Şimdi Ara

Sistem (Önerilerinzi alabilirmiyim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • [simage]http://server2.uploadit.org/files/Nicolass-Adsizaa.JPG [/simage]
    Arkadaşım 2 milyar bütçe verdi bende böyle bir sistem topladım.Gigatekte Logitech x-530 olmadıgından dolayı creative 5200 yazdım fiat aynı olsun diye. Yani x-530 alıncak 5+1 olarak şu sistem için yorumlarınızı alabilirmiyim.Birde kasa 550watt yazıor doğrumudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andys -- 18 Mart 2006; 11:56:13 >

• sistem iy ram 1 gb yapsan daha iy olur
  • evet ram i 1gb yap bide dfi u almandaki amaç nedir
  • sistem iyi sadece sana şunu sölemek istiyorum kasanı feel almasan iyi edersin... Ayrıca 1gb ram alsan daha iyi olur tabiki maddi durumun yetiyorsa...
  • 512*2 zaten o .)
    Bi ara bende o/c la ilgileniordum arkadaşımda baya yakın ondan dolayı Dfi lan party anakart alıyım dedim
    Başka kasa tavsiyesi olan varmı yadda dandik bi kasa alıp Tagan 420watt bi psu mu koysam ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Andys

512*2 zaten o .)
    Bi ara bende o/c la ilgileniordum arkadaşımda baya yakın ondan dolayı Dfi lan party anakart alıyım dedim
    Başka kasa tavsiyesi olan varmı yadda dandik bi kasa alıp Tagan 420watt bi psu mu koysam ?

dandik kasaya ne gerek var al Thermaltake kasa koy tagan power ıda süper... o/c için epox öneririm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.