Yüzbaşı
16 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba,

Samsung ES serisi kullanıcılarının bilgi paylaşımında bulunması ve sorunların birlikte çözülmesi için açılmıştır.

Kullanıcılar:

dutku - 46ES6800

SORULAR ve CEVAPLAR:

1. Herhangi bir klavye & fare bağlayabilir miyim?

EVET, herhangi bir kablosuz klavye&fare setiyle kullanabilirsiniz.

2. Herhangi bir kamera bağlayabilir miyim?

Bu soru cevap bekliyor.

3. ES Serisi için Kanal Listesi paylaşımı yapabilir misiniz?

Bu soru cevap bekliyor.

4. Show TV kanalında "ses" sorunu yaşıyor musunuz?
Bu soru cevap bekliyor.

Bağlantılar:

1. Samsung 46ES6710 Bilgileri:http://www.samsung.com/tr/consumer/tv-audio-video/tv/led-tv/UE46ES6710SXTK
SEOUL GT 5000 - Goldmaster 9450 - Next 2000 CIS modellerinden siz olsanız hangisini alırsınız?

1. Görüntü Kalitesi
2. Donanım Kalitesi
3. Yazılım Kalitesi
4. Kanal Geçiş Hızı
5. Servis ve Dayanıklılık
6. Şifreli yayınları çözebilme
7. Kullanışlılık
8. Bağlantı çeşitliliği
9. Fiyat / Performans
10. Genel özellikler

Bu 10 madde ışığında bu 3 cihazdan birini veya birkaçını kullananlar veya bilgisi olanlar 1-10 arası puanlarsa yeni cihaz alacaklara seçim yapma kolaylığı sağlayacaklardır. Şimdiden teşekkür ederim.

Saygılar...
Utku DUYAR
Arkadaşlar 2005 Octavia 1.6 (eski kasa) mı fazla yakar, yoksa 2000 Megane RXT mi?

Bir de genel anlamıyla Megane II ile Octavia'yı (eski kasa) karşılaştırabilir misiniz?

Megane II mi almalıyım Ocatvia mı?

Saygılar...
Merhaba arkadaşlar, bugün ışıklarda durmuşken arkadan biri geldi çaat diye vurdu. Tampon ve stop lambası kırıldı. Bir de bagaj kapağında minik bir çizik oluştu. Şimdi size bir sorum olacak.

Benim aracımın kaskosu yok. Karşıdaki aracın başak sigortadan hem kaskosu hem de trafik sigortası var. Rapor tutturdum ve yarın aracı yaptırmaya götüreceğim. Karşı tarafın kaskosu masrafı karşılıyor mu?

Saygılar..
JAL ile ilgili her türlü konuyu burada konuşalım...
PIC Assembler??
JAL??
Pic Basic Pro
Pic C

Bence JAL. açık kaynak kodlu ve daha basit. PIC Assembler zaten olmazsa olmaz. Sizce artıları eksileri neler bunların?
Corolla ve Yaris Karşılaştırması:

1. Yakıt Tüketimi (Yaris)
2. İç mekan ferahlığı (Corolla)
3. Bagaj Hacmi (Corolla)
4. NCAP Çarpışma Testi (Yaris)
5. Müzik Tesisatı, mp3 (Yaris)
6. Yol Tutuş (Corolla)
7. Yol Bilgisayarı (Yaris)
8. Saklama gözleri (Yaris)
9. Arka Camlar (Corolla)
10. Hızlanma (Yaris)
11. Son Hız (Corolla)
12. Polen Fitresi (Corolla)
13. Kasko Ücreti (Yaris)
14. Fiyat (Yaris)
15. Dönüş Çapı (Yaris)
16. Virajlarda savrulmama (Corolla)
17. Yola Tutunma (Corolla)
18. Yakıt Deposu (Corolla)
19. Yeni Tasarım (Yaris)
20. Yolda seken Mıcır sesinde hangisi sessiz? (Corolla)

Sizin de eklemek istedikleriniz neler?

Yaris kullanıcılarından Keşke Corolla alsaydım diyen var mı?
Corolla kullanıcılarından Keşke Yaris alsaydım diyen var mı?

Düz vites kullanıcılarından keşke MMT şanzıman alsaydım diye var mı?
MMT şanzıman kullanıcılarından keşke düz vites alsaydım diye var mı?
Merhaba arkadaşlar,

garantisi devam eden araçlar için bile özel bir Toyota servisine, özel bir kaporta boya ustasına, Toyota'da uzmanlaşmış özel servislerlere ihtiyaç duyulabilir. Bunun nedenleri servislerin kesinlikle pahalı olmaları. Örneğin aracımda minik minik içe göçükler var. Bunları düzelttirmek istiyorum. Bir de tamponumda çizik var mesela. Bunları servis haricinde nispeten ucuz yolla yaptırabileceğim güvenilir bir yer arıyorum. Bir durum olduğunda gönül rahatlığıyla aracımızı götürebileceğimiz.

Deneyimleri olanlar anlatırlarsa sevinirm. Bir de tabiki böyle kaporta boya ustaları bilenler var mı?

Lütfen ne gerek var özel servise gidin Toyota servisine yaptırın diye düşünüyorsanız bu foruma yazmazsanız sevinirm. Amacım böyle bir polemik oluşturmak değil. Bu konudaki iyi-kötü deneyimleri paylaşmak ve bilgi alışverişinde bulunmak.

Güzel bir topik başlığı olması dileğimle

Saygılar...
Yeni bir modelin çıkması eski modelinin ikinci el pazarını iki şekilde etkileyebilir.

Birincisi yeni model tutulursa eski modelin ikinci el fiyatları aşağı düşer.
İkincisi yeni model tutulmazsa eski modelim ikinci el fiyatı yükselir.

Yeni Corolla çıkmadan önce eski Corolla sahipleri yeni modeli bu yüzden sabırsızlıkla beklemişlerdir. Ben de gittim yeni modeli inceledim. Kesnilikle işte araba bu dedirtecek bir izlenimim olmadı. Zevkler ve renkler tartışılmaz ama eski modeller daha oturaklı duruyor. Yeni modelinde büyük fiyatu çurumuna rağmen çok küçük yenilikler var. Arka diz mesafesi daha kısa. Daha pahalı. Ben beğenmedim Yeni corolla'yı. Eski Corolla bence çok daha iyi.

Kişisel kanaatimce bu ikinci el Corolla'nın pazarını güçlendirir.

Saygılar...
ZyXEL 660hw-61 wireles modem kullanıyorum. XP ile kullanırken vistaya terfi ettim. Ancak sanırım ZyXEL modem kablosuz bağlantıya izin vermiyor. Ethernet üzeirnden bağlanıyorum ama kablosuz ağı kullanamıyorum. Kablosuz ağı görüyorum ama bağlan dediğimde local network olara görüyor ama undefined network yazıyor ve internete erişime izin vermiyor. Sonradan gördüm kiş local network yazdığı halde modeme de ulaşamadım kablosuz ağ üzerinden.

Sanırım benim kablosuz ağın sürücüsü vistayı desteklemiyor?

Aynı şy ile karşılaşan oldu mu?

Kablosuz ağ kullanabilenler hangi modemleri kullanıyorlar sorunsuz acaba?? Tam marka model belirtirlerse sevinirim.

Saygılar...
Hakkında
Meslek: Elektronik Mühendisi
Forum İmzası:
Ne mutlu Türk'üm diyene!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 482
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 43.938 (Bu ay: 231)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.