Şimdi Ara

Abi koskoca büyük firmalar bile insanları kazıklıyor!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bundan iki ay önce iPhone 7 aldım VODAFONE’dan
    Hatta konusunda açmıştım bakınız :https://forum.donanimhaber.com/iphone-7-fiyatlarindaki-fiyat-farki-kaziklandim-mi-yoksa--135378146
    Ama netice de maaşlı çalışanız. Malum Türkiye de hayat gitgide pahlılaşıyor neyse konuyu çok dağıtmayalım. Abi aradan iki ay geçmiş ve benim aklımdan çıkmıyor hala sağlık olsun eyw ama insanın zoruna gidiyor be kardeşim. İstinye parktaki Vodafone gittim normalde araştırır giderim bir ürün almadan önce ama dedim ki çok çok başka firmalara gider tek tek sorarım her neyse, dedim abi iPhone 7 ne kadar 4300 dedi dedim oha daha ucuz bekliyordum dedi abi aha Apple’ın kendi web sayfası al bak 5000 yazıyor hatta git dedi Turkcell’e, Türk Telekom’a sor Teknosaya sor en ucuzu bende. Gittim Turkcell’e 4500 dedi Türk Telekom’a gittim 4450 dedi teknosaya gittim onlar da herhalde 4500 gibi bir rakam söyledi ulan dedim adam haklı harbiden en ucuzu Vodafone da aldım telefonu eve geldim iPhone 7 yazdım baktım gittigidiyor da 3500 TL Vatan da 3700 TL ne zoruma gitti be arkadaş ulan koskoca firmalarsınız şu aradaki fiyat farklarına bir bakın be!!! Aldığımız üç kıruş maaşı bu kazıkçı firmalara mı verelim devletin vergisine mi verelim araba alıp aylarca bir ton taksit ödeyeceğimiz gerçeğinden dolayı araba almamaya mı yanayım asla ama asla İstanbul da ev sahibi olamayacağına mı yansın insanlar yeter be!! Ulan milleti soydunuz soğana çevirdiniz !!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemenonline -- 11 Aralık 2018; 1:28:44 >

• Adamlar tutunmaya calisiyor birakta yapsin sende gozunu dort acaydin ala ala birileri birilerini kaziklamali ki ekonomi hareketlensin para lazim para
  • iphone 7 niye aliyorsun ?

kölesiniz bunu kabul edin.

60 ayda odeyebilecek maasin olsa arabada alirsin cunku kölesin.

kimse sizin gibi köle olmasa 1-2 aylik gelirle araba 2-3 gunluk kazancimizlada telefon alabiliyor olurduk.

sizin gibi köleler köleliğe alışık kraldan daha kralcı oldugu icin firmalar devletler onlar bunlar rahat rahat fiyatıda artiyor istediginide yapiyor cunku avuclarindasiniz.

koleler birde kendilerini hakli cikarmak icin hayat boyle boyle gelmis boyle gidiyor yasamak icin calismak zorundayiz falan zirvalar durur.

evlenmek zorunda oldugumuzu aptal bir iste sisteme hizmet eden bankacilik gibi reklamcilik gibi gereksiz seyler yaparak maasli calismamiz gerektigini, sirkette ayiya dayi demek gibi gurur onuru hice sayarak yasamak gerektigini saniyorsunuz.

evlenip ev taksidine araba taksidine telefon taksidine giriyorsunuz fatura matura derken modern kole oluyorsunuz. artik istesenizde borclar oldugu icin sistemden cikamiyor herseye eyvallah diyorsunuz.

insanin yasamak icin 2 lokma yiyecege ihtiyaci var fazlasina degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ::Ashes::

iphone 7 niye aliyorsun ?

kimse sizin gibi köle olmasa 1-2 aylik gelirle araba 2-3 gunluk kazancimizlada telefon alabiliyor olurduk.

sizin gibi köleler köleliğe alışık kraldan daha kralcı oldugu icin firmalar devletler onlar bunlar rahat rahat fiyatıda artiyor istediginide yapiyor cunku avuclarindasiniz.

koleler birde kendilerini hakli cikarmak icin hayat boyle boyle gelmis boyle gidiyor yasamak icin calismak zorundayiz falan zirvalar durur.

evlenmek zorunda oldugumuzu aptal bir iste sisteme hizmet eden bankacilik gibi reklamcilik gibi gereksiz seyler yaparak maasli calismamiz gerektigini, sirkette ayiya dayi demek gibi gurur onuru hice sayarak yasamak gerektigini saniyorsunuz.

evlenip ev taksidine araba taksidine telefon taksidine giriyorsunuz fatura matura derken modern kole oluyorsunuz. artik istesenizde borclar oldugu icin sistemden cikamiyor herseye eyvallah diyorsunuz.

Vay arkadaş amma abartmışsın!!
    Alakasız alakasız şeyler...Sıkıldık artık bu klişelerden.
    Bir an illuminati falan diyeceksin sandım neyse ki o konuya değinmemişsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: ::Ashes::

iphone 7 niye aliyorsun ?

hocam sen niye 1070ti aliyorsun gt730 neyine yetmiyor? hatta ona bile ihtiyacin yok iki parca ekmek yeter.

• donanıım haber üyesi telefonu araştırmadan alıyor ne günlere kaldık.Sıcak fırsatlar bölümüne bak adamlar artık 50 gr fındık alırken paket ağırlığını bile hesaba katıyor.5 kuponu birleştirmeden çorap bile almıyorlar.
  • egemenonline kullanıcısına yanıt
    ben sana birsey anlatmiyorum ki.

sen efendin icin savasirsin.

kolesin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.