Şimdi Ara

avea müşteri hizmetleri gerçekten kötü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şuan hoparlor açık 20dk dır telefona bağlanacaklar hala bağlanan yok. toplasan 1 ay boyunca yarım saat internete girmişimdir 192tl telefon faturası göndermişler. bi kaç mesaj atmıştım hadi onlara 25tl yazsın.

de 192tl çok abartı be arkadaş süper geçirmişler.

yarın türkcell'e geçmeyi düşünüyorum. turkcellin müşteri hizmetleri hem daha sağlammış diye duydum.

• İnternet paketi alsaydın, 1 ay boyunca her gün saatlerce internete girip, 9TL falan ödemiş olacaktın şimdi.
  • hocam madem o sınıra geçtik neden otomatik o paketten yararlanmıyorum öyle saçmalık mı olur ki? kullandıgım adsle bile 49tl veriyorken. adamları arayıp kalaylıyacaktım da müşteri hizmetleri diye bişey yok adamlarda. anca reklam mesajı atarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßiliyorum

hocam madem o sınıra geçtik neden otomatik o paketten yararlanmıyorum öyle saçmalık mı olur ki? kullandıgım adsle bile 49tl veriyorken. adamları arayıp kalaylıyacaktım da müşteri hizmetleri diye bişey yok adamlarda. anca reklam mesajı atarlar.

Kapitalizm diye bir şey var. O zaman batardı adamlar. Hiç kimse dikkat etmez her şeyi yapardı, her şeyi de otomatik pakete girerdi, oooh.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Anonymous

quote:

Orijinalden alıntı: ßiliyorum

hocam madem o sınıra geçtik neden otomatik o paketten yararlanmıyorum öyle saçmalık mı olur ki? kullandıgım adsle bile 49tl veriyorken. adamları arayıp kalaylıyacaktım da müşteri hizmetleri diye bişey yok adamlarda. anca reklam mesajı atarlar.

Kapitalizm diye bir şey var. O zaman batardı adamlar. Hiç kimse dikkat etmez her şeyi yapardı, her şeyi de otomatik pakete girerdi, oooh.

hmm ilginç bi yaklaşım neyse okadar kullandık avea'yı para helal olsun. yarın turkcelle geçicem zaten adamlar telefona çıkmıyor yahu çok güldüm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.