Şimdi Ara

MEB KITABI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mebin yks konularında özellikle fen alanında dağıttığı kitaplar gerçekten muazzam. Unite sonu değerlendirme soruları, kazanım kavrama, tarama testleri üzerine bir soru bankası devirip olayın mantığinı tamamen kavramak ve hiç para harcamamak varken millet neden esş umut öncül formulsuzfizik kimyaözel kullanır?
    Yalnızca dinleyerek anlayabilenlere lafım yok lakin hiçbirimizin bu kitapları sene boyunca açıp okuduğunu zannetmiyom, herkes sınava 1 ay kala faydalaniyor. Bir deneseniz ne kadar haklı oldugumu fark edersiniz. 2021 icin söylüyorum, denendi onaylandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam okumayı düşünüyordum hangi dersi özellikle okumalıyım sizce? zamanımı sadece ona ayıracağım son hafta da

• Kazanım kavramaların cidden pek olayı yok kimya ve biyolojisini çözerken sıkılıp bıraktım
  • Mebin 9.sınıf fiziğini okudum çok soru yoktu.Bir şey öğrenmiyormuşum gibi hissediyordum.Birde çözümlü soruları tam olarak anlamıyordum.Mantığını kavramak istiyordum.Ama video falan izledikten sonra kesinlikle konuyu birde mebden okuyacağım çünkü günlük hayattan falan örnek veriyor akılda daha iyi kalıyor.
  • Meb kitapları=Çöp

• 11 12 kimya/biyoloji/fizik meb kitabini elden geçirmiş birisi aytde soru yakalamazsa her branştan, cümle alem üzerime binsin

Meb kazanım kavrama soruları ara dönemleri hafif fakat kazanımları tek tek tarayan sorular. Mezun kısmında her testte 2 tane hardcore soru oluyor.

• Mebi kullanın beyler, mümkünse dümene mebi alın, mümkün değilse de gemiye mutlaka dahil edin.

• Hocam kazanım testlerini çözmek sizce şart mı? Direk meb kitabından okusam yeterli mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ünite sonları illa çözülmeli mi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.