Şimdi Ara

şafakkkkkkkkkkk! =P

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kütahya Jandarma Er Eğitim Tabur Komutanlıgınlıgı.

88/3 tertip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßiliyorum -- 5 Ekim 2008; 11:58:33 >

• valla ne diyim
    hersey istedigin gibi olur insallah
  • Bende tecil ettirmeseydim 88/3 gitcektim...
    Hayırlısı artık...
  • slmlar herkese şafak: 386 karanlık:)
    450den iyi geldim ama

jandarma olarak yapıyorum burası acaip rahat egitimler agır biraz günde epey koşturtuyolar devamlı silahlayız ama sorun olmuyor. telefon,ipod fln rahat soktum acemi olmama ragmen tavsiye ederim:D hatta bi ara içtim içtim silahımı agaçta asılı unutmusum 1 hafta silahı aradık matrak geçiyor baya. çarşı izinlerini kitlediler ama bu hafta bitti allahtan
  • Gel Kütahya'ya bekleriz dostum.
  • kütahyadaym ztn dostum üniversite felan baya yakın bana
  • zoruna gider mi bilmem şafak: 384 :)
  • şmdi atarsa 35 diorum way be.. ne geçmiş..
  • askerlik böyle işte bi bakmışsın şafak doğan güneş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßiliyorum

şmdi atarsa 35 diorum way be.. ne geçmiş..

hala kütahya jandarma taburunda mısın yoksa farklı yere mi düştün ?

usta birligin neresi ?
  • hyr acemi birligim kütahya jandarmadaydım. şimdi siirtte doguda askerlik yapıorum. ama duyduguma göre oradaki tabur çanakkaleye taşınmış... ii teskereler
  • atarsa 22....

arkadaslar son çarsım olabilir. bileti fln aldım. siirtten diyarbakır 8. kolordu komutanlıgına katılacam. oradanda direk uçakla istanbula geçicem 1-2 hafta istanbula halamların yanına gidiorum. biraz istanbulda takılalım bakalım istanbul ortamları nası... hemde fenerbahçe - galatasaray derbisinde tribünde olucam maksat stres atmak olsun şmdiden herkese ii teskereler kafaya takmaın ne olursa olsun zaman geçior... we çok önemli bi dönemidir askerlik insan hayatında.. çnkü hayata daa farklı bakıorsun bi çok şeyi burada ögreniorsun. kısacası adam oluosun

ii teskeler herkese..

• Hayırlı tezkereler , ben de Ağrı Eleşkirt de , asteğmen olarak yapıyorum askerliğimi. Allah nasip ederse Mart ayında benim de bitecek.
  • saol dostum.. bitti sonunda... ızdırap gibi geldi. ama sen asteg sin raatsındır baya...halamın yanına geldim çaırmıştı dolaş biraz stres at demişti bnde ewe gitmeden daa geldm buraya...

istanbuldaım suan 2 hafta snra fln izmire dönerim.. bu arada mnyak yagmur war..yagmuru bırak dolu
  • Kimsenin zoruna gitmesin askere gitmeme 30 gün var aralıkta askerim şafak hiç bozulmamış 460 :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haşin_ErKeK

Kimsenin zoruna gitmesin askere gitmeme 30 gün var aralıkta askerim şafak hiç bozulmamış 460 :P

Torun geceler uzun ötmez borun

Şafak bozulmamış 460

• kolay gelsin.. askerlik çok zor bişey inanın. ama hayatıda ögrenior büyük ölçüde olgunlaşıorsunuz. hayata bakışınız deişiyor.. ii teskereler size... işiniz zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haşin_ErKeK

Kimsenin zoruna gitmesin askere gitmeme 30 gün var aralıkta askerim şafak hiç bozulmamış 460 :P

Şafak çok karanlık.
  • Arkadaşlar bende şu anda askerim şafağıma 54-55 falan bişey var ama abartıların olduğu kadar çok kolay askerlik te yapanlar var.
    Korkmayın kaderde varsa d. neye yarar üzülmek :D
  • Şuan tezkere çarşısındayım Şafak doğan güneş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.