Şimdi Ara

Samsung Tv netflix açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Televizyon samsung 50mu7000'di sanırım.

Netflixe girince aşağıdaki gibi kalıyor.

Samsung Tv netflix açılmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araseria -- 8 Haziran 2019; 19:22:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• uygulama menüsünden yeniden kur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oncelikle sorun TV veya uygulamada degil ama internet baglantisi/modem ayarlarinda olabilir. Cep telefonunuzun internetini paylastirip TV'yi cep telefonu uzerinden nete cikartin. Netflix uygulamasinin calisip calismadigini kontrol edin.
    Eger bu sekilde de calismamiyor ise

1. Uygulamayi silip tekrar kurabilirsiniz.
    2. Uygulama silinse bile de-aktivasyon olmayabiliyor. Bunun icin uygulamada iken kumandadan `Yukari Yukari Asagi Asagi Sola Saga Sola Saga Yukari Yukari Yukari Yukari` yon tuslarina seri bir sekilde basinca Netflixin farkli bir menusu acilir. Oradan log-off/de-activate yapin.

Sorun baglanti kaynakli olaibliyor. Ben de Philips TV ile sorun yasiyorum. Oris telekom kullaniyorum ve ne yazik ki sorunu cozemediler. Hem TV hem Netflix uygulamasi guncel. TV cep telefonu uzerinden nete bagli ien Netflix aciliyor ama evin netine bagli iken ayni ekranda kaliyor ve login olmuyor.

Isin ilgince uygulama ayarlarindan baktigimda Netflix sunucularina erisiyor ama bir turlu login olmuyor.

Sorunun kaynagini bulamadik. Evdeki TV birden bu sekilde metflixe baglanmamaya basladi. Sanki bir sekilde TV'nin MAC adresi ISS uzerinde bloklanmaya basladi. Bir turlu cozemediler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.