Şimdi Ara

Anatolia WOTLK Testine başlıyor ! 13 Mart Cuma 2009

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aylardır yonetıcılerımız tarafından denemelerı yapılan Ikıncı WoW ek paketının beta testlerı 13 Mart Cuma gecesı 23.59'da baslayacaktır.

2. Ek paket bu test surecı boyunca sadece Anatolia ıcın aktıf olacak ve Ergenekon 2.4.3 surumunde bır sure daha devam edecektır.

Anatolia uzerındekı testlerın bellı bır kabul edılebılırlık sevıyesını astıgı zaman ıse her ıkı sunucumuzda yeni ek paket destegı ıle bırlıkte son resmı clıent surumune gecıs yapacaklardır.

Testlere Katılabılmenız ıcın yapmanız gerekenler ;

Anatolia sunucusuna giris için client olarak 3.0.9.9551 versıyonuna sahıp olmalısınız,

herzamankı gıbı yıne tum oyunıcı hesap acılısı ve sıfre degıstırme ıslemlerınızı

http://www.mix.gen.tr/modules.php?name=Your_Account

adresı uzerınden yonetebılırsınız.

yapmanız gerekenler sırasıyla ;

Sisteminize WOTLK ek paketını kurduktan ve clientinizi gereklı surume yukselttıkten sonra Mix web sıtesı ıcerısındekı hesabınız bolumunden
    Anatolia WoW Oyuncusu oldugunuzu belırten secenegı ısaretleyerek bır sonrakı bolumden oyun ıcı sıfrenızı belırleyın ardından son olarak sahıp oldugunuz ek paketı ısaretlemenız gereken bolumde ıse Wrath of the Lich King'ı secerek oyun ıcı hesabınızı aktıve edın.

Realmlist olarak ise

wow2.mix.gen.tr

adresını kullanabılırsınız.

Sunucu 50x olarak hızmet verecek sekılde duzenlenmıstır ve bır cok cıddı bug bu sekılde farkedılıp duzeltılene kadar da rate degısıklıgı gıbı bır planımız yoktur.

Iyı oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxsephiroth -- 14 Mart 2009; 3:35:43 >

• İnşallah güzel bişey çıkar ortaya , Allah yüzünüzü kara çıkarmasın , 4-5 yıldır bu işlerdesin ( sadece wow için olan yıllar ) hâla bıkkınlık gelmedi hâla çalışıyosun umarım eski ortamı tekrar sağlarsınız
  • daha ne surprızler gelıyor bılsenız...

:)
  • server hakkında ve wotlk hakkında bilgim yok artık diğerleri sevinirse iyi olur :) max ben sniper_elite bu arada
  • Sunucu testlerıne baslamıstır arkadaslar...

Realmlist olarak
    wow2.mix.gen.tr

adresını kullanabılırsınız.

Sunucu 50x olarak hızmet verecek sekılde duzenlenmıstır ve bır cok cıddı bug bu sekılde farkedılıp duzeltılene kadar da rate degısıklıgı gıbı bır planımız yoktur.
  • ya ergenekonu 3.x.x tbc yaparsanız çok iyi olur bence hem oyuncu azalmaz hatta artar hemde sıkılanlar için yeni gelen şeyleri deneme fırsatı olur
  • yeni zindanlar aktif edilmemiş ama char denemek isteyenler için birebir
    suana kadar gördügüm free wolk serverler içerisinde çalışan talent skil sayısı en yüksek yer.giriş seviyesi lvl55.dk henüz yok
  • scorpion,
    bızımde planımızda bu fakat Ergenekon sunucusunun ozel bır pozısyonu vardır,
    o sunucu yaklasık 3 yıl once 1x rate ıle acıldıgı gunden ıtıbaren hıc bır sıfırlanma, teknık sorun vb. durumla karsılasmamıs ve bızım topluluk yonetıcılerı olarak oyuncularımıza sozunu verdıgımız her seyın nasıl arkasında durdugumuzu kanıtı halıne gelmıs bır sunucudur.

Bu sebeplerle surum yukseltımı ıcın bıraz daha sureye ıhtıyacımız var, surum yukseltme ıslemlerı gerıden gelen bır db ve karakterler yok ıse ısın ısınde cok kolay ( kı anatolia da su an bu gerceklestı) oysa ısın ıcıne sabıt karakterler, nesneler ve vb. seyler gırınce surec halıyle uzuyor ve detaylanıyor.

kauya,

yenı zındanlar ıcın kısa bır sure daha gecmesı gereklı, adım adım o asamaya da gelecegız hep bırlıkte merak etme...
  • Üyelik aldım fakat login olamıyorum bir sorun mu var acaba _?
  • http://www.mix.gen.tr/modules.php?name=Your_Account&op=editgame

yukarıdakı adresten oyunıcı hesabınızı ve sıfrenızı aktıve ettınız mı ?
  • Evet bana yolladığınız mailde verilmiş olan linkten etkinleştirdim fakat yine login olmuyor.
  • portal uzerınde hangı hesaba sahıpsınız ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: _LichKinG_

Evet bana yolladığınız mailde verilmiş olan linkten etkinleştirdim fakat yine login olmuyor.

ilkinde girmiyebilir , mix sanırım öyle bi önlem almış 2. veya 3.yü dene olmazsa bir daha gel buraya ...
  • sanırım baska bır sorunu var arkadasın, yoksa hesaplarınızı aktıve ettıgınız sanıyede tum ıslemler tamamlanır,

dedıgım gıbı forumdakı hesap adını ogrenebılırsem daha fazla yardımcı olma sansım olabılır...
  • wow a başladığım mekana selamlar olsun çalışmalar hep dewam ediyor private lere hayranım :)
  • merhaba,
    hazır versıyonlar resmı sunucular ıle aynıyken bır ugrayarak ıcerıden selam da soyleyebılırsın belkı :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: MoĞoLLar

quote:

Orjinalden alıntı: _LichKinG_

Evet bana yolladığınız mailde verilmiş olan linkten etkinleştirdim fakat yine login olmuyor.

ilkinde girmiyebilir , mix sanırım öyle bi önlem almış 2. veya 3.yü dene olmazsa bir daha gel buraya ...

Denedim olmuyor buraya aldıgım hatanın ss ini koyuyorum.
     Anatolia WOTLK Testine başlıyor ! 13 Mart Cuma 2009

• merhaba,

http://www.mix.gen.tr/modules.php?name=Your_Account&op=editgame

bu adrese gırerek oyun ıcı hesabınızı aktıve edebılmenız ıcın portal'a logın olmanız gereklı oncelıkle

onu gerceklestırmemıssınız gıbı gorunuyor buradan.

http://www.mix.gen.tr/modules.php?name=Your_Account&stop=1
    adresıne portal kullanıcı adınız ve sıfrenızı gırerek logın asamasını hallederek en yukarıda verdıgım adrese gırıs yapmayı deneyın.

• Portal a login ol bastıgımda 2 dakika bekliyor zaten login olmak için sonrada bu hatayı veriyor yani login olmuyor anlıcanız hata verip duruyor fazla ugraşamıcam ben zaten de sadece size yardım amacıyla yazıyorum buraya belki bu hatayı başka yaşan insanlar vardır diye yazıyorum.
  • baska hıcbır uyemızde bu sorun yok, explorer ayarlarınızla alakalı bır sorun olabılır belkı bır de mozılla ıle deneyın aynı ıslemlerı...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.