Şimdi Ara

Xiaomi mi mix 3 mü huawei p20 pro mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kararsız kaldım hangi telefon sizce....Xiomi mi mix 3 mü huawei p20 pro mu açıkcası xiaomi hiç aklımda yoktu, mi mix 3 inceledim xiaomi gerçekten sıra dışı bir telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi levo38 -- 15 Nisan 2019; 22:43:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şekil tasarım ve kullanım ile alakasız tlf
    işlemcileri benzer olsa bile
    P20 pro nun kamerasını çok övüyorlar

performans konusunda, aynı işlemci serisinde en üst seviyede performansa sahib diye birçok farklı test sonucu var

eğer uzun süreli, heves dışı birşey arıyor vede çok da para harcamak istemiyorsan mi9 se alabilrisin

mi mix 3 görsellik vs açısından eşsiz diyebileceğim bir tasarıma ve şıklığa sahib. zaman içerisinde dayanım vs konusunda ne olur bilemiyorum. çok aşırı uzun kullanılabileceğini düşünmüyorum ama... sırf param olduğu için almış olmak için alınabilinir. nazik kullanırım, temiz bakarım diyor isen... kamera özelliklerini de incele al.. ben tlf da pek fazla kamera ile ilgilenmiyorum

misal.. paran var... enaz 3 yıl kullanacak... hatta kablosuz dolum yaparım diyor isen, mi9 8-128 bellek olanı önerebilirim. ekonomik olsun, ve araba yarışı veya gta da üst seviyede performans itemicem diyor isen mi 9 se yi alabilirsin. pasaport kayıtlı olarak satan da var.

mi9 se nin işlemcisi üst sınıf değil. giriş üstü. SD712 ile. araba yarışlarında donma yapmaz ama çok da akıcı bir fp si de olmaz. kamera idare üstü.
    SD7xx serisinin nfc vede wifi de üst sınıf bir bant genişliği mevcud. teknik olarak sürekli kablosuz iletişim ve aktarım yapacaksan

ama ben ekranı büyük ve orta segment oyun ile metrobüs de film seyredeceğim, pili de daha dayanımlı olsun dersen.. tabiki note 7 pro yu hatırlatırım. çok sexy bir kasası ve rengi var.

şahsen ben 5bin ve üzeri bir tlf a para harcamak istemiyorum. olmadığından değil.. o tlf a verdiğim parayı amorti edecek işim ve tlf üzerinde özel zevkim eğlencem yok

iletişimim büyük kısmını pc ve mail ile yaparım. dolayısı ile de tlf teknik zorunluluk benim için.

3bin lira vereyim ama üst seviye alayımd ersen de mi8 i öneriyorum. bakınca eski makine gibi gözükse bile sd845 işlemcinin karşılığı masaüstü bilgisayarlar içinde sadece xeon vb işlemcilerde var. dolayısı ile işlemcisi çok çok iyi.. kullanım açısından ise ana konusundaki kullanıcılardan bilgi alabilirsin. garanti durumu zaten satılıyor.

paranızı çok fazla üst seviyeler için harcamayınız. gerçekten harcadığınız paraya göre bir amortisman var ise 5-6bin lira gibi harcama yapın.

teknoloji çok hızlı ilerliyor. birçok aklımıza gelmeyen özellik 6-7 ay içerisinde yenileniyor

bak misal... zte nin nubia X isimli tf u var.. çift ekrana sahib... adam direk 2. ekranı kısa süreli iş ve tlf dan ebook okumak isteyenler için geliştirmiş. teknik olarak daha az batarya harcanması demek. nubia modelini belki bilmezsen... gördüğüm en kalite renklere sahib tlf lardan bir tanesi.. çok sık rom çıkartmaz.. global rom ları da azdır. ama iç teknik yapısı itibari ile .. şahsi fikrim.. xiaomi den de samsung dan da kaliteli anakart üretip sunuyorlar
    özellikle nubia 5-7 nin (çok eski modeller) gördüğüm en güzel dişi kasa tasarımına sahib ve en mükemmel görüntüye sahib ltf modeli idi.. ülkemizde çok az kullanıcısı oldu ama kullanıcısını da bağladı kendine.

özet olarak

ne özellikler arıyorsun
    bütçen nedir
    tlf alırken istediğin üstünlük nedir
    kullanmak istediğin süre veya rom destek süresi

sakın sakınnnnnnnnnnnnnn... param var, en pahalısı veya ennnnnn son çıkan DİPPP modeli alarak elimde egzdirmek istiyorum deme... çok rastladım... ve kalabalık içinde ............... hiç acımam

• Değerli bilgilerin için cok teşekür ederim, araştırdıkca karşıma. Yeni modeller cıkıyor, telefonum vestelin venüs modeli düşük 500-600 tl lik telefon hem ekranı büyük olsun istiyorum, hem bana 2-3 sene gitsin istiyorum mesela şimdi mi max 3 gördüm birinde fiyatı 2500 civarı özellikleri gayet iyiye benziyor karşılaştırıyorum diğer pahalı telefonlarlar, bana lazım olan film izleme online oyunlar fazla kasan oyunlar oynamam mail ve kamera ama profosyonel değil, ki mi max 3 de sanırım tarminkar kamerası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.