Çavuş
26 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba; Elimde GT 630 Ekran kartı var sistemi Geforce Now için güncellemek istiyorum . ecs g31t-m7 marka Anakart ve intel core 2 duo E7500 işlemci var .(görüldüğü gibi çok eski)

Şuan için çok bütçem yok ama ileride Hem bu sistemi güncellemek istediğimde zorlanmayacağım hemde şuan alabileceğim bir İŞLEMCİ ,ANAKART ve RAM tavsiyesi istiyorum

Not : İlla da bütçeyi arttır derseniz biraz bekler veya kendimi zorlarım almak için

Teşekkürler.

Arkadaşlar 1 hafta önce youtube da birşeyler kovalamak için CAROL GS 55 mikrofon aldım bilmeyen arkadaşlara linkini bırakıyorum.
(https://www.google.com/search?q=carol+gs+55&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjG3qrB0ZjgAhXJLFAKHT08DAoQ_AUIDigB&biw=1920&bih=938#imgrc=z569B8_xltgqsM:)

Fakat daha önce ses sistemleriyle daha önce hiç ilgilenmediğim için 3 - 5 liralık bir ekstra usb ses kartı ve de 6.5 mm dişi 3.5 mm erkek jak çevirici alıp önce taktım.
1 . usb ses kartını kullanmadan 3.5 mm jak girişine taktığımda ses aldım ama dip ses cızırtı yazılımla düzelecek gibi değildi
2. Jak çevirici + usb ses kartını takarak PC nin USB girişlerini kullanarak taktım bu ses hiç ses gelmedi

Preamfi kullanıyorum diyen var , phantom power V48 güç sağlayıcı takan var ( özellikle kondenser micler için) , ses kartı takan var .

kısacası çok fazla maddi güç ayıramıyorum , bu bağlamda bana en kısa yoldan hangi araç gereçle ve hangi yöntemlerle bir mikrofonu ( dinamik alma kondenser al derseniz ona da varım BM800 ü düşünüyorum) PC de çalışır hale getirebilirim . para ayırmadan olmaz derseniz onuda halledicem bi şekilde güçlendiriciyse onuda alıcam . yönlendirmelerinizi bekliyorum teşekkürler arkadaşlar.[
Arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam affola fakat 1 hafta önce CAROL GS 55 mikrofon aldım (youtubedan bişiler kovalamak için ) fakat çalıştıramıyorum . CAROL' u mikrofon jakına taktığımda ses kaydı alabiliyorum (audacity veya adobe audition cc 18 ) fakat arkadan gelen ses içler acısı yazılımla düzelmiyor . 30 tl ye basit bir ses kartı aldım (araştırdım herkes bu tarz bir ürünle meseleyi çözmüş ürünün adı HADRON SOUND ADAPTOR 7.1 ) fakat olmuyor meseleyi halledenler genel ses aygıtına geldiğinde USB PNP SOUND DEVİCE yazıyor fakat bende sadece USB AUDİO DEVİCE yazıyor .

ben bu mikrofonu nasıl çalıştıracağım . cevaplayan arkadaşlara teşekkür ederim.
Arkadaşlar merhaba . Foruma baktım ama bununla alakalı birşey göremedim gözümden kaçmışsa affola .
Başlıktanda anlaşılacağı gibi daha önce bi arkadaşla PSN kardeşliği yapmıştık fakat arkadaş kardeşliği sonlandırmadığı için başka kardeşliğe geçemiyorum adam salmıyor beni Hesabım onun ps4 ünde
birincil hesap olduğu için ayrılamıyorum kardeşlikten onun ayarlaması lazım ama yapmıyor kısacası . PS4'ümü fabrika ayarlarına döndürme işlemi yaptım fakat halen kardeşliği bozamıyorum .
yardımlarınız için teşekkürler .
Arkadaslar biliyorum bu konu forumda defaten tartışıldi yazıldı çizildi ama bir yardim da ben istiyorum
Playstation im sony euroasia garantili 1 tb sürümü.
Aldigim zamanlarda böyle cok bir isinma sorunu yaklasik 2 ay once farkettim islemcinin oldugu kısım oyun acik degilken sadece çalışır pozisyonda arkadasimin ps4 ünün 3 4 saattir oyun oynamis halime bedel bir sekilde ısınıyor oyun oynarken zaten ust kismima ciddi anlamda elinizi degdiremiyorsunuz oyun indirmesi icin bir gece dinlenme modunda bıraktım o zaman bile en az 4 saatlik açık ps4 kadar isinmis duruyordu bu arada ek olarak oyun acikken veya degilkende yukarida bahsetmis oldugum sicakliklara sadece 20 dk da ulasiyor 20 dk içerisinde ates gibi oluyor . Oyun ornarken ekran görüntüsü alma gibi bir islemde dahi 2 saniyede ekran görüntüsü alma amblemi cikarken(ekranin sol tarafinda) bu sicakliklar basladiginda 5 6 saniyelere kadar çıkıyor bu süre ne yapmaliyim?

Arkadaşlar yazdiklarimin hepsi baska bir ps4 le karsilastirarak gozlemledigim degerlerdir
Simdiden teşekkürler
şimdi ben ps4 aldım getirdim eve bismillah açtık kutu daha önceden açılmış neyse dedim taktım makineyi ps4 ana menüsünde leş gibi kasyıor mağazaya götürdüm dedim ki arkadaş bu kasıyo taktık makineyi gördüler gerçekten de kasıyo dediler ki garantiye gidecek bende dedim ki 2 gün oldu alalı vermem yapacak bişi yok dediler verdim garantiye sonra akşamında merkeze e-mail attım anlattım durumu bi gün sonra beni aradılar gelin yenisiyle değiştirelim oh dedim yenisini aldım geldim 0 kutu açtım leş gibi kasyıor onu aldığım gün CALL OF DUTY GHOSTS geldi taktım oyunda berbat kasıyor sonra dedim ki bunu da götüreyim götürdüm dedim arkadaşlar bu sefer oyunla birlikte geldim bu cihazda kasıyo mağazadaki 3. son cihazı verdiler taktık orada o da kasıyo dedimki ben yeni ürün talep etmiyorum para iadesi istiyorum onunla uğraştım parasını verdiler şükürler olsun oyun elimde kaldı yeni PS4 alıcam ama güvenim kalmadı nereden alsam nasıl alsam yeni aldığım cihazda aynı şekilde uğraştırırmı diye
kısacası ps4 nereden almalıyım ?
PS4 TEKİ CALL DUTY OYUNCULARI ARKADAŞLAR HERKES PSN ADINI YAZSIN BİRBİRİMİZİ EKLEYELİM !!!
Arkadaşlar benim sıkıntım dashboard ve hafif ısınmayla ilgili kısacası;

dashboard da hafif kasmalar var (yeni cihaz olduğu için geçeceiğini ümit ediyorum) sıkıntı olurmu?

ve yaptığım tek şey temel ayarları yapıp twitch e girip bi kaç gameplay izleyip makineyi kapattım ama sanki biraz ısındı (normal mi yoksa geriye götürmelimiyim)

teşekkürler ...
Hakkında
Meslek: Makine teknikeri
İlgi Alanları: DRUMMER GAMER
Forum İmzası:
HOŞ GELİŞLER OLA , KAHRAMAN ENVER PAŞA...
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS4
Formula 1
Ferrari
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 45
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 1.483 (Bu ay: 80)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.