L

Çavuş
03 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Selamun aleyküm arkadaşlar
Bizim mağza müdürümüz bursaya mobilya alamaya gittiğinde bi kuaförden solüsyon almış, yanında boyle iğneli tarakla. Beraber kullandı 3 ay da saçları cıktı ve bildiğiniz kafada tüğ dahi yoktu ilqç ismini soruyoruz söylemiyor, fiyatına 680 tl diyor ki muhtemelen üstünden tüfek atacak 😄😄varmı arkadaslar boyle bir solüsyon kullanan
Arkadaşlar kararsız kaldım hangi telefon sizce....Xiomi mi mix 3 mü huawei p20 pro mu açıkcası xiaomi hiç aklımda yoktu, mi mix 3 inceledim xiaomi gerçekten sıra dışı bir telefon
selam arkadaslar bizim birader letgodan iphone x almış aldığında telefon açık olduğu için incelmememiş malasef,
Eve geldiğinde wifi den güncellediğinde telefon açılmıyor telefon da sap diye bir yazılım olduğundan kullanıcı adı şifre istiyor. Nasıl çözebiliriz bunu, konu hakkında bilgi sahibi olan varmı acaba.
Merhaba arkadaslar modem aldım zyxel p-660hnu-f1 vdsl desteği görüyor ama ben modem arayüzünde bulamadım kullandığım int sağlayıcı vodafone vdsl nasıl yapabilirim
Selam arkadaslar tplink 5210g dış ortam ap anten nerden temin edebilirim,yada 2 km mesafeden hızlı net allabilmek için hangi marka ap önerirsiniz,
Arkadaslar devamlı boyle mail alıyorum...sebebi nedir..

Selam arkadaşlar, çalıştığım iş yerinde wifi hızı 40-50 mgbit hızında ama fortinet den dolayı hız 1-2 düşüyor bu hızı nasıl yükselte biliriz.
arkdaşlar biohazard 7 yani re7 die oyun cıktı bu oyun gercekten re oyunlarının devamımı bu lanet bir oyun olmuş böyle.oyuncu gözükmüyor napıyor bu capcom firması efsane bir seri bu kadar rezil bir hale getirilir mi :(
arkadaslar fifa 16 onlüne defans yapamıyorum hangi taktiğinuygularsam uygulayın adamalr elini kolunu sallayarak gol atıyor pres tuşu X ama adama yaklaşmıyor benim takım hangi takımı alırsam alıyım olmuyor
Kararsız kaldım arkadaslar vu+solo se 743 tl modüllü kartlı, atlanta g5 android değişik geliyo modül girişi yok ikisi arasında kararsız kaldım.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 86
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 6.916 (Bu ay: 2)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.