Şimdi Ara

15 Gün önce ceza yemişim yeni geldi bu süreçte...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abilerim Ben Esogü'de okuyurum. Bizim orda bi tane bulvar var.. Her gün kullanıyorum..yanlış hatırlamıyosam 15 gün önce orda bi polis ekibi vardı..Biraz hızlıydım ama durdurmadı beni.Bugün ceza tebligatı geldi bi tane 343 lira... 86 km ile girmişimçç

İşin daha da kötüsü sanırım oraya kamera yapılmış... Ben bu 15 günlük süreçte ordan sabah akşam toplam 20 kere geçtim hre geçişimde ceza yazdıysa yaklaşık olarak 7000 lira cezam var şuan içerde böle bişi olabilir mi? Öğrenci adamım nasıl öderim Arabayı satmam gerekir Ayrıca ceza yediğimden dün haberim oldu gizli gizli ceza yazmak varsa cezaların caydırıcılık amacı niye var? Bi cevap verin lütfen korkuyorum

Ayrıca dün de orda polis ekibi gördüm yine hızlıydım.. Yine durdurmadı....Ve büyük ihtimal bi 15 gün sonra onunda cezasını gönderirler.. Ona da razıyım ama deiğim gibi her gün için 2 ceza yersem biterim...

• Erken gelmis. Benim yedigim bir ceza 1 sene sonra geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kameralar çok sakat memleketin her tarafında var artık en ücra çevre yollarımda bile kamera var sürekli tebbirli gitmek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ceza puanının süs olduğunu hatırlatan bu uygulamadan sonuç almanız zor ama itiraz edin kabul edilebilir
  • Aynı korkuyu bende Ankara'da yaşamıştım İstanbul yolundan 3 gün ortalama 100le gidip geldim, kameralar yeni aktif olmuştu o yolda ama 2 sene geçti gelen giden olmadı henüz, inşallah sizede olmaz. Ayrıca İzmirde Swiss otelin önünde 7 ay önce park cezası yedim ancak tebliğ gelmedi hala bekliyorum :)
  • bende geçenlerde bostancıda 1-2 polis arkadaş gördüm
    emniyet şeridine geçmişler araçlara bakıp bakıp kağıda birşeyler yazıyorlardı
    farı yanmayan ya da ne bileyim stop farları falan yanmayanlara ceza yazıyorlardı belkide
    sizinki de böyle birşey olabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Araseria

Abilerim Ben Esogü'de okuyurum. Bizim orda bi tane bulvar var.. Her gün kullanıyorum..yanlış hatırlamıyosam 15 gün önce orda bi polis ekibi vardı..Biraz hızlıydım ama durdurmadı beni.Bugün ceza tebligatı geldi bi tane 343 lira... 86 km ile girmişimçç

İşin daha da kötüsü sanırım oraya kamera yapılmış... Ben bu 15 günlük süreçte ordan sabah akşam toplam 20 kere geçtim hre geçişimde ceza yazdıysa yaklaşık olarak 7000 lira cezam var şuan içerde böle bişi olabilir mi? Öğrenci adamım nasıl öderim Arabayı satmam gerekir Ayrıca ceza yediğimden dün haberim oldu gizli gizli ceza yazmak varsa cezaların caydırıcılık amacı niye var? Bi cevap verin lütfen korkuyorum

Ayrıca dün de orda polis ekibi gördüm yine hızlıydım.. Yine durdurmadı....Ve büyük ihtimal bi 15 gün sonra onunda cezasını gönderirler.. Ona da razıyım ama deiğim gibi her gün için 2 ceza yersem biterim...

birdaha o yoldan gec 120 140 la plakayı camurla yarısını ön arka arabayıda yıkama tozlu olsun seni durduracaklarmı bakalım radar plakaya işliyor zaten gelen gelmiş birde bunu dene kaybecek birşeyin yok.

70 km ile arac daha fazla yakıt harcıyor daha cok motor calısıyor yakıtı ucuz yapın ben 50 ilede giderim ama gel görki 5 tl benzinmi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sessizlerin_umudu -- 26 Nisan 2013; 22:53:19 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.