Şimdi Ara

PowerCup Lan Party 29 Ekim 2008 Çarsamba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kış kapıda hepimizin evlerimize daha erken saatlerde dönmeye başladığı şu günlerde, mix.gen.tr oyunseverleri evlerinden, bilgisayarlarının başından kaldırıp, türkiyenin kalburüstü takımları ile yüzüze mücadele etmeye davet ediyor. Hazırlıkları tamamlanan ve yılın son büyük organizasyonu olacak ve artık geleneksel diye adlandırabileceğimiz yepyeni bir POWERCUP ile karşınızdayız.

Mix.gen.tr ve Powercolor birlikteliği ile oyuncularımızın yarışma heyecanını doyasıya yaşayacakları Powercup serüveni, çizgisinden ödün vermeden devam ediyor......

Takımlarına güvenen tüm oyuncularımızı, 29 ekim Çarşamba günü büyük ödül için yarışmaya Beşiktaş Adeks Kafe'ye çağırıyoruz. Saat 10:30 da başlayacak POwercup için kayıtlar başladı.
    Powercup ana sponsoru Powercolor ve diğer tüm sponsorlarımıza oyuncularımız adına şimdiden teşekkür ederiz.

Mix.gen.tr turnuvaya katılım için bir bedel talep etmemektedir. Adeks Kafe tarafından Powercup'a katılım gösteren tüm oyuncularımıza özel 10 ytl karşılığında menü ikram edilecektir. Kafe ile yapılan anlaşma gereği turnuva katılımcılarının menuden faydalanmaları mecburidir.
    menu : Sıcak sandviç
    Meşrubat
    Tatlı
    Artı bir adet sıcak içecek

Tüm detayları turnuva alt sayfalarımıza aşağıdaki linkten erişerek edinebilirsiniz.

http://www.mix.gen.tr/powercup2/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxsephiroth -- 17 Ekim 2008; 16:04:51 >

• Orda olucam. HD4850 almam lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnieN -- 17 Ekim 2008; 9:44:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnieN

Orda olucam. HD4850 almam lazım
    Forumdada belirtiğim qibi Lan işi qötü olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ikrimex Quasar

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Ikrimex Quasar

qibi? qötü?

yozlaşma diz boyu...

• quote:

Orijinalden alıntı: celades

quote:

Orjinalden alıntı: Ikrimex Quasar

qibi? qötü?

yozlaşma diz boyu...

Alıntıları Göster
    Net uzerınde yeterınce eglenerek zaman gecırıyoruz zaten, yılda ıkı kere de lan partısı modunda aktıvıtelerımız var...

Katılmayacak olanları anlayısla karsılıyoruz...

• quote:

Orijinalden alıntı: maxsephiroth

Net uzerınde yeterınce eglenerek zaman gecırıyoruz zaten, yılda ıkı kere de lan partısı modunda aktıvıtelerımız var...

Katılmayacak olanları anlayısla karsılıyoruz...

Alıntıları Göster
    benim anlamadıgım nasıl karakter yaratılıyor? yoksa orda siz bize bi hesap verip onunla mı oynuyoruz?herkes istedigi gearı vs alabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

benim anlamadıgım nasıl karakter yaratılıyor? yoksa orda siz bize bi hesap verip onunla mı oynuyoruz?herkes istedigi gearı vs alabiliyor mu?

Alıntıları Göster
    sadece wow olmuycak heralde kendı imzandakı oyunlar da olucak dımı

World of Warcraft
    Battle.Net ( DiabloII, Starcraft, Warcraft III )
    Call of Duty 4
    Cstrike 1.6
    Cstrike Source
    Team Fortress 2

ve neden çarşamba hafta sonu olsa daha iyi olurdu ama gelmeye çalısıcam

(bu arada kendı keyboard ve mouse umuzu getire bılırız dımı ? )

• izlemek için inş orada olacam ,ama kendi takımımdaki iki arkadaşımda olsa katılırdık,onların tam vize haftasına denk geldiği için mümkün olmayacak ama kesin gelip izleyecem ,inş zevkli bir organizasyo olacak.
    katılan takımlara iyi şanslar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: experienced

izlemek için inş orada olacam ,ama kendi takımımdaki iki arkadaşımda olsa katılırdık,onların tam vize haftasına denk geldiği için mümkün olmayacak ama kesin gelip izleyecem ,inş zevkli bir organizasyo olacak.
    katılan takımlara iyi şanslar.
    Shafter , karakterınızı bıldık yollardan yaratıyorsunuz, ıstedıgın gear vb toparlamak ve 70 sevıyeye ulasmak ıcın 1 haftalık sure kaldı...

Diablo, bu sefer counter strıke source ve wow ıcın aktıvıte gerceklesmekte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxsephiroth -- 22 Ekim 2008; 0:43:36 >
  • quote:

Shafter , karakterınızı bıldık yollardan yaratıyorsunuz, ıstedıgın gear vb toparlamak ve 70 sevıyeye ulasmak ıcın 1 haftalık sure kaldı...

Alıntıları Göster
    İstanbulda olsam %100 katılırdım.Bence süper 1 organizasyon bravo gerçekten ama ne yazıkki izmirdeyim:( keşke burdada böyle bir organizasyon olsa her türlü katılırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yokujin -- 22 Ekim 2008; 14:29:42 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: maxsephiroth

Boyle ilginc birseyi daha once duymamistim. Neden premade karakterler verilmiyor? Herkesin gear olarak esit oldugu bir turnuva cok daha mantikli olur, eger bir degisiklik olurda premade char'a donmeye karar verirseniz katilmayi dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLawMan

quote:

Boyle ilginc birseyi daha once duymamistim. Neden premade karakterler verilmiyor? Herkesin gear olarak esit oldugu bir turnuva cok daha mantikli olur, eger bir degisiklik olurda premade char'a donmeye karar verirseniz katilmayi dusunuyorum.

Alıntıları Göster
    turnuvaya katılmak için karakter mi kasacaz sıfırdan? şaka mı? açın özel bi server millete verin premade karakter.

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: TheLawMan

quote:

Sanki Offical olarak turnuva düzenleniyor da premade karakter vermiyorlar, çok saçma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Absürd

quote:

quote:

Sanki Offical olarak turnuva düzenleniyor da premade karakter vermiyorlar, çok saçma.

Alıntıları Göster
    Official, nonofficial fark eden birsey yok. Eger amac iyi oynayanin kazanmasi ise premade karakter olmadan bu is olmaz.

• quote:

Official, nonofficial fark eden birsey yok. Eger amac iyi oynayanin kazanmasi ise premade karakter olmadan bu is olmaz.

Alıntıları Göster
    quote:

Offical olsa idi herkez kendi karakteriyle oynamak isterdi sanıyorum, ancak sanki kendileri official servermış gibi davranıyorlar.

• quote:

quote:

Offical olsa idi herkez kendi karakteriyle oynamak isterdi sanıyorum, ancak sanki kendileri official servermış gibi davranıyorlar.

Alıntıları Göster
    Ankarada olsaydı kaçırmazdım Cs ve WoW
    Hem pro oyunculardan WoW'u birazda olsa izleyerek öğrenebilirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: SonArtikBuİsim

Ankarada olsaydı kaçırmazdım Cs ve WoW
    Hem pro oyunculardan WoW'u birazda olsa izleyerek öğrenebilirdim

Alıntıları Göster
    bnm icin farketmez charda var ama premade olsa daha iyi olurdu katılımda cok olurdu dahada eglenceli olurdu...

her türlü varım bir aksilik cıkmaz ise... katılıcam ve iddalıyız ben ve partnerim

• quote:

Orijinalden alıntı: AnieN

bnm icin farketmez charda var ama premade olsa daha iyi olurdu katılımda cok olurdu dahada eglenceli olurdu...

her türlü varım bir aksilik cıkmaz ise... katılıcam ve iddalıyız ben ve partnerim

Alıntıları Göster
    Ergenekon WoW sunucusunun bugunlerıne gelmesıne katkıları buyuk olan ve uzun yıllardan beri bizimle birlikte olan oyuncuları onurlandırmak ıstıyoruz aslında yoksa premade karakter vererek katılımı patlatabılecegımızın bız de farkındayız,

belkı de her iki kesımı de mutlu edebılecek bır orta yol bulunabılır hazır Anatolia sunucumuzda yenıden hayata donmek uzere ıken yıllardan sonra...

• quote:

Ergenekon WoW sunucusunun bugunlerıne gelmesıne katkıları buyuk olan ve uzun yıllardan beri bizimle birlikte olan oyuncuları onurlandırmak ıstıyoruz aslında yoksa premade karakter vererek katılımı patlatabılecegımızın bız de farkındayız,

belkı de her iki kesımı de mutlu edebılecek bır orta yol bulunabılır hazır Anatolia sunucumuzda yenıden hayata donmek uzere ıken yıllardan sonra...

Alıntıları Göster
    Valla premade olabilirse super olur, biran once bir ortayol bulabilirsek bizde ona gore hazirlik calismalarimiza baslariz. Birde version ne olacak onu ogrenebilirsek guzel olur.

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Absürd

Ya ben o kadar kizamiyorum bu nonofficial serverlarin duzenledigi PVP turnuvalarina, sonucta blizzard bizi sirf ulkemizden dolayi tournament sunucusuna almiyor, istedigimiz kadar iyi olalim, sans vermiyorlar uluslararasi arenada. Bize de anca kendi icimizde eglenmek kaliyor.

Official olsa, tournament sunucusunda premade charlarla oluyor, vendorlardan istenen itemler, enchantlar ve diger tum zimbirtilar alinabiliyor. Super bir sistem oluyor, herkes ayni sezon gear'i ile oynuyor, esit gear'da maclar donuyor. Keske bu tadi yakalayabilsek tabi, mukemmel olurdu.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.