Şimdi Ara

Beyler gerçekten halkın git gide psikolojisi bozuluyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • abi hiç farkında değil misiniz? herkes birbirine düşman lan bu ülkede!
    hemen hemen herkes! abi bak bir sorun var, ama sorun bizde değil. Çok öfkeliyiz hemde çok, psikolojimiz biraz sarsıntılı
    ama neden? onu merak ediyorum işte. herkesi çok sert eleştiriyoruz, bir ton laf söylüyoruz, kimse kimseyle anlaşamıyor. Bence biz kibirli insanlardan artık çok sıkıldık be abi o yüzden bence olabilir. Artık özenti, kibirli bir insan yada ünlü olsun fark etmez anında öfkeleniyoruz artık kaldıramıyoruz midemiz bulanıyor hatta.

• Öyle bir zaman herkes deli bir tek biz akıllıyız sanıyoruz. Tek sıkıntı bu, insanlar dönüp ya belki bu adamın da bildiği birşey vardır diyemiyor. Neyi bu kadar zorsa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • suçlusu a'sından b'sine siyasetçi ve siyasetçi kesilmiş sanatçı tayfası. paralel şöyle yaptı diyor bana ne olum benim cemaatten bir sürü arkadaşım var ak parti şöyle yaptı diyor bana ne olum benim ak partili olup terbiyesini kendime örnek edindiğim insanlar var. ama ülkede öyle bir izlenim var ki chp'li müslüman olmaz. mhp'li herkes ırkçıdır. ak partili herkes hırsızdır. bırakın bunları üstler birbirini yesin sizde keyifle seyredin. ülkeyi sen mi kurtaracaksın demiyorum bak. ülkeyi tabi ki sen kurtaracaksın. ama sana düşen görev namusunla yaşamak. halkta ki herkes yalanı dolanı bırakırsa üstlerde belki biraz etkilenirler ve herkes pamuk gibi olur.

• Yav he he + CSB + Blok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.