Şimdi Ara

4 Kişiden dayak yeseydiniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24
Cevap
1
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

4 Kişiden dayak yeseydiniz.

(En Son Oy Tarihi: 8.3.2016)
Giriş
    tam 100 kişinin önünde, 4 kişi bana dalarak zaten rezil olmuşlardır. Ama yinede yediremiyorum kendime, en azından 3-4 tane vurayım adam toplayıp mı dersiniz yoksa, bırak zaten kepaze olmuş mu dersiniz? herkes rica etti çevre sakinleri falan sen bulaşma, onlar zaten rezil oldular dedi.
    hadi bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I am Egemen -- 21 Temmuz 2015; 1:19:02 >

• Seni rezil etmisler kendilerinden cok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sakin olun sinir yapmaya gerek yok bence olayı abartmayın olan olmuş yakalar ağzını burnunu kırarsınız hepsinin teke tek
  • Döv yoksa için rahat etmez

• Git hastaneye darp raporu al mahkemeye ver.
    Adam toplayarak dövmek falan işi daha çok büyütür

• Abi çok iyi geldi. kardeş senin elinde ağırmış iyi geldi kardeş derim teşekkürler derim. Deli tarzı takılırım dövüş v.s hoşlanmam
  • Mahkemeye ver gitsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K2M0S1B4

Seni rezil etmisler kendilerinden cok

Gerçekten böyle mi düşünüyorsunuz?
    Birini 4 kişi dövdüğünü gördüğünüzde, ay rezil ettiler adam mı dersiniz? yoksa " oha 4 kişi gidiyorlar bir adama " mı dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: I am Egemen

quote:

Orijinalden alıntı: K2M0S1B4

Seni rezil etmisler kendilerinden cok

Gerçekten böyle mi düşünüyorsunuz?
    Birini 4 kişi dövdüğünü gördüğünüzde, ay rezil ettiler adam mı dersiniz? yoksa " oha 4 kişi gidiyorlar bir adama " mı dersiniz?

Hocam genelde ikisini birden derler ve kimse yerinde olmak istemez çünkü olayı basitçe rezil olmak olarak görürler. Ama başkalarının ne diyeceği neden bu kadar önemli bence bunu düşünmek lazım

• Gider her birini teker teker döverdim. Gerekirse adam toplar işi büyütürdüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roxio -- 21 Temmuz 2015; 1:41:43 >
  • İçin rahatlıycaksa adam toplayıp hastanelik edebilirsin ama polise şikayet ederlerse başına bela alırsın yada hastaneden darp raporu alıp şikayette bulun.

• Yanima 3-5 kisi alir gider dover donerdim

• quote:

Orijinalden alıntı: hknadn

Abi çok iyi geldi. kardeş senin elinde ağırmış iyi geldi kardeş derim teşekkürler derim. Deli tarzı takılırım dövüş v.s hoşlanmam

Çok bebekçe bi fikir kavga etmeden olmaz veletmisin birisi sana vurunca iyi geldimi diyeceksin? Puhaha sen harbi deliymissin takılmana gerek yoq

• Ya birader yasitlarinsa 3-4 kişi birşey değil onlara patronun kim olduğunu göster

• quote:

Orijinalden alıntı: reodentreomantik

Git hastaneye darp raporu al mahkemeye ver.
    Adam toplayarak dövmek falan işi daha çok büyütür

Al sana mantıklı cevap işte. Darp raporunu al, 100 tane de şahit var, ver mahkemeye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: creativeself

İçin rahatlıycaksa adam toplayıp hastanelik edebilirsin ama polise şikayet ederlerse başına bela alırsın yada hastaneden darp raporu alıp şikayette bulun.

olum darp raporu al diyor herkes.
    alsam ne olacak nasıl kanıtlayacağım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: I am Egemen

quote:

Orijinalden alıntı: creativeself

İçin rahatlıycaksa adam toplayıp hastanelik edebilirsin ama polise şikayet ederlerse başına bela alırsın yada hastaneden darp raporu alıp şikayette bulun.

olum darp raporu al diyor herkes.
    alsam ne olacak nasıl kanıtlayacağım?

Polise gidip isimlerini biliyosan söyle bilmiyon etrafta güvenlik kameraları vardır polis bakarak bulur.

• zamaninda lisedeyken banada 7-8 kisi dalmislardi. gittim birinin kopegini oldurdum, birinin kiz arkadasini kacirip maskeyle tecavuz edip videousunu yolladim, birisini dove dove oldurup belgrad ormaninin girisindeki hafif tepemsi yere gomdum, birinin babasinin dukkanina molotof kokteyli attim iflas ettiler, birinin annesini diri diri yaktim yanarak can verirken masturbasyon yaptim, birini hapsettim hala iskence ediyom en sevdigi 6 kisiyi gozunun onunde getirip bogazini kestim.

diycem o ki hayatta engeller olucaktir metanetini kaybetme olgun bir sekilde elektrikli testereyle parcala o arkadaslari.

Allah yardimcin olsun.
  • Hocam öyle durumda savunma değil de saldırı yapın en azından birini de yanınızda götürürsünüz

• hayatını karartmaya gerek yok fazla büyütme.

not : hayattan bezmiş insana bulaşmayın bir beklentisi yoksa korkulur.

mesela ben her şeyimi kaybetsem bi umudum olmasa gider doğuya bi kaç pkklıya döner bıçağıyla falan dalarım yani.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.