Şimdi Ara

mpx200

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumda aramayı kullandım fakat bulamadım.C65 için olan yorumları okudumda bundan vazgeçmeye kara verdim ve yerine mpx200 almayı düşünüyorum benim için şarj ı Çok önemli Telefonla oyun oynamadan yada kurcalamadan şarjı kaç gün Yada kurcalarken ne kadar gidiyor bilgisi olan varsa yazabilirse çok sevinirim.

• Up! bilen oykmu arkadaşlar?
  • windows mobile 2002 işletim sistemi ile 1,5 gün civarında oda dikkatli şarj edersen, 2003 e upgrade edersen bir miktar daha arttıgı kanısındayım sürenin

1,5 günlük kullanımımda yaklaşık olarak 30-40 dakka telefon görüşmesi yaptıgımı belirteyim
  • Başka Kullanan arkadaş var mı ??
  • forumda aratsan bulursn mpx200 hakkında die bi başlık olması lazm orda btn sorularının cewabını we aklında olan sorular sorarsın we cewabını alırsın
  • ben ilk aldığımda 3 gün falan gidiyordu, SD kart aldıktan sonra bu süre 1,5 güne düştü. Hele bir de kurcaladın mı tamam. Sana şunu diyebilirim, ben bizzat (yarım saat ara vererek) denedim, 8 saat civarında mp3 dinleyebildim. 2-2,5 saat filimi izleyince de batarya fulden yarıya düşüyor. neticede batarya yani akü değil. Bu batarya olayını abartmamak lazım. Çünkü, bu tarz telefonların batarya tüketimi birbirine yakın, kullanım sıklığı ve şekline göre değişiyor. Benim tek tavsiyem, her nekadar batarya Li-ion olsada tam bitirmeden şarj etmemek lazım çünkü belli bir zaman sonra bataryda hafıza etkisi oluşur ve performansı böylece kademem kademe düşer.
  • arkadaşın dediği gibi genelde süreler... hiç dokunmazsan 2 gün gider pili ... ama ayarlarını doğru yapmalısın ...(yani backlight açık kalmamalı mesela)
  • ben arada sırada oyun oynuorum 2.5 gün dayanıo hiç kurcalazsan [konuşma dışına da:P] 3. günün saat 7 suları gibi bitiwerio haberin olsun ama güzel bi telefon yani fiyatıda özelliklerine göre çok süper al derim ben tek sorunu bluetooth ve kamera bunlar senin için sorun diilse kaçırma
  • ben de minimum kullanımda 3 gün gidiyor.. geceleri flight moddayken tabi..
  • Arkadaşlar bu telefonun kamera ve bt diye bi sorunu yok, sadece üzerinde monteli değil, illede istersen alıp sd kart yuvasına takarak kullanabiliyorsun. O zamanda bizar pahalıya çıkıyor ama eksik kalmıyor. Benim şahsi fikrim, bt çok gerekli olan bi şey değil zaten telefonu bilgisayara bağladığında hemen senkronize oluyor. Yani bilgisayar üzerinden veri transferi yaparken, bt mi daha hızlı yoksa direk usb bağlantısı mı? Bence bt, gereksiz. Ama kamera dersen, piyasada ararsan bulunabilir. Ben bu konuda baskudaya mail attım, en kısa zamanda tedarik edeceklerini mail ile bildirdiler. İnşallah ucuza kısa zamanda getirtirler de kameramız da olur. sevgiler....
  • sd kamera arıyorsanız hızlı sistemde(hs.com.tr) satılıyor. pretec marka 1.3 mp. gayette sık birsey.

fiyatı 89+kdv. ben kullanmadım uyumlu aletler listesinde mpx200 yok ama denemeye deger.
  • bende iki telefon arasında kararsız kaldım önce nokia 6610i almayı düşünüyordum fakat bazıları onun kamerası iyi değil dediler benim kafama cx65 koydular ama incelediğim kadarı ile cx65 in de bataryası az gidiyormuş cx65 ile fazla oynamasak ne kadar gider bataryası bilen kullanan varmı acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.