Şimdi Ara

Samsung 86 çizgi roman serisini cebe sokuyor hepsi orjinal ve türkçe ve bazılarıda ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
2.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Samsung 86 çizgi roman serisini cebe sokuyor  hepsi orjinal ve türkçe ve bazılarıda ücretsiz

Samsung, Galaxy S5′te ön yüklü gelen, diğer Samsung cihazlarına ise SamsungApps üzerinden indirilebilen SMAG uygulaması ile 86 Marvel çizgi roman serisini Türkçe olarak sunuyor.SMAG; Kommiks platformu üzerinden bir bölümü ücretsiz, diğerleri ise ücretli olarak sunulan birçok Marvel çizgi romanı Türkçeleştirilmiş ve mobil cihazlar için optimize edilmiş olarak edinilebiliyor.Sadece Samsung kullanıcılarının kullanabildiği SMAG, Saran Online tarafından kurulan Kommiks platformu ile Örümcek Adam, Kaptan Amerika, Demir Adam, X-Men gibi birbirinden popüler çizgi roman serilerini okuyuculara sunuyor.
    Uygulamadan bir ScreenShot
     Samsung 86 çizgi roman serisini cebe sokuyor  hepsi orjinal ve türkçe ve bazılarıda ücretsiz

Sadece Samsung kullanıcılarına özel olan dijital dergi ve çizgi roman uygulaması SMAG, özellikle dünyada binlerce koleksiyoncuyu ve milyonlarca okuyucuyu peşinden sürükleyen en popüler çizgi romanların, ilk kez mobil cihazlarda okunabilen Türkçeleştirilmiş versiyonlarını Saran Online tarafından kurulan Kommiks platformu altında sunuyor. Böylece SMAG sayesinde; Örümcek Adam, Kaptan Amerika, Demir Adam, X-Men gibi birbirinden popüler süper kahramanlar, Türkçe olarak okuyucularla buluşuyor.

Türkiye’nin en çok takip edilen dergileri SMAG’da

Türkiye’de ulusal yayınlar bazında dergi sektörünün önde gelen temsilcilerinden biri olan Doğan Burda dergi grubuyla işbirliklerini geliştirmeyi sürdüren Samsung, SMAG uygulaması kapsamında kullanıcılarına kadın, erkek, moda, spor, gezi, oyun, müzik ve teknoloji alanlarına yönelik dergileri, dijital ortamda sunacak.

Kullanıcılarına daima en yenilikçi uygulamaları sunan Samsung, SMAG kapsamındaki dergilerin bir kısmını ücretsiz olarak sunarken, bir kısmını ise yapılacak kampanyalara bağlı olarak okuyuculara cazip ücretli, indirme seçenekleriyle ulaştıracak.

SMAG kapsamında değeri 80 TL’nin üzerinde içerik, ücretsiz olarak Samsung kullanıcılarına sunuluyor.
    Marvel Çizgi Roman Seri Adları
    ANNIHILATION HULK V2
    AMAZING SPIDER-MAN HULK: GRAY
    AMAZING SPIDER-MAN V1 INCREDIBLE HULK V1-V3
    ANNIHILATION PROLOGUE INFINITY GAUNTLET
    ANNIHILATION: CONQUEST INVINCIBLE IRON MAN V4
    ANNIHILATION: CONQUEST – QUASAR IRON MAN NOIR
    ANNIHILATION: CONQUEST – STARLORD LOGAN
    ANNIHILATION: CONQUEST – WRAITH MARVEL ZOMBIES V1-V2
    ANNIHILATION: CONQUEST PROLOGUE MIGHTY AVENGERS V1
    ANNIHILATION: NOVA MIGHTY THOR
    ANNIHILATION: RONAN NEW AVENGERS V1-V2
    ANNIHILATION: SILVER SURFER NEW X-MEN V2
    ANNIHILATION: SUPER-SKRULL PHOENIX: ENDSONG
    ANNIHILATORS PHOENIX: WARSONG
    ASTONISHING SPIDER-MAN & WOLVERINE PUNISHER V8
    ASTONISHING THOR PUNISHER: IN THE BLOOD
    ASTONISHING X-MEN V1 RUNAWAYS V1
    ASTONISHING X-MEN: GHOST BOXES S.H.I.E.L.D.
    AVENGERS ACADEMY SECRET AVENGERS V1
    AVENGERS FOREVER SECRET INVASION
    AVENGERS V1- V3 SPIDER-MAN NOIR
    AVENGERS: THE INITIATIVE SPIDER-MAN/HUMAN TORCH
    AVX: VS. THOR THE MIGHTY AVENGER
    BLADE THOR V2
    BOOKS OF DOOM THOR: THE DARK WORLD PRELUDE
    CIVIL WAR ULTIMATE COMICS AVENGERS VS. NEW ULTIMATES
    CIVIL WAR: THE CONFESSION ULTIMATE COMICS HAWKEYE
    CIVIL WAR: WAR CRIMES ULTIMATE COMICS SPIDER-MAN
    DAKEN: DARK WOLVERINE ULTIMATE COMICS ULTIMATES
    DARK AVENGERS ULTIMATE IRON MAN
    DEADPOOL CORPS ULTIMATE IRON MAN II
    DEADPOOL KILLS THE MARVEL UNIVERSE ULTIMATES
    DEADPOOL PULP UNCANNY X-FORCE V1
    DEADPOOL V1-V2-V3 UNCANNY X-MEN FIRST CLASS
    FANTASTIC FOUR : 1234 WOLVERINE NOIR
    FANTASTIC FOUR V3 WOLVERINE ORIGINS
    FEAR ITSELF WOLVERINE V3-V4
    FF V1 WOLVERINE: MANIFEST DESTINY
    FRIENDLY NEIGHBOURHOOD SPIDER-MAN WOLVERINE: WEAPON X
    FRIENDLY NEIGHBOURHOOD SPIDER-MAN /THE AMAZING SPIDER-MAN WORLD WAR HULK
    GUARDIANS OF THE GALAXY V2 X-23 V2
    HAWKEYE X-MEN V2-V3
    HOUSE OF M X-MEN VS. AVENGERS
    Òbür iyi tarafıda daha ülkemizde yayına sürülmemiş yeni Spider Man Miles Morales'in çizgi roman hikayesi Ultimate Comics Spider Man tam 4 sayısî Türkçe olarak SMAG'da yayında ve hatta hatta Spider Man'in Amazing serisinin 14. ve 655.Sayıdan Türkçeye çevrilmeye başlanmış bile o yüzden Spiderman funclub üyesi olarak sevindim.
    Haberler geliyor daha konuyu güncellicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreezeTimes -- 25 Temmuz 2014; 21:21:39 >

• Keşke Samsung dışında diğer cihazlarda da okuyabilsek. Biraz araştıracağım, umarım uygun bir apk bulabilirim.
  •              

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Ağkafa. -- 28 Ağustos 2016; 0:00:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kötü oldu işte ya htc'den de bir şeyler bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: pacaveli

bu kötü oldu işte ya htc'den de bir şeyler bekliyorum

Acaba APK'sını kurup deneseniz diyecem ama sadece samsunga özel galiba.
    Bu arada ultimate comics spider man miles morales 5.sayı eklendi
    Haberleri güncellicem
  • Berbat bir uygulama bence. Çok büyük umutlarla beklemiştim bu uygulamayı. Berbat grafikler, ingilizce kalan yazılar, yarım yamalak seriler (Avengers vs X-Men'in devamı hala yok, bir çok serinin de sayıları eksik), Kredi Kartı ödemesinin hala kapalı olması. Fear Itself'i çevirmişler ne güzel bari onu alayım dedim, uygulama çıktığından beri kredi kartı hala yakında açılacaktır diyor ve alamıyorum bu yüzden. Ayrıca Ocak-Şubat ayları gibi bu uygulama duyurulduğunda 1000 adet çizgi roman olacağı söylenmişti. Fakat bırakın 1000 taneyi 100 tane bile çizgi roman yok. İleride nasıl olur bilemem ama şuan için berbat bir uygulama.
  • çok kısıtlı geldi bana
  •              

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Ağkafa. -- 28 Ağustos 2016; 0:00:26 >
  • Valla benim için sorun yok bu kadar ucuz fiyattan türkçe okuyorsunuz daha ne olsun.
    O değilde konuyu güncelemmeyi unuttum.
    Yeni [Türkçe] Çizgi Romanlar eklendi.Toplam tam olarak saymadım ama bi tane dc ÇR , 6-7 tanede belkide daha fazla yeni ÇR ve serisi eklendi.
    Son olarak seri olarak çevrilen romanlara yeni sayıları geldi

• Beyler bende şöyle bir sorun oluştu.Telefon acayip donuyordu formatladım telefonu sonra tekrar smag'i yükledim ve facebook hesabımla tekrar giriş yapmaya çalıştım ama olmadı hesap zaten açık diyor ya aynı telefonda girmeye çalışıyorum olmuyor farklı telefonda değil sadece format attım ama olmuyor.
    Destek falanda yok mesaj atamıyorum yardım edebilecek varmı ? lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreezeTimes

Beyler bende şöyle bir sorun oluştu.Telefon acayip donuyordu formatladım telefonu sonra tekrar smag'i yükledim ve facebook hesabımla tekrar giriş yapmaya çalıştım ama olmadı hesap zaten açık diyor ya aynı telefonda girmeye çalışıyorum olmuyor farklı telefonda değil sadece format attım ama olmuyor.
    Destek falanda yok mesaj atamıyorum yardım edebilecek varmı ? lütfen

Uygulamayı silip yüklediğinde Account'dan çıkış yapılıyor. Facebook'la giriş yaptıysan önceden, tekrar giriş yapmaya çalıştığında hesap zaten açık uyarısı alırsın. Düzeltmediler hala bu durumu maalesef. Twitter, Google gibi hesaplarınla tekrar account aç.
  • Yahu arkadaşlar uygulamayı yanlışlıkla sildim.Aslında bilerekdd diyebirim çünkü güncelleme gelmişti ama uygulama çalışmayı durdurdu.Bende kaldırayim tekrar yükleyeyim dedim sildim.
    İşte neyse sildim tekrar yüklemiyorum samsung apps'ten kaldırılmış.
    Eğer yüklü olan varsa o apk'yi yedekleyip,upload edip buraya atabilirmisiniz ?

• FreezeTimes kullanıcısına yanıt
    Samsung appsden kaldırıldıysa upload edip buraya atmak illegal veya forum kurallarına aykırı mı? Değilse atabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ComicerPrime

Samsung appsden kaldırıldıysa upload edip buraya atmak illegal veya forum kurallarına aykırı mı? Değilse atabilirim

Buraya atarsan belki sorun olur ama özel mesajdan atarsan hiç birşey olmaz
    lütfen atarmısın

• Uygulamayı kullananlar, hangi çizgi romanları ya da dergileri tavsiye edersiniz acaba?Uygulama biraz karışık gibi geldi bana, arama kısmı falanda yok Neyse tavsiyelerinizi bekliyorum

• Beyler bende tekrar hata vermeye başladı neden

• Htc'ye yükleme şansım var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: NaneLimoni

Htc'ye yükleme şansım var mı?

Benim Bildiğim samsung onun dışında hata veriyor diye biliyorum.
  • varsa indirin beleş :d çizgi roman xd
  • :( maalesef arkadaşlar sadece komiks var oda çalışmıyor :(
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.