Şimdi Ara

Anatolia 2.0 Resmi Açılış Duyurusudur !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eski oyuncu kitlemizin isteği üzerine tamamen yenilenmiş Runuo 2.0 teknolojisi ile yeniden aktive edilen Ultima Online sunucumuz hakkındaki genel bilgiler aşağıdadır.

Sunucumuz Samurai Empire ve Modain's Legacy ile birlikte gelen tüm özellikleri birebir barındırmaktadır.

Yeni açılış ile birlikte 4 yılı aşkın süredir Anatolia içerisinde kullanılan eski karakter ve dünya bilgileri sıfırlanmıştır.

Sunucu hakkındaki bir kaç ana kriter ise aşağıdaki gibidir ;

Oyun İçi Kurallar ;

http://uo.mix.gen.tr adresindeki kurallar yapısı baz alınmaya devam edilecek.Haftalık kontrollerde terbiye sınırlarını asarak goze batan hesaplar doğrudan SILINECEK.

Oyun içi karakter isimleri ;

Mix kullanıcı sozlesmesı baz alınacak sozlesme cercevesı dısına tasan yenı ısımlere sahıp karakterler hemen temızlenecek veya sılınecektır.
    http://www.mix.gen.tr/modules.php?name=Conteudo&pid=1

Ultima online oynayan oyuncularımızın yukarıda açıklanan kuralları gormezden gelmesı veya umursamaması durumunda ikinci sefer bir uyarı yapılmayacak derhal gereken adli işlem yerine getirilecektir.

Yeni sunucuda her türlü kazanç osi standartlarında seyredecek ph tipi uygulamalar vb. bulunmayacak ancak zanaatkar karakterler için bazı kolaylıklar sağlanacaktır.

Sunucuya giriş yapılabilmesi için gerekenler aşağıdaki rehberde açıklanmıştır.

http://sss.mix.gen.tr/index.php?action=artikel&cat=364076&id=1&artlang=tr

MixSpy arabirimi kurulumu veya bağlantısında sorun yaşayan üyelerimiz için ise sunucu ip ve port bilgileri aşağıdadır.

IP = 212.175.208.198
    PORT = 3300

Sunucunun donanım bilgileri ise aşağıdaki gibidir ;
    Amd Athlon 64 3500 Cpu
    2 Gb Ram
    3 Mbit/Sn Ayrılmış bant genişliği

Anatolia 2.0 ile aktive edilen yeniliklerin tam dökümüne ise aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

http://www.mix.gen.tr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=11099

• 4 kezmı actın sen serverı :) hadı hayırlı ugurlu olsun az konusmadık senle anatolıada az kavga etmedık ınsallah basarılı olursun
  • ınatcıyız her zaman
  • e ne deısıyo pekı hadı bende uye oluyum dur yın baslıyalım kavga etmeye
  • aslında bır cok degısıklık var bır yandanda ana temeller sabıt pvp vb savas yapılarında

Sunucu Runuo 2.0 uzerınde teknoljı olarak yanı EA'nın cıkardıgı tum yenı ek paketlerın gercek anlamda ıslevsel olabıldıgı tek sunucu sıstemı.

Aslında 1 sene ıcınde cok daha buyuk bır surum gelecek ultıma ıcın ama su an henuz bundan bahsetmek ıcın erken sanırım ilk once saga sola dagılan eskı sadık oyuncu kıtlemızı gerıye toplamaya baslayalım sonrası cok daha eglencelı olacak herkes ıcın.

bir tek ekran goruntusu ıle 2007 ıcınde nasıl bır sunucu olacagımızı göstermeye calısayım.

Anatolia 2.0 Resmi Açılış Duyurusudur !

işte değişenler bunlar ılk olarak,

değişmeyenler ise küfürden, şaibe ve hile iddialarından uzak eskı sunucumuzun sıfırlanmıs yenı hali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxSEPHIROTH -- 28 Ekim 2006; 15:51:55 >
  • 2-2.5 yılı aşkın oynadım anatoliada ben Maxbey serveriniz harikaydı ama yaptıgınız en büyük hata bir aralar oyunu paralı hale getirmeniz oldu eğer paralı yapmasaydınız ozaman şu anda gateaway içindeki en iyi server olucaktı bu kesin ben anatoliada hiç kimse oynamıyorken bile onlineydim ilk oynadığım run uo serveriydi diyebilirim oyuna bi girerdim 2 kişi online 3 kişi online ama sonradan okadar coğalmıştıki harikaydı hele köprü ekşınları Maxwell,Corten,Barracuda,Pronus,Terzi Erol ( bu ben oluodum :D) cok harika bişiydi. Arkadaşlarla Hiç unutamadığımız bir uo keyfiydi hala içimizde bir tutku :D:D:D

Yeniden acılırsa Oynamamam İmkansız:):):)
  • bahsı gecen yıllar zorunlu sebeplerden gerceklestırılen seylerı de ıcermıstı fakat artık bu tıp bır seyın tekrarının ımkanı yok

sunucu acıldı ve tum eskı oyuncularını ve gelecek yenı oyuncularını beklıyor
  • eskı oyuncular bıraz zor gelır bence cunkı sımdı cogu baska seyler derdınde eskıden en azından bole bı ımkanları vardı ama sımdı cogu kısı 14 ıla 19 yas arası kıtle ve sevıyesısz kısıelr cok onceden ole bısı yoktu ama sımdı eskı gunlerı bende ozluyorum donucegınıde pek sanmam ozmnlar brıt banka onu daha cok kısıyı agırlıyodu sımdı ıse lunada herkes bırıtte ın cın top oynuyo ben brıte gırmeye korkardım ya gıtdıgımde uzun bı oh cekerdım cunkı tamıngtım ben ;) ama sımdı kımsecıkler yok ve eskı arkadaslık dostlukta yok
  • kımsecıkler yok mu ? sunucu acılalı 2 hafta oldu 20 den fazla onlıne oyuncu sureklı ıcerde ve hepsı de eskı uyelerımızden olusuyor nerdeyse.

bır kac ufak guncellemeden sonra da 20 bın mıx uyeıne acılsıa hakkında bılgı epostası gonderılecek hersey olması gerektıgı gıbı ılerlıyor yanlıs bır zamanda gırmıs olmayın ?
  • yo daha bı hafta bıle olmadı gırelı ama kımseyı goremedım toplam oyuncu sayısı 5 gecmemıs ıcerıde toplam olabılrı 20 30 arası ama kos koca serverde o bıle az bence cunkı eskı anatolıayı bılıyorum sımdı sanmıyorum neyse bos verelım umarım ıyı bı sunucu olur ve yıne ınsallah dıyorum eskısı gıbı eskı oyuncular toplanır pekı neden ılk basta zor skıll kasmayı kullandınız neden azda olsa ph acık deıl serverde belkıde bı cogu ondan gelmıyodur zor dıye hersez alıstı ph ıle kasıp oynamaya sımdı pphsız bı serverde zor kasarım dıye oynanmıyo bunada belkı bı caresıne bakarsınz belkı bı sekılde buda etkı eder 10 15 kısı cogalır ne dıyosun max ????
  • kolay zor bunlar gorecelı kavramlar kımı zor olmasını ıster kımısı kolay. bırısını yapsan obur grup kuser bu yuzden bızde orta karar bır yol tuturduk kazanc sıstemlerınde ne osi kadar zor nede fun pvp sunucuları gıbı cok kolay.
  • Öncelikle ne yapmam gerekiyo bu server a girebilmem için cd felan almam lazımmı birisi yardımcı olursa sevinirim
  • asagıdakı adresten oyunu ındırebılırsınız dogrudan

ve yıne aynı adrestekı rehberler yardımıyla hesabınızı aktıve ederek gırıs yapabılmenız mumkun

http://sss.mix.gen.tr/index.php?action=show&cat=364078

takıldıgınız yerlerde ısewww.mix.gen.tr sitesinde canlı destek hızmetınden yararlanabılırsınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: maxSEPHIROTH

asagıdakı adresten oyunu ındırebılırsınız dogrudan

ve yıne aynı adrestekı rehberler yardımıyla hesabınızı aktıve ederek gırıs yapabılmenız mumkun

http://sss.mix.gen.tr/index.php?action=show&cat=364078

takıldıgınız yerlerde ısewww.mix.gen.tr sitesinde canlı destek hızmetınden yararlanabılırsınız

Çok saol yardımın için... Kaç gündür cvp bekliyorum birinden...
  • kayıt olma linkini atabilir misniz. lütfen
    bn bulamadım
  • clienti nerden indirebilirm? acil
  • Böyle sağlam ve kaliteli bir sunucu dururken yarın ne olacağı belli olmayan iki günde açılıp, 3 ayda kapanan sunucuları neden seçiyorlar anlayamıyorum. Gerçekten kaliteli ve uzun ömürlü bir UO için Anatolia bence en iyi seçim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tie

Böyle sağlam ve kaliteli bir sunucu dururken yarın ne olacağı belli olmayan iki günde açılıp, 3 ayda kapanan sunucuları neden seçiyorlar anlayamıyorum. Gerçekten kaliteli ve uzun ömürlü bir UO için Anatolia bence en iyi seçim.

Ya yeni acılan shardlarada onem vermek gerek.Adam gidiyor cok kaliteli bir shard acıyor.Player gelmiyor 5 ay bekletiyor bakıyor player yok kaptıyor.Sonra siz diyorsunuz 3 günlük server player yoksa neden acık kalsınki.(boyle cok gordüm)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.