süper olur. Sonuçta ne olursa olsun bütün olarak benim mantığımı ve yorumlamama hakim olacaksınız bi öğretmenin bakış açısıyla her şeyi göreceksiniz. Bu mantıktan dolayı alınır. Geniş bakın mevzuya
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyüpb

Ben olsam sizin yerinizde kesin alırım.çünkü konu anlatıyorum,üzerine soru çözüyorum bi de tyt ayt kitabı süper olur. Sonuçta ne olursa olsun bütün olarak benim mantığımı ve yorumlamama hakim olacaksınız bi öğretmenin bakış açısıyla her şeyi göreceksiniz. Bu mantıktan dolayı alınır. Geniş bakın mevzuya
    Hocam Geometriyi sizinle hallettikten sonra 3D hala zor gelir mi? Şuan Birey B çözüyorum üstüne Orjinal alacaktım fakat 3d yi çözeceğinizi söyleyince kesin karar kıldım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.