Şimdi Ara

pes oynayan fifa oynar mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • uzun süredir fifa oynuyorum. ama şimdi arkadaşım hediye diye pes orjinal oyun satın almış. öle olunca myclub girdim. paso pes oynuyorum bu aralar. şimdi farklı fifa'dan. bazen yeniyorum bazen çok basit goller yiyorum. pes devam edersem fifa unutur muyum?

• fifa daha iyi salla pesi

pes 13 den sonrası yalan
  • Fifa oynayan pes oynar mı olacak konu hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pesi en bilmeyen adam bile oynar sadece tuşlara basar oynarsın. Ama fifayı öyle herkes oynayamaz pas verirsin almak için koşarsın, itme-çekme, şut ayarları falan yani fifa zordur. Eğer fifada iyiysen hiç pese girip de bozma kendini bence
  • Futbol oyunlarindan eski yillarda oldugu gibi zevk alamadim hic. Yine de karsilastirma yapmak gerekirse Fifa Pes'den daha zor (kontroller ve defans bakimindan.)
    Fifayi bu yuzden unutacagini zannetmiyorum.
    Ikisini de birak sen Nba'e gel.
    Ben Nba'i 2k16 Psn plus sayesinde oynamaya basladim ve futbol oyunlarindan çektiğim eziyeti simdi anladim. Dunya varmis. (Tabii Nba 2k16'nin da sorunu yok denemez)

• MistırVinçestır kullanıcısına yanıt
    ya bende öyle isterdim. pes kolay dedikleri gibi. ama ne biliyim işte orjinal oyun. gerçek insanlarla oynuyorum falan o yüzden pes oynuyorum şuan
  • Drybeansandrice kullanıcısına yanıt
    2k10 az oynamadım. hele o futoldaki become a legend muhabbeti gibi bir şey vardı nba'de. tek oyuncu yönetiyorsun. rekor üstüne rekor kırıyordum :D
  • Oynayacaksan PES 13 oyna.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.