M

Yüzbaşı
27 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Yeni aktive edilen Ultima Online sunucumuzun teknik detay ve özellikleri.


Oyuncuyuz Sunucu Özellikleri
Emülatör : RunUO
Sürüm :Stygian Abbys
Client Patch :7.0.23
Tüm skiller için kazanç Orjinal yapıda
Fcr Fc 6/2
Dex sınırı 150 ( Maximum bandaj hızı 3.5-3.6 saniye arasinda değişmektedir )
Hit Point Increase 25 olarak ayarlanmıştır
Defence 45
Hit Change 45
Spell Damage 20
Lower regent cost (Lrc) 100
Lower mana cost (Lmc) 40
Silah vuruş hızı 1.00 ( saniye olarak )
Poison cure şansı %40 35 arasi
Hooded Shroud of Shadows şansı %1 Regular. Cursed Oranı: %8 olarak ayarlanmıştır
Bonded süresi 1 hafta
Major artifact drop sistemi
Minor artifact düşürme değeri %3
Paragon çıkma şansı %5
Vendor restock süresi 5 dakika
Vendor restock malzeme sayısı 999
Bodcu sistemi Yok
Bölünebilir loot sistemi Aktif
Loot kalitesi Orjinal yapıda
Faction sistemi Aktif
Guild kurma fiyatı 1 Milyon altın
Doom zindanı Aktif
Mini şampiyonlar Aktif
Random Şampiyonlar Aktif
Kufur sistemi Aktif
Blacksmith ve Tailoring kitler Orjinal yapıda
Runicler Orjinal yapıda
Stygian Abbys bossları Aktif
Heartwood city görevleri Aktif
Heartwood city craftables Aktif
Name change deed Yok
Oyuncu hesap limiti En çok 3 adet

-Taming için Nightmare Kirin Unicorn Greater Dragon Chu Sidhe ve diğer Pvm için olan binek ve yaratıklar orjinal alanlarında spawn olacaktır.

-Spawn ve zindanlardaki Creature Quest Sistemlerini UO Guideve UO Stratics sitelerinden araştırabilir ve inceleyebilirsiniz.

Sunucu giriş rehberi ve ihtiyaç duyabileceğiniz diğer bilgilere ulaşmak için lütfen forumlar içerisindeki Ocz UO Gerekli Bilgiler başlığını inceleyin.
EasyUo Yasağı

Sunucumuzda Easy Uo kullanımı kesinlikle yasaklanmıştır.Oyuncuyuz takımı tarafından geliştirilen antihile sistemleri istenmeyen ve yasaklanmış her türlü davranışı tespit eder.

Hile yaptığı tespit edilen oyuncu hesapları sistem tarafından otomatik olarak silinir.Bu yolla sunucumuzun daha eğlenceli ve adil hale getirilmesi planlanırken haksız kazançların da önüne geçilmesi düşünülmüştür.

Daha önce hiçbir sunucuda olmayan bu sistem yardımıyla tüm oyunu Easy Uo desteği ile oynayıp karakterini bir bot haline getiren oyuncularımızı rahatsız eden ve sunucu kalitesini düşüren oyuncular engellenmiş olacaktır.

Amaclarımızdan bir tanesi de Ultima Online'ı ilk günkü saf haline mümkün olabildiğince yaklaştırmak ve bunu gerçekleştirirken sürekli yenilenen ve güncellenen osi publishlerini takip etmeye çalışmaktır.
Yeni turnuva, yeni format, yeni şampiyonlar.
Ağustos-Eylül 2009 ayları içerisinde yeni organizasyonlarımız ile karşınızdayız. Her yıl belirli aralıklarla ve düzenli olarak LAN finalleri ile neticelenen turnuvalarımızın yeni halkası Powercup Dominasyon yeni şampiyonlar belirlemek için hazır.
Bu yeni formatta her şey “lider” odaklı düşünüldü, hesaplandı. Yumruğunu masaya en sert vuran, sesi en gür çıkan, ya da en iyi giyinen takım değil aradığımız. Sürekli kazanan, yarışmada en baskın karakter olarak kendisini hissettirenleri işaret edeceğiz, ve ard arda ödüllendireceğiz.
Oyuncuyuz.com sıralama sistemi (Ladder) finalistleri belirleyecek ve finaller gene her zaman olduğu gibi Adeks Kafe’de yapılacak. Takımların yapması gerekenler sırası ile şöyle; öncelikle Oyuncuyuz.com’a kayıtlı oyuncular kendilerine ait takım bilgilerini sisteme girecek ve takımlarını oluşturacaklar. Oyuncular Powercup Dominasyon D.O.T.A 5v5 isimli Ladderlara takımlarını kayıt edecekler.
Daima, soru işareti bırakmayacak yarışma ortamlarını hazırlayan Oyuncuyuz.com, hedefe yönelik sistemleri hızla birer birer devreye almaya devam ediyor. Önümüzdeki organizasyonda tüm oyuncular internet ayağı için, garena sunucularında karsılasmalarını yapacak, antihile ve replay opsiyonlarından mahrum kalmayacaklardır.
Dominasyon sistemine kısaca bir göz atıp detayları hakkında bilgi sahibi olmak gerekirse; Açılmış olan Ladder’a kayıt yaptırdıktan sonra belirlenen süre içerisinde yapılacak maçlarla Türkiye sıralaması oluşacak ve oluşan sıralamanın ilk “Sekiz” sırasında yer alan takımlar yine belirtilen tarihlerdeki LAN finalinde yarışmaya hak kazanacaktır. İlk LAN finallerinin neticesinde ilk ayağa ait şampiyonu belirlemekle kalmayıp ikinci ayağın Finalistini de belirlemiş olacağız. Dominasyon sistemi gereği ikinci ayakta aynı süreci geçip şampiyon olan takım ödüllere uzanabilmek için büyük finalde birinci ayağın şampiyonunu da devirmek zorunda. İkinci ayakta büyük finalde kozlarını paylaşan iki takım üçüncü ayakta internet ayağını direk geçip LAN olarak gerçekleşecek final maçlarına seribaşı olarak direk katılmaya hak kazanacak. Dolayısı ile son ayakta açılan Ladder’da ilk “Altı” sırasında yer alan takımlar LAN final maçlarında yer alacaklardır. Yarışma heyecanını üst seviyede tutmak ve turnuvayı baştan sona domine etme fırsatlarının önünü açacak olan bu yarışma sistemi içerisinde Türkiye’nin gerçek Dominatörlerini bütün oyuncularımıza göstermiş olacağız. Üçüncü ve son ayağı şampiyon bitiren takım Dominatör unvanı ile son ayağın donanım ödüllerinin yanında büyük para ödülünün de sahibi olacak. Her ayakta yalnızca birinci olan takımlar donanım ödüllerine hak kazanacak, son ayakta da gene birinci olan takımlar donanım ödüllerinin yanında nakit ödülünü de kendi hanelerine yazdırmış olacaklar. Kısacası ait oldukları oyunda şampiyonayı “domine” edebilen takımlar hem bilgisayarlarını güçlendirecekler ve hem de ceplerini dolduracaklar.
Birinci ayak final maçları tarihleri ; 9 Ağustos 2009 Pazar D.O.T.A Final maçları Kadıköy Adeks Kafe
Öduller
5 Adet Ati Powercolor HD4850

İkinci ayak Final maçları tarihleri ; 30 Ağustos 2009 Pazar Call of duty 2 Final maçları Kadıköy Adeks Kafe
Öduller
1000 USD para odulu

DOTA oyuniçi kuralları : Oyun içinde : MYM kuralları geçerlidir
Maç süresi : Kazanan belli olana kadar.
Maç kazanma koşulları : Rakibin Ancient'ının yokedılmesı.
Taraf seçimi : Anlaşmazlık durumunda admin tarafından yazı tura atılır.
-Kesinlikle ALL Chat kullanmak yasaktır. (Karşı tarafa herhangi bir biçimde hakaret edici söz,diskalifiye nedenidir.)
-Oyun içinde hack programları kullanmak yasaktır.Kurala uymayan oyuncu diskalifiye edilir.
-Turnuva haritası 6.60`dir. (stable)
Takımım sayfasından erişebileceğiniz Powercup Dominasyon D.O.T.A. isimli ladder a kayıtlar başlamıştır. Oyuncuyuz.com
Tum uyelerımızın dıkkatıne,
aylardır yonetıcılerımız tarafından denemelerı yapılan Ikıncı WoW ek paketının beta testlerı 13 Mart Cuma gecesı 23.59'da baslayacaktır.

2. Ek paket bu test surecı boyunca sadece Anatolia ıcın aktıf olacak ve Ergenekon 2.4.3 surumunde bır sure daha devam edecektır.

Anatolia uzerındekı testlerın bellı bır kabul edılebılırlık sevıyesını astıgı zaman ıse her ıkı sunucumuzda yeni ek paket destegı ıle bırlıkte son resmı clıent surumune gecıs yapacaklardır.

Testlere Katılabılmenız ıcın yapmanız gerekenler ;

Anatolia sunucusuna giris için client olarak 3.0.9.9551 versıyonuna sahıp olmalısınız,

herzamankı gıbı yıne tum oyunıcı hesap acılısı ve sıfre degıstırme ıslemlerınızı

http://www.mix.gen.tr/modules.php?name=Your_Account

adresı uzerınden yonetebılırsınız.


yapmanız gerekenler sırasıyla ;

Sisteminize WOTLK ek paketını kurduktan ve clientinizi gereklı surume yukselttıkten sonra Mix web sıtesı ıcerısındekı hesabınız bolumunden
Anatolia WoW Oyuncusu oldugunuzu belırten secenegı ısaretleyerek bır sonrakı bolumden oyun ıcı sıfrenızı belırleyın ardından son olarak sahıp oldugunuz ek paketı ısaretlemenız gereken bolumde ıse Wrath of the Lich King'ı secerek oyun ıcı hesabınızı aktıve edın.

Realmlist olarak ise

wow2.mix.gen.tr

adresını kullanabılırsınız.

Sunucu 50x olarak hızmet verecek sekılde duzenlenmıstır ve bır cok cıddı bug bu sekılde farkedılıp duzeltılene kadar da rate degısıklıgı gıbı bır planımız yoktur.

Iyı oyunlar.
Tüm oyunseverlerın dikkatine !!!

Anatolia Wow sunucumuz su anda aktive edilmiştir,
Sunucu 50x duzeyınde olup, yaratılan tum karakterler dogrudan 70 sevıye ve tum yetenekler ıle oyuna baslayabılecektir.

Realmlist >>> wow2.mix.gen.tr

Hesap yaratımı için >>>http://www.mix.gen.tr/modules.php?name=Your_Account&op=editgame

( Lutfen içerisinde Anatolia WoW oyuncusu ile alakalı bilgilerin oldugu satırları doldurunuz ! )


Ayrıca 29 Ekim tarihli Powercup aktivitemize WoW bazında katılımın beklenenın altında olması nedenıyle WoW karsılasmaları Ergenekon sunucumuz yerine Anatolia sunucumuz üzerinde gerceklestırılecektır.

İlk muracaat eden 2'şer kısılık 8 takım PowerCup içerisinde mucadele etme hakkında kavusacaktır.

Powercup Katılım hakkındakı detaylar >>>http://www.mix.gen.tr/powercup2/
Kış kapıda hepimizin evlerimize daha erken saatlerde dönmeye başladığı şu günlerde, mix.gen.tr oyunseverleri evlerinden, bilgisayarlarının başından kaldırıp, türkiyenin kalburüstü takımları ile yüzüze mücadele etmeye davet ediyor. Hazırlıkları tamamlanan ve yılın son büyük organizasyonu olacak ve artık geleneksel diye adlandırabileceğimiz yepyeni bir POWERCUP ile karşınızdayız.

Mix.gen.tr ve Powercolor birlikteliği ile oyuncularımızın yarışma heyecanını doyasıya yaşayacakları Powercup serüveni, çizgisinden ödün vermeden devam ediyor......

Takımlarına güvenen tüm oyuncularımızı, 29 ekim Çarşamba günü büyük ödül için yarışmaya Beşiktaş Adeks Kafe'ye çağırıyoruz. Saat 10:30 da başlayacak POwercup için kayıtlar başladı.
Powercup ana sponsoru Powercolor ve diğer tüm sponsorlarımıza oyuncularımız adına şimdiden teşekkür ederiz.

Mix.gen.tr turnuvaya katılım için bir bedel talep etmemektedir. Adeks Kafe tarafından Powercup'a katılım gösteren tüm oyuncularımıza özel 10 ytl karşılığında menü ikram edilecektir. Kafe ile yapılan anlaşma gereği turnuva katılımcılarının menuden faydalanmaları mecburidir.
menu : Sıcak sandviç
Meşrubat
Tatlı
Artı bir adet sıcak içecek


Tüm detayları turnuva alt sayfalarımıza aşağıdaki linkten erişerek edinebilirsiniz.

http://www.mix.gen.tr/powercup2/
91.102.160.63 >> Public
91.102.160.64 >> Match

olmak uzere 2 adet Team Fortress 2 sunucumuz açılmıştır. Tüm Türk TF camiasına hayırlı olsun.
Eski oyuncu kitlemizin isteği üzerine tamamen yenilenmiş Runuo 2.0 teknolojisi ile yeniden aktive edilen Ultima Online sunucumuz hakkındaki genel bilgiler aşağıdadır.

Sunucumuz Samurai Empire ve Modain's Legacy ile birlikte gelen tüm özellikleri birebir barındırmaktadır.

Yeni açılış ile birlikte 4 yılı aşkın süredir Anatolia içerisinde kullanılan eski karakter ve dünya bilgileri sıfırlanmıştır.

Sunucu hakkındaki bir kaç ana kriter ise aşağıdaki gibidir ;

Oyun İçi Kurallar ;

http://uo.mix.gen.tr adresindeki kurallar yapısı baz alınmaya devam edilecek.Haftalık kontrollerde terbiye sınırlarını asarak goze batan hesaplar doğrudan SILINECEK.

Oyun içi karakter isimleri ;

Mix kullanıcı sozlesmesı baz alınacak sozlesme cercevesı dısına tasan yenı ısımlere sahıp karakterler hemen temızlenecek veya sılınecektır.
http://www.mix.gen.tr/modules.php?name=Conteudo&pid=1

Ultima online oynayan oyuncularımızın yukarıda açıklanan kuralları gormezden gelmesı veya umursamaması durumunda ikinci sefer bir uyarı yapılmayacak derhal gereken adli işlem yerine getirilecektir.

Yeni sunucuda her türlü kazanç osi standartlarında seyredecek ph tipi uygulamalar vb. bulunmayacak ancak zanaatkar karakterler için bazı kolaylıklar sağlanacaktır.

Sunucuya giriş yapılabilmesi için gerekenler aşağıdaki rehberde açıklanmıştır.

http://sss.mix.gen.tr/index.php?action=artikel&cat=364076&id=1&artlang=tr

MixSpy arabirimi kurulumu veya bağlantısında sorun yaşayan üyelerimiz için ise sunucu ip ve port bilgileri aşağıdadır.

IP = 212.175.208.198
PORT = 3300

Sunucunun donanım bilgileri ise aşağıdaki gibidir ;
Amd Athlon 64 3500 Cpu
2 Gb Ram
3 Mbit/Sn Ayrılmış bant genişliği

Anatolia 2.0 ile aktive edilen yeniliklerin tam dökümüne ise aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

http://www.mix.gen.tr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=11099
Ergenekon WoW B.C Sunucumuz Resmi olarak açılmıştır.

27 Mart 2005 tarihinde testlerine başlayan ve yaklaşık 2 yıl sonunda bugün resmi açılışına karar verilen sunucumuzda artık yeni bir dönem başlıyor.
Geçen bu uzun süre zarfında binlerce hata ve eksikliği tamir edilen ve sürekli resmi sürüme adım adım yaklaşan sunucumuzun artık gerçeğe yakın bir
oyun dünyasını sunabilir hale geldiğine karar verildiği için resmi açılış kararı alınmıştır.

Geride bıraktığımız iki yıllık test sürecinde hızlı ve herhangi bir ayakbağı olmaksızın sunucumuzu geliştirebilmek adına kısa aralıklar ile tüm karakter
bilgilerinin defalarca sıfırlanması kararı alınmış ve ( 24 defa ) bu kararın uygulanmasının oyuncular tarafında yaratacağı vakıt ve emek kaybının en aza
ındırgenmesi adına da sunucumuzdaki kazanç değerlerinin normalden 50 kat yuksek olmasına karar verılmıştır.

Resmi açılışın yapıldığı bugün itibarı ile artık oyuncuların karakter bilgileri oturması gereken saglam temellere oturtulmuş ve gelecek güncellemeler ile bu bılgılerın sıfırlanması gerekliliği de ortadan kalkmıştır.Bu sevindirici gelişme ile birlikte sunucu içerisindeki getiri seviyeleri orjinal düzeylerine çekilmiştir. Getirilerin orjinal seviyeye indirilmesi kararında ise asagıdakı ana noktalar etken olmuştur.

1 ) Geçmiş test süreci içerisinde yönetimimizin belirlemiş oldugu ve tamamı oyuncuların yararına olan ve haklarını emeklerını korumaya yonelik kurallarımızın çok yuksek getırı sevıyelerındeyken caydırıcılıgının zayıflaması.

2 ) WoW dunyasına, ve oyunun dınamıklerıne yabancı olan yeni oyuncuların tum ınce detayları ogrenılebilmesine olanak tanıyan gorev sisteminin yuksek getiri karşısında çekıcılıgının kalmaması ve bunun bir sonucu olarak yeni oyuncuların WoW oyununu Knight Online turu oyunların dar mantığı çerçevesinde görmeye devam etmelerı.

3 ) Muzayede sistemi , el sanatları , meslekler vb. oyunun ekonomik yapısı ve dolayısıyla butunu içerisinde oldukça büyük önemi olan ayrıntıların yüksek para getirisi nedenıyle onemini yitirip ortadan yok olması.

Resmi açılış ile birlikte test süreci boyunca yetkililerimizce önem verilmeyen veya gormezden gelinen bir çok oyun içi konuda da hızlı ve sert önlemler alınacagını buradan bildirmemiz gerekiyor.
Sunucu içinde terbiye dışı diyaloglar veya hile , açık vb. kullanımlarında anında ve hiç bir ayrım yapılmadan en sert cezalar uygulanacak bu cezaların yaptırımlarının genellikle tamamının ise oyuncuların buyuk emekler ile geliştirmeye çalışacakları karakterlerının sılınmesı çercevesinde olacaktır.

Tüm oyuncularımızın yukarıdaki açıklamaları dikkate almaları ve bu yeni başlayan dönemle birlikte geçmişteki test sürecinde alışmış oldukları serbestlikten sıyrılarak yukarıda açıklanan bilgiler ve kurallara uygun davranışlar içerisinde bulunmaları hepımızın yararınadır.


Ergenekon Anayasası

Wow oyuncularımızı baglayıcı kurallar aşağıda iki grup halinde acıklanmıstır

SUNUCU İÇİ KURALLAR ;

1 ) Aşağıda açıklanan kategorilere giren karakter isimleri sunucu içerisinde yetkililer tarafindan farkedildikleri anda uyarı almadan doğrudan silineceklerdir.

Irkçı / Etnik Kökene dayalı

Aşırı Cinsellik / Şiddet içerikli

Milli / Ulusal içerikli

Cinsel Yönelimli
* Oyuncunun kendisinin veya başka bir oyuncunun cinsel yönelimi ile bağlantılı isimler

Müstehcen / Kaba
* İnsan vucudu ve anatomisi ile bağlantılı uygunsuz isimler
* Pornografik bağlantılı isimler

Kışkırtıcı / İftira
* Diğer karakterlere,oyunculara veya oyuncu gruplarına,mix.gen.tr üyelerine,oyuna dahil olan veya olmayan herhangi birisine karşı

Ana Dinler veya Ana Dinlere Ait Simgeler
* Din kaynaklı olan isimler veya dini simge içeren isimler

Mix.gen.tr Yetkilileri
* Mix.gen.tr içerisinde herhangi bir departmanda görev alan yetkililerin gerçek isimleri veya nickname'leri

Yasadışı Uyuşturucular veya Eylemler

Reklam
* Herhangi bir faydası bulunmayan mix.gen.tr ile bağlantısız işyerleri,organizasyonlar veya web siteleri.

Marka
* Bir şirket tarafından veya bağımsız olarak kopya hakları alınmış veya lisanslanmış

Oyun Dünyasına & Çağına Aykırı
* Oyunun geçtiği evren ile tamamen zıt ve hiçbir şekilde o oyunun dünyası ile ilişkisi kurulamayacak isimler. (Örn ; Matrix_Necmi,Madonna,TSK vb.)

Noktalama ve İmla Kurallarına Ters
* Hesap ve karakter isimlerinde buyuk ve kucuk harf karısık veya noktalama işaretlerı kullanımı. ( Örn ; AbuZittiN , %-?Blade?-% vb.)

2 ) Oyun ıcerısınde her ne durum ıle karsılasıyor olursanız olun veya her ne sekılde tahrık edılırsenız edılın kufur ve argo tolerans gosterılmeyecek yegane kurallarımızdandır. Gerek rahatsızlık duyan bir oyuncunun şikayetı yoluyla gerekse sunucu içerisinde her daim gorunmez olarak bulunan yetkılılerımızın suçüstü yapmasıyla sunucu içerisinde kullanmıs olacagınız terbıye dısı kelımeler için agır cezalar alabılırsınız. Bu noktada terbıye dısı kelımelerın kimden kime veya hangı nedenle sarf edıldıgı dıkkate alınmaz. Bu kuralın ıhlalı sonucu alacagınız ceza genellıkle herhangı bır uyarı olmaksızın dogrudan hesabınızın suresız dondurulması olacaktır.

3 ) Sunucu içerisinde karşılaştıgınız her turlu teknık hatayı, oyun motorundaki açığı veya oyuncu yararına olabılecek sıra dışı bir olayı gerek deneme yanılma yontemıyle gerekse dıger oyunculardan duyarak ögrenen her oyuncu derhal durumu tum detayları ile info@mix.gen.tr adresıne eposta olarak ıletmekle yukumludur.Herhangi bir bug veya açığın kontrolü sırasında bir şekilde bu hatayı kullandığı farkedılen veya bağlantısı saptanan oyuncuların hesapları uyarı olmaksızın suresız dondurulur.Gorevlılerımızın sunucu ıcerısınde sucustu yakalayacagı bug kullanıcılarının hesabı uyarı olmaksızın suresız dondurulur.


Sunucuya Giriş için yapılması gereken tüm işlemler rehberi!

Ergenekon WoW sunucusu elden geldiğince resmi sunucu ile aynı sürümde tutulmaya çalışılacaktır, bu nedenle aşağıdaki başlıklar altında yapmanız gereken tüm oyun güncellemeleri ve oyuniçi hesabınızı aktive etmeniz için gereken adımları okuyabilir ve uygulayabilirsiniz.

http://www.mix.gen.tr/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=58Ergenekon Canlı Haritası ve Sunucu durumu !

Aşağıdaki adres yardımıyla Ergenekon sunucumuzun açık olup olmadığını anlayabilir ve anlık olarak dost/düşmanlarınızın harita uzerındeki pozisyonlarını gorebilirsiniz.

http://wow.mix.gen.tr/ergenekon/


İyi oyunlar.
Bu gece itibarı ile Ergenekon sunucumuzda uzunca bir süredir tamamlamaya çalıştığımız ana sorunların başında gelen stabilite konusunda en büyük sayılabilecek güncellemelerden birsi gerçekleştirilecektir.

Bu aşamaya kadar Ergenekon üzerindeki son gerçekleştirilenler hakkında genel bir bilgi vermek gerekirse ;

4 Aralık 2005 - 20 Eylül 2006 Arası Süreçte

Sunucu stabilitesinde ve grid sisteminde büyük iyileştirmeler,
Sınıflar üzerindeki eksiklerin tamamlanması,
Database içeriğinin tamamlanması,
Sunucu işleyişi ve hafıza bağlantılı bir çok hatanın giderilmesi,
Petler,totemler, eksik büyüler,yetenekler ve quest sistemleri bazında bir çok düzeltmeler olmak üzere 544 bug ve hata tamir edilmiş ve yukardaki zaman aralığında 1828 değişiklik gerçekleştirilmiştir.

22 Eylül gecesi sunucu yeniden sıfırlanacak ve kalabalık bir oyuncu topluluğu ile testlere tabii tutulacaktır.
Bu aşamaya kadar sabırla bekleyen oyuncularımızın 22 Eylul cuma gecesi sunucuyu doldurmalarını bekliyoruz.

Yeni hesap alımları yeniden aktive edilmiştir. Hesabınızı açmak için yapmanız gerekenleri aşağıdaki adresteki rehberden öğrenebilirsiniz.

http://www.mix.gen.tr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=9792
Eski oyuncu kitlemizin isteği üzerine tamamen yenilenmiş Runuo 2.0 teknolojisi ile yeniden aktive edilen Ultima Online sunucumuz hakkındaki genel bilgiler aşağıdadır.

Sunucumuz Samurai Empire ve Modain's Legacy ile birlikte gelen tüm özellikleri birebir barındırmaktadır.

Yeni açılış ile birlikte 4 yılı aşkın süredir Anatolia içerisinde kullanılan eski karakter ve dünya bilgileri sıfırlanmıştır.

Sunucu hakkındaki bir kaç ana kriter ise aşağıdaki gibidir ;

Oyun İçi Kurallar ;

http://uo.mix.gen.tr adresindeki kurallar yapısı baz alınmaya devam edilecek.Haftalık kontrollerde terbiye sınırlarını asarak goze batan hesaplar doğrudan SILINECEK.

Oyun içi karakter isimleri ;

Mix kullanıcı sozlesmesı baz alınacak sozlesme cercevesı dısına tasan yenı ısımlere sahıp karakterler hemen temızlenecek veya sılınecektır.
http://www.mix.gen.tr/modules.php?name=Conteudo&pid=1

Ultima online oynayan oyuncularımızın yukarıda açıklanan kuralları gormezden gelmesı veya umursamaması durumunda ikinci sefer bir uyarı yapılmayacak derhal gereken adli işlem yerine getirilecektir.

Yeni sunucuda her türlü kazanç osi standartlarında seyredecek ph tipi uygulamalar vb. bulunmayacak ancak zanaatkar karakterler için bazı kolaylıklar sağlanacaktır.

Sunucuya giriş yapılabilmesi için gerekenler aşağıdaki rehberde açıklanmıştır.

http://sss.mix.gen.tr/index.php?action=artikel&cat=364076&id=1&artlang=tr

MixSpy arabirimi kurulumu veya bağlantısında sorun yaşayan üyelerimiz için ise sunucu ip ve port bilgileri aşağıdadır.

IP = 212.175.208.198
PORT = 3300

Sunucunun donanım bilgileri ise aşağıdaki gibidir ;
Amd Athlon 64 3500 Cpu
2 Gb Ram
3 Mbit/Sn Ayrılmış bant genişliği

Anatolia 2.0 ile aktive edilen yeniliklerin tam dökümüne ise aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

http://www.mix.gen.tr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=11099
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
World of Warcraft > Ergenekon
Ultima Online > Anatolia
Lineage II > L2Mix
Battle.Net > Bmix
CodII > Sunucu Ip'leri
cod1.mix.gen.tr , cod2.mix.gen.tr , cod3.mix.gen.tr , cod4.mix.gen.tr , cod5.mix.gen.tr , cod6.mix.gen.tr ,
cod7.mix.gen.tr , cod8.mix.gen.tr

CounterStrike Source > Sunucu Ip'leri
css1.mix.gen.tr , css2.mix.gen.tr , css3.mix.gen.tr ,
css4.mix.gen.tr , css5.mix.gen.tr , css6.mix.gen.tr

Portal Adresi >>http://www.mix.gen.tr http://WWW.MIX.GEN.TR
World of Warcraft
Battle.Net ( DiabloII, Starcraft, Warcraft III )
Call of Duty 4
Cstrike 1.6
Cstrike Source
Team Fortress 2 Portal Adresi >>http://www.mix.gen.tr http://WWW.MIX.GEN.TR
World of Warcraft
Battle.Net ( DiabloII, Starcraft, Warcraft III )
Call of Duty 4
Cstrike 1.6
Cstrike Source
Team Fortress 2 World of Warcraft > Ergenekon
Ultima Online > Anatolia
Lineage II > L2Mix
Battle.Net > Bmix
CodII > Sunucu Ip'leri
cod1.mix.gen.tr , cod2.mix.gen.tr , cod3.mix.gen.tr , cod4.mix.gen.tr , cod5.mix.gen.tr , cod6.mix.gen.tr ,
cod7.mix.gen.tr , cod8.mix.gen.tr

CounterStrike Source > Sunucu Ip'leri
css1.mix.gen.tr , css2.mix.gen.tr , css3.mix.gen.tr ,
css4.mix.gen.tr , css5.mix.gen.tr , css6.mix.gen.tr

Portal Adresi >>http://www.mix.gen.tr http://WWW.MIX.GEN.TR
World of Warcraft
Battle.Net ( DiabloII, Starcraft, Warcraft III )
Call of Duty 4
Cstrike 1.6
Cstrike Source
Team Fortress 2 Portal Adresi >>http://www.mix.gen.tr http://WWW.MIX.GEN.TR
World of Warcraft
Battle.Net ( DiabloII, Starcraft, Warcraft III )
Call of Duty 4
Cstrike 1.6
Cstrike Source
Team Fortress 2
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Mesaj Sayısı: 389
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 453
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 25.134 (Bu ay: 31)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.