Şimdi Ara

Müdürümüz bir ilaç kullandı saçları cıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bizim mağza müdürümüz bursaya mobilya alamaya gittiğinde bi kuaförden solüsyon almış, yanında boyle iğneli tarakla. Beraber kullandı 3 ay da saçları cıktı ve bildiğiniz kafada tüğ dahi yoktu ilqç ismini soruyoruz söylemiyor, fiyatına 680 tl diyor ki muhtemelen üstünden tüfek atacak 😄😄varmı arkadaslar boyle bir solüsyon kullanan

• Bu ilacı ben de duydum. Hatta arkadaşım kullanan kişinin öncesi ve sonrası fotoğraflarını gösterdi. Harbi saç çıkmış. Ama ilacın ismini vermiyor kullanan kişi. O alıp satacakmış. Muhtemelen üstüne kar koyup satacak. Ürün pahalıymış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Minoxil benzeri üründür. Kullanmayı bırakınca eski haline döner. Geçici yani.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kullanan maymuna dönmesin sonra saçı ile uğraşırken diğer yerlerindeki kılları aktive ederse gören tersine evrim geçiriyor da diyebilir.

edit: klavye ile başım dertte..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The souls migration -- 20 Temmuz 2019; 23:42:35 >
  • Kullanacağımdan değil de harbi merak ettim şunu.

Fare pisliği mi sürüyorlar nedir, neden söylememişler ki?
  • O değil de, yeni bir şampuan çıkmış diyorlar, malum yerine sürüyormuşsun, ordakileri döküp kafada çıkarıyormuş. Artık kıvırcık mıvırcık idare edecen

• Bende kuzenimden duydum bu solusyonu kafasına sürdü hem saçı çıktı hemde boyu uzadı. Eleman önceden 1.60 boyu vardı şimdi solüsyondan sonra 1.90 boyu oldu. Soruyorum ilaçın adını söylemiyor kerata

Buna benzer birşeyi youtubede satan elemanın birisinin videosuna baktım. Altındaki bütün yorumlar aynı gün atılmış. Aynı gün 90 tane sahte hesap alıp adam yorum kasmış helala olsun emeğe saygı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 21 Temmuz 2019; 0:43:19 >
  • benimde bi arkadaş kullanmış 10 cm uzamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdasdqwertyveyaalxyvance

benimde bi arkadaş kullanmış 10 cm uzamış
    Birde bunların, enine boyuna 7cm uzatanları varmış. Tv de satılıyor :)

• Arkadaslar reklam yapmıyorum gerçekten saçları bildiğin çıktı, 1 aydır ataştırıyorum ama piyasada mavi su diye bir zıkkım var her yerde bu

• Bizim okulda Tanzanyalı bir öğrenci vardı.Bu solüsyonu kullandı sarışın mavi gözlü oldu.
    gerçek yani.
  • Bu forumda açılan mucizevi saç çıkaran mavi solüsyon konularından biri daha. Bingöllü kenan mıydı neydi ismi adam bitkilerle ilaç buluyor. Tarak kafadaki damarları açmak için, mavi sölüsyon kafaya sürüyorsun bide şampuanı var galiba adam patentini fln da almış marka da yaptırmış galiba binox idi marka. Dükkan fln da açmış adam. Ama ben güvenmiyorum bunun içeriğine kel olsam bile gider saç merkezlerinde yaptırırım ne yapıyorsam. Facebook'dan türemiş saççı mı olur allah aşkına
  • puhahhahaha komedi konu laa xd

• Bingöllü yasin mi fatih mi ne losyonu içinde %40 minoxidil var diyorlar ki çok büyük risk onu kullanmak

• quote:

Orijinalden alıntı: azad_van

Bu mesaj silindi.
    o kişi ben oluyorum. bu kadar trol varken foruma giresim dahil gelmiyo artik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mağza nedir lan

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafam Kasınıyor kullanıcısına yanıt
    Estağfrullaj 😂

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.