Şimdi Ara

Yahu arkadaş bu Amerikalılar tam bir kahve manyağı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dayımın 3 Amerikalı arkadaşı geldi İstanbul'a görüştük bir kafede.
    Beyler abartısız söylüyorum 2 saat içerisinde kişi başı tam 6 bardak kahve içtiler 6 adet kahve nasıl içebiliyorlar yaw şaşıyorum.

• Cok guzel bir sey bende icerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • millet gunde nasil bir paket sigara iciyorsa oyle, bagimlilik
  • Sen avustralyayı gör kahve bagımlısı herkes

• Dostum onlarda bizim gibi çay kültürü olmadığını düşünüyorum. O yüzden sabah öğle akşam kahve içiyorlar( yurtdışında yaşayan akrabalarım bile kahve delisi oldular. )

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • (Kendisi de gunde 10 bardak çay içiyor.)

• quote:

Orijinalden alıntı: @hmT

Dostum onlarda bizim gibi çay kültürü olmadığını düşünüyorum. O yüzden sabah öğle akşam kahve içiyorlar( yurtdışında yaşayan akrabalarım bile kahve delisi oldular. )

Ya dostum çay ayrı kahve ayrıdır.
    Sonuçta kafein var 2-4 bardak arası neyse de adamlar 2 saatte 6 bardak içiyorsalar demek ki günde en az 10-15 bardak bitiriyorlardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I am Egemen

quote:

Dostum onlarda bizim gibi çay kültürü olmadığını düşünüyorum. O yüzden sabah öğle akşam kahve içiyorlar( yurtdışında yaşayan akrabalarım bile kahve delisi oldular. )

Sonuçta kafein var 2-4 bardak arası neyse de adamlar 2 saatte 6 bardak içiyorsalar demek ki günde en az 10-15 bardak bitiriyorlardır.

Birde bizdeki gibi süt tozu falan bol koymuyorlar. Kahve zehir gibi oluyor. Ne mide kalır ne böbrek

• quote:

Orijinalden alıntı: I am Egemen

quote:

Çaydaki tein ne oluyor? Sonra ülkenin yarısı neden anemi hastası...
  • Yakın çevremde de çay hastası olan kişiler var.Alışkanlılarımız farklı olmasından dolayı tuhaf gelmiştir.

• Starbucks der geçerim dünya ünlü markalar abdde çok tüketildiği için varlar

• onlarda kahve bizde çay işte
  • Vay arkadaş milletin yediğini içtiğini mi sayıyorsun sen.
  • hesabı size kitlediler herhalde
  • Bende alıştım bu kahveye gunde 10 bardak civarı filtre kahve içiyorum.1 saatte 6 bardakta çok tabi amerikalilar kahve hastası.

• Ben normal günlerde 4-5 bardak içiyorum. Anormal bi' durum yok yani.
    6 'dan sonrası bozmaya başlıyor, benden uyarması. Pankreası yakmayın derim.
  • Kahvenin yoğunluğuna göre değişir ben 1 günde 6 çorba kaşığı filtre kahve içmiştim toplam 3 bardak. Son bardağı içtikten sonra çarpıntı başladı pek tavsiye etmem
  • Almanyada akrabalar resmen damardan alıyor kahveyi sabah akşam kahve içiyorlardi dedim amcama fazla kafein kafa yapmaz mi biz alıştik dedi xd

• Sinav gecesi bir kac bardak ictim diye tansiyonum firlamisti bir ara. Bunye alisiyor demek ki sonradan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperior

Almanyada akrabalar resmen damardan alıyor kahveyi sabah akşam kahve içiyorlardi dedim amcama fazla kafein kafa yapmaz mi biz alıştik dedi xd

Damardan alıyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.