Şimdi Ara

www.ideefixe.com Nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mpx200 fiyatları burda 300ytl havale ile nerdense Ötv fiyatları yazılmadı daha herhalde.Onlara ulasmaya calısıcam.Birde siteyi nasıl bilirsiniz ?

• YOk aman abi ben oradan bi klavye aldım normalde 3 günde gelmesi gerekiodu orda yazana göre 1.5 haftada geldi! :(
  • egerki stoklarında urun bulunuyorsa hemen gonderiyorlar ama yoksa uzun suruyor bu butun alısveris sitelerinde boyle adamlar elimizde yok demiyorlar her mal varmıs gibi gosteriyorlar

quote:

Orjinalden alıntı: Andys

Mpx200 fiyatları burda 300ytl havale ile nerdense Ötv fiyatları yazılmadı daha herhalde.Onlara ulasmaya calısıcam.Birde siteyi nasıl bilirsiniz ?
  • bu siteden defalarca alışveriş yaptım, ben çok memnunum. tavsiye ederim
  • Mail atmıstım acaba Ötv zammı dahilmi 310ytl diye hemen Ötv zammını yapıştırdılar 355 şu an
  • Siteden problem olmaz bencede Güvenebilirsin. Ama bana sorarsan BASCUDA her zaman
  • iyi bir kitapcı. o kadar
  • ben 1 kere alışveriş yaptım o siteden(klavye aldım. 3 günde geldi) bi hata olmuştu adres bildiriminde.... telefonla (hafta sonu akşam) arayıp düzelttirdim....güzel bence...

şimdiye kadar online alışveriş sitelerinden edindiğim izlenimler

hepsiburada
    gerçekten çok fazla çeşit var...
    fiyatları genellikle en uygun site diyebilirim(özellikle cep telefonlarında)
    ama yaptığım 3 alışveriştede ürünler 5 ila 8 gün içerisinde geçti elime...
    siparişinizi online olarak iptal edebiliyorsunuz...

genpatech
    bi cep tel için 1 kere alışveriş yaptım......
    ürün 2 gün içinde geldi ankaraya...ama sadece mesai saatleri içinde arayabiliyorsunuz ve online sipariş iptali yok.....emailimede cevap vermemişlerdi:)yani online destek kısmı biraz zayıf....

estore
    özellikle world karda taksit avantajından dolayı 2-3 kez alışveriş yaptım.... yanılmıyorsam nekadarlık ürün alırsan al kargo parası ödüyorsunuz......

sonuçta hepsi sağlam siteler..uygun bi ürün bulduktan sonra tereddüt etmeden sipariş verebilirsiniz........

• kaynak göster.

quote:

Orjinalden alıntı: tiske

Ötv zammı Haziarana ertelendi
    Nöbetçi memur haberci gibi oldum valla
  • Düzeltiyorum ve özür diliyorum
    Sadece hafif ticari otolar için ERTELENMİŞ
    http://www.cnnturk.com/arama/haber_detay.asp?PID=0040&haberID=91531
  • iyi sitedir güvenilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: ysn89

iyi sitedir güvenilir

bence daha da iyi.
    için rahat olsun
  • ilk alışveriş yaptığım site.herzaman güvenirim.
    problem çıkmaz
  • 3 hafta önce Samsung D500 aldım siiparişi verdiğimin ertesi günü elimdeydi daha öncede çoook bilgisayar parçası aldım hiç bir sorun yaşamadım... çok güvenilir bi site....
  • 6 ay önce bi tel alayım dedim mpx200 tel 5 günde geldi ama hoşuma gitmedi iade ettim hemen kabul ettiler.Paramı da kartıma iade ettiler.

Şimdiye kadar herşey iyi gitti takii babamı bir bayan arayıncaya kadar.Arayan bayan babama tel noyu telin son aranan nolar içinde olduğunu ve kim olduğunu sormuş

Çünkü idefixe iade ettiğim teli hiç servise bile almadan başka birine aynen satmış.Bayan da korkmuş acaba tel çalıntı mı diye.
    Daha sonra kişiyle konuştuğumda teli taksitle ordan aldığını ve içinde bana ait tel nolar ve msg lar olduğunu son görüşme listesinin ve sürelerinin silinmediğini söyledi.

Idefixe denilen adamlara tel açtım bunun olmayacağını iade gelen ürünün mutlaka serviste incelenip ona göre iade alınacağını eğer varsa içinin temizlenip tekrar satolabileceğini söylediler.

Yarım ağızla özür diledikten sonra olayı inceleyip mutlaka size geri döneceğiz dediler ama hala arayan soran yok.

Onun için bu zihniyeti binlerce

on lira fazal olsun ama başka bi yer olsun

• valla ben daha yeni baktım ama fiyatlar uygun gibiydi
  • HİÇ KORKMAYIN SÜPER SİTE...
  • ben almadım ama ordan benim bayaa bi arkadasim alişveriş yaptı ve memnun kaldılar sorunsuz bi site
  • Bencede iyi arkadaşım
  • bukadar kişi iyi diyor.....

yalan mı söylüyor sanki arkadaşlar....

iyiymiş işte
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.