Yüzbaşı
19 Nisan 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Televizyon samsung 50mu7000'di sanırım.

Netflixe girince aşağıdaki gibi kalıyor.

Arkadaşlar portre modunda çekilen bi fotografim var. Arkada biri daha cikmis o da tam beni cikiyor. Onu ordan silmemiz lazim. Fotografi baska bi ulkede çektirmistim bir daha cekme sansim yok . Kolay bir ise benziyor ama ben hic bilmiyorum. Yardimci olabilecek biri özelden yazarsa fotografi atayim :) simdiden tesekkurker :)

Neden would kullanılmıyor? Üstte yazmış ama pek bağdaştıramadım
Şuan kullandığım 7-8 senelik bilgisayarımın menteşeleri kırıldı, ekranın parlaklığı filan azaldı, değiştireyim dedim. 2 bin liraya kadar para verebilirim. Okul yeni bitti iş bulana kadar birikmişlerimi düzenli harcamak istiyorum. Malum daha bedelli askerlik ödeyeceğiz Fakat 2 bine kadar baktığım modellerin neredeyse hepsinde intel celeron işlemci var. Core i7'ler i5'ler hayal olmuş. Benim laptopumdaki core i5 460m bile bu celeronlardan daha iyi sanırım. İyi kötü Nvidia 310m ekran kartı da cabası.
Bazı modellerde 5. ve 6. nesil i3 işlemci var. Sizce bu modellerden birini mi alayım? Değiştirdiğime değer mi? Yoksa benim şu anki bilgisayarıma menteşe,ekran ve ssd desteğiyle yaklaşık 500 liralık masrafla bir iki yıl daha devam mı edeyim?
Kullanma amacı: Sözlük, forum okumak - YouTube video - Dizi, film - Sosyal medya

Dolar 4.85 olmuş bu devirde bilgisayar toplanmaz

Edit: 13-14 inç tercih sebebim. Balkona falan taşıması kolay olsun.
Öğrenciym Aylık ortalama 750 sayfa baskı alacağım ve bunların %99'u siyah beyaz. (Ders notları, Yabancı PDF kitaplar vs.) Lazer yazıcı düşündüm ama toner biraz pahalıya gelecek. Sağlığa olan birtakım zararlarından dolayı kendim doldurmaktan da çekiniyorum açıkçası.

CANON PIXMA E484, PG-46

Yukarıda yazdığım model baya kafama yattı. Bitmeyen kartuş sistemi biraz problemli olduğu için kullanmak istemiyorum. 0 kartuşa da para dayanmayacağına göre enjektörle kendim doldurmak en iyisi gibi geldi :)

Kullananlar varsa, sorum şu ki PG-46 kartuşu doldurabilir miyim? Sanırım doldurmak için üstündeki deliği genişletmek fln gerekiyor doğrumudur? Bir de 1 kartuşla toplam 2.000 baskı alabilir miyim?

Bunların dışında başka bir öneriniz tavsiyeniz olursa da değerlendirmek isterim :)

Tavsiyelerinizi çabucak bekliyorum yarın sipariş vercem :)

Şimdiden çok teşekkürler :)
Merhaba arkadaşlar YDS için grammer kitap tavsiyei isteyecektim sizden.
İngilizce seviyem 3-4 sene önce İtüde hazırlık atladım sonra İtü'yü bıraktım okul değişikliği fln ingilizceyle pek işin olmadı, unuttum biraz.. Evde kendim çalışacağım. Hatırlatıcı bi grammer kitabı arıyorum. İngilizce veya türkçe anlatımlı olabilir sıkıntı değil.
tamam halloldu :)
Bu mu?

Bu mu?

Abilerim Ben Esogü'de okuyurum. Bizim orda bi tane bulvar var.. Her gün kullanıyorum..yanlış hatırlamıyosam 15 gün önce orda bi polis ekibi vardı..Biraz hızlıydım ama durdurmadı beni.Bugün ceza tebligatı geldi bi tane 343 lira... 86 km ile girmişimçç

İşin daha da kötüsü sanırım oraya kamera yapılmış... Ben bu 15 günlük süreçte ordan sabah akşam toplam 20 kere geçtim hre geçişimde ceza yazdıysa yaklaşık olarak 7000 lira cezam var şuan içerde böle bişi olabilir mi? Öğrenci adamım nasıl öderim Arabayı satmam gerekir Ayrıca ceza yediğimden dün haberim oldu gizli gizli ceza yazmak varsa cezaların caydırıcılık amacı niye var? Bi cevap verin lütfen korkuyorum

Ayrıca dün de orda polis ekibi gördüm yine hızlıydım.. Yine durdurmadı....Ve büyük ihtimal bi 15 gün sonra onunda cezasını gönderirler.. Ona da razıyım ama deiğim gibi her gün için 2 ceza yersem biterim...
Abilerim bu saatte kordonun boyunu ayarlayabiliyor muyuz? bana resimlerde standart boy gibi geldi. Küçültmem lazım malum bileklerim biraz ince :/

Bir de saatinadresi.com bu siteye güvenebilirim sanırım şuan en ucuz orda buldum

http://www.saatinadresi.com/Timex-T2N718-24741-urun.html
Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Bu ne oluyo ki?
Hakkımda:

Tanrı elinde büyüteç olan yaramaz bir çocuk ben ise bir karıncayım istediği an acımı durdurabilir ancak o eziyetimi izleyip eğleniyor.
OPEL ASTRA GL 1.6 16V 2000

ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM
İTÜ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ İNG 2010 TERK
ESOGÜ TIP FAKÜLTESİ 2012
Tanrıya inanmıyorsam sorun bende değildir. Tanrı beni ikna edemediği için sorun odadır.

ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM ATEIZM

adam gibi (yobaz gibi değil) ateizm, deizm, teizm, agnostisizm; tartışmak, soru sormak, fikir alışverişi yapmak isteyen olursa özele beklerim.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Dünyadan Futbol
ESKİŞEHİRSPOR
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 511
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 17.059 (Bu ay: 383)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 69 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.