Şimdi Ara

Ps4 fifa 16 defan sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar fifa 16 onlüne defans yapamıyorum hangi taktiğinuygularsam uygulayın adamalr elini kolunu sallayarak gol atıyor pres tuşu X ama adama yaklaşmıyor benim takım hangi takımı alırsam alıyım olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynı başlığı açmaya geldim

allah belasını versin bu oyunun.

en son fifa 14 oynuyordum. onda canavar gibi defans yapıyodum tactical defansta. şimdi yol geçen hanı bizim defans. rakip hata yapmıyosa mümkün değil alamıyorum topu ayaktan. 2.adama pres yaptırtıyorum bir boka yaramıyor.

sezon, ultimate team de x e basarsan oyuncuya yaklaşıyor. ayak atması için kare'ye basacan veya x'e çift basacan.

arkadaşınla yan yana oynuyorsan eski legacy yap defansı x'e basınca yapışır adama.

• Aynı durumdan muzdaribim

• quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

aynı başlığı açmaya geldim

en son fifa 14 oynuyordum. onda canavar gibi defans yapıyodum tactical defansta. şimdi yol geçen hanı bizim defans. rakip hata yapmıyosa mümkün değil alamıyorum topu ayaktan. 2.adama pres yaptırtıyorum bir boka yaramıyor.

sezon, ultimate team de x e basarsan oyuncuya yaklaşıyor. ayak atması için kare'ye basacan veya x'e çift basacan.

arkadaşınla yan yana oynuyorsan eski legacy yap defansı x'e basınca yapışır adama.

Orta-Kafa-Gol ne eğlenceliydi be
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

aynı başlığı açmaya geldim

Peki rakip nasıl yapıyor yapışyor yok mu bilen yapan online ayarda olmuyo, eski düzen savunma taktik savunma oluyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.