Şimdi Ara

Yeni laptop mu alayım? Elimdekini mi yenileyeyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuan kullandığım 7-8 senelik bilgisayarımın menteşeleri kırıldı, ekranın parlaklığı filan azaldı, değiştireyim dedim. 2 bin liraya kadar para verebilirim. Okul yeni bitti iş bulana kadar birikmişlerimi düzenli harcamak istiyorum. Malum daha bedelli askerlik ödeyeceğiz Fakat 2 bine kadar baktığım modellerin neredeyse hepsinde intel celeron işlemci var. Core i7'ler i5'ler hayal olmuş. Benim laptopumdaki core i5 460m bile bu celeronlardan daha iyi sanırım. İyi kötü Nvidia 310m ekran kartı da cabası.
    Bazı modellerde 5. ve 6. nesil i3 işlemci var. Sizce bu modellerden birini mi alayım? Değiştirdiğime değer mi? Yoksa benim şu anki bilgisayarıma menteşe,ekran ve ssd desteğiyle yaklaşık 500 liralık masrafla bir iki yıl daha devam mı edeyim?
    Kullanma amacı: Sözlük, forum okumak - YouTube video - Dizi, film - Sosyal medya

Dolar 4.85 olmuş bu devirde bilgisayar toplanmaz

Edit: 13-14 inç tercih sebebim. Balkona falan taşıması kolay olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araseria -- 17 Temmuz 2018; 19:42:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• film müzik içinse yeni makinaya gerek yok bence.
    10"'lik bir tablette alabilirsin aynı işleri yapar.
    Senin yerinde olsamhttps://urun.n11.com/ipad-ve-tablet/lenovo-tab10-16gb-101-wifi-tablet-lenovo-turkiye-garantili-P255696186
    direk böyle birşey alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmetYOL -- 18 Temmuz 2018; 9:59:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.